Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες για Flashcarts σε DS και 3DS


SteelLord
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian,

Βασικοί κανόνες για τη χρήση των νημάτων που αφορούν Hacking κονσόλας:

Επιτρέπονται:

  • Συζήτηση πάνω σε ειδήσεις για το hacking μιας κονσόλας
  • Συζήτηση για εγκατάσταση Homebrew apps και δημιουργία/ εγκατάσταση αντιγράφων δικών σας νόμιμα αποκτηθέντων παιχνιδιών.

Δεν είναι ανεκτά τα παρακάτω:

  • Χρήση του νήματος για να αναζητήσετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών
  • Χρήση του νήματος για να ζητήσετε υποστήριξη για το πώς θα τρέξετε πειρατικές εκδόσεις παιχνιδιών που βρήκατε/κατεβάσατε.
  • Απαντήσεις του στυλ "τα  υπόλοιπα σε pm (γιατί δεν επιτρέπονται τέτοιες συζητήσεις στο forum)"

Στην περίπτωση που εντοπιστούν τέτοια μηνύματα στο νήμα και δεν έχει υποβληθεί ούτε μία αναφορά για αυτά, το νήμα θα κλειδωθεί.

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θέλω ένα 2ds η new 3ds xl

Το 2ds έχει μικρότερη οθόνη ;

 

Κυριότερο με τη sky3ds θα μπορέσει να λειτούργησει ;

Ελλάδα υπάρχει ;

Και μετά την αγορά της κάρτας θα την ετοιμάσει το κατάστημα την κονσόλα γιατί βαριέμαι και δε θέλω κι ολας να τα πείρα ζω μόνος μου ;

Βασικά την κάρτα ψάχνω απο Ελλάδα και αν παίζει σίγουρα σε 2ds / new 3ds xl και κατα προτίμηση να την πάω κάπου να εγκαταστήσουν οτι χρειάζεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • Απαντ. 581
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Γνωριζει καπιος ενα καταστημα με χαμιλες τιμες για Sky3ds επειδη αυτες που βρηκα ειναι γελια ψηλες μεχρει και 100 ευρω.

 

Και ποσο θες να εχουν αφου τοσο κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα αγορασω πολλα Pokemon για την ds/3ds αλλα θελω να παρω μονο μια κονσολα και αυτη θα ειναι για να παιζω παλια και τα καινουργια.Πρεπει να εχω hackaro το 3ds για να παιξω πχ το Pokemon Pear στο 3ds ή απλα βαζω το παιχνιδι μεσα και παιζω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 μήνες μετά...

nindendo ds lite και καρτα R4 DS 1.41 upgrade SDHC RTS

προσφατα μου φερανε το nindendo ds lite και μια καρτα R4 DS 1.41 upgrade SDHC RTS με καρτα sd 4 giga που δεν εχει τιποτα μεσα. μου ειπαν οτι μπορω να περασω καποιο firmware και μεα να κανω download παιχνιδια και να τα βαλω μεσα για να παιζω οτι θελω. ξερει κανεις σας με ποιο τροπο γινεται αυτο και πιο ειναι το firmware της παραπανω καρτας? ευχαριστω για την βοηθεια εκ των προτερων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

r4 dual core?

 

αγόρασα για την κόρη μου ένα δς lite και θέλω να παραγγείλω από ελλάδα i εξωτερικό κάποια κάρτα όπως "ασπουμε" την r4 dual core i κάποια αλέι οποιος ξέρει από αυτά ας μου προτείνει κάποια κάρτα και ένα έμπιστο site που να μπορώ να πληρώσω μέσο paypal ευχάριστο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι δεν μπορείς μέσω paypal, στα περισσότερα που ξέρω το paypal τους έχει μπλοκάρει.

 

Αυτή είναι αρκετά καλή.

http://www.nds-card.com/ProShow.asp?ProID=149

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

βοήθεια με sky3ds λοιπόν παιδιά έχω μια sky3ds την καινούργια και ένα 3ds firmware 10.7 και θέλω να "σεταρο" ξανά αρτίν αρχή την κάρτα μνήμης για το sky και να με βοηθήσει κάποιος "σαφτο" και μετά να μου μάθει και πως περνάω τα 3ds games στην sky3ds για να τα βλέπει και να τα τρέχει το 3ds

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...