Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για Flashcarts σε DS και 3DS


SteelLord
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω την καρτα supercard dstwo

Eπειδη εχω αποφασισει να πουλησω το 3ds κ να παρω ενα μεταχειρισμενο ds κ να το εχω μονο με την καρτα ποια εκδοση ξερετε/νομιζετε οτι θα κανει?? (dsi ή dslite ??  )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 581
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδια εχω την καρτα supercard dstwo

Eπειδη εχω αποφασισει να πουλησω το 3ds κ να παρω ενα μεταχειρισμενο ds κ να το εχω μονο με την καρτα ποια εκδοση ξερετε/νομιζετε οτι θα κανει?? (dsi ή dslite ??  )

Κανε στο 3ds update την supercard στο τελευταιο firmware και οτι ds/dsi παρεις θα εισαι μια χαρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η gateway θα αξιζει σε βαθος χρονου αν και εφοσον δεν την μπρικαρουν με καποιο τροπο. Προς το παρον θα εχει θεματα με τα firmware updates. Προς το παρον σε πειραματικο σταδιο ειμαστε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η gateway θα αξιζει σε βαθος χρονου αν και εφοσον δεν την μπρικαρουν με καποιο τροπο. Προς το παρον θα εχει θεματα με τα firmware updates. Προς το παρον σε πειραματικο σταδιο ειμαστε. 

Κοιτα αν τελικα βγει το 2.0 firmware που θα εχει και emunand τοτε ειμαστε σε καλο δρομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Λόγω firmware (6+) ξεχνάω gateway κτλ.

Απλά για να παίζω ds games κτλ υπάρχουν πάλι fw περιορισμοί;

Σκέφτομαι για καμια r4igold η κάτι τέτοιο. Ναι/Όχι; Suggestions και link απο έμπιστα site θα εκτιμηθούν.

 

Συγκεκριμένα σκεφτόμουν αυτή:

http://www.chollomedia.es/epages/61488288.sf/sec5d45061c73/?ObjectPath=/Shops/61488288/Products/nds_r4i

 

Α ναι είναι για 3ds xl

Επεξ/σία από klainmaingr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει λόγος να πάρει κανείς dstwo που έχει περίπου 20 ευρώ παραπάνω; Τα ίδια features δεν έχει αφού και οι δύο (όλες εκτός απο τη gateway anw) δεν παίζουν 3ds games?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...