Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για Flashcarts σε DS και 3DS


SteelLord
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 581
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για μένα είναι καλύτερα να πάρεις new 3ds. Έχει καλύτερο 3d. Βασικά πολύ καλύτερο.

 

Η gateway υποτίθεται ότι ΘΑ υποστηρίξει το νέο 3ds.

τοσα εχουν κανει γιατι να μν υποστηριξουν και το new 3ds; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοσα εχουν κανει γιατι να μν υποστηριξουν και το new 3ds; 

 

Μα δεν λέω κάτι διαφορετικό. Το θα το έγραψα με κεφαλαία θέλοντας να τονίσω ότι θα γίνει κάποιο στιγμή στο μέλλον (ελπίζω άμεσο).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν λέω κάτι διαφορετικό. Το θα το έγραψα με κεφαλαία θέλοντας να τονίσω ότι θα γίνει κάποιο στιγμή στο μέλλον (ελπίζω άμεσο).

Πολυ το αργουν και καλα εγραψες ,θα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

διαβαζοντας τις τελευταιες σελιδεςδεν εβγαλα ακρη.

σε ds 1.4.3(νομιζω). υπαρχει αξιπιστη καρτα με κανα 15 ευρω 

που αν γινεται να παιζει emulators?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία φθηνή καρτούλα που μπορώ να βρω ; Ανεξάρτητα την ομάδα που την έφτιαξε αρκεί να μπορώ να παίξω και κανονικά παιχνιδια πχ εχω ενα 3ds στο 4.3.0-10Ε και δεν κάνω update για να πάρω την καρτούλα , αλλα θέλω επίσης να παίξω πχ pokemon αλλα για να μπω online θέλει update τι κάνω σε αυτήν την περίπτωση , ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Κάρτα για 3ds?

 

Αποτι γνώριζα δεν υπήρχε κάρτα αλλα σήμερα σερφάρωντας πέτυχα αυτό κλίκ Εχει όντως βγέι κάρτα που να παίζει τα παιχνίδια οπως η καρτούλα της cyclods η θα πάνε τσάμπα τα λεφτά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

2ds + Gateway flashcard

 

Καλημέρα παιδιά, έχω μία γρήγορη ερώτηση να κάνω.
Έχω ένα nintendo 2ds με firmware 6.1 το οποίο ενδέχεται να χρησιμοποιώ μονάχα σε ταξίδια. (no wifi available, ούτε στην κονσόλα, ούτε στο κινητό)
Ξέρω ότι η flashcard gateway για να τρέξει το exploit θέλει ή λογισμικό 4.1-4.5 ή σύνδεση στο internet.
 
Σχετικά με την 'άλλη' λύση που μας δίνει η εφαρμογή για android "Go! Gateway app", αυτή με την σειρά της απαιτεί σύνδεση στο internet ή κάνει την δουλεία της offline?
 
 
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

sky3ds πρόβλημα

 

Μπορείτε να με βοηθήσετε έχω μια sky3ds και έχω μια 8gb , 16gb και άλλη μια 16gb μνήμη όμως οταν βαζω την μία 16gb την συγκεκριμένη μου εμφανίζει το πρώτο παιχνίδι και μπορώ να το ανοίξω αλλα δεν μπορώ να αλλάξω παιχνίδι γιατί μου αναβοσβήνει το led τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...
  • 3 εβδομάδες αργότερα...

new 3ds και καρτα για roms απλου ds;

Πειτε καμια καρτουλα που να δουλευει για τιτλους ds στο new 3ds δεν εχω ασχοληθει... και ιδικα με τα updates κλπ... Τι παιζει; Χθες εκανα update στο new 3ds....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

κανεις;

ολες οι ds flashcards σχεδον ειναι συμβατες με το new 3ds αλλα με το τελευταιο update δεν ξερω αμα υπαρχει.. αλλα ειναι καποιες καρτες που παντα ειναι συμβατες ακομα και στα τελευταια updates που κανουν.. πχ r4i gold 3ds, supercard dstwo (best),, 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...