Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

αρα ανθρακας ο θησαυρος και γω που νομιζα οτι ετοιμαζομαι να διαψευστω και θα πρεπει να φαω το καπελο μου χαχα:)

 

το βλεπω να το βγάζει με κανα 12% εκπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

σήμερα μου ήρθε ειδοποιητήριο για την ξυριστική και την κουρευτική που πήρα την περασμένη Τρίτη, not bad :-D

 

Ο απλός 840 είναι χειρότερος αό τον 830...

 

αν εννοείς σε ταχύτητες όχι παντού, σε μερικα είναι γρηγορότερος σε άλλα πιο αργός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηρατε (ή εχετε ηδη) καποια απο τις Oral-b TriZone, απο που παιρνετε τα ανταλλακτικα τους ?? Συμφερει απο εδω amazon ή μηπως ebay? Δωστε καποιο link εαν υπαρχει διαθεσιμο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι πηρατε (ή εχετε ηδη) καποια απο τις Oral-b TriZone' date=' απο που παιρνετε τα ανταλλακτικα τους ?? Συμφερει απο εδω amazon ή μηπως ebay? Δωστε καποιο link εαν υπαρχει διαθεσιμο...[/quote']

 

Ο μασούτης είχε βγάλει την dual clean 6 ευρώ τα δυο και χτυπησα μερικες. Αλλά απ´ όσο βλεπω eBay δεν βρίσκεις εύκολα αυθεντικές και amazon πάει αρκετά με μεταφορικά.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που ειναι οι προσφορες?Δεν τις βρισκω...

 

Παντως στην παραδοση ειναι αψογοι.26 του μηνα που βγαλαν παραδοση 26 ηρθαν !!!!!

Ετσι γινεται απο εδω και περα γιατι παρα πολλοι ειχαν παρει διπλα αντικειμενα ειτε ειχαν παρει refund και τους ηρθε μετα το αντικειμενο και το καναν αβαβαααα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε CROM το ΖΤΕ σας εξηγησαν τα παιδια γιατι ξεστοκαριστηκε απο το αμαζον. Δεν ειναι λακαμαδες οι ανθρωποι, ξερουν οτι θα παρει την καθοδο λογω μη αναβαθμισης κτλ κτλ. Τιποτα δεν ειναι τυχαιο. Οσον αφορα τα λαπτοπ, οκ ισως το acer του φιλου polos να ηταν μια τιμιοτατη επιλογη, αλλα δεν εβαλα και τα κλαματα απο τη χαρα, μεχρι και Ελλαδα, εχω βρει κατα καιρους καλυτερες προσφορες.

 

Για μενα, το γεγονος και μονο οτι μεσα απο ενα ιλιγγιωδες αριθμο αγαθων που βγηκαν στα deals, μπορουμε να μιλησουμε μονο για μετρημενα πραγματα που πραγματικα αξιζαν, βασει ποσοστων να το δουμε , το πραγμα ηταν κατ εμε fail. Σας ρωταω, δηλ δεν ειναι τραγικο να βλεπουμε την πολιτικη ελληνικων μαγαζιων, που ανεβαζουν τιμες λιγο πριν τις προσφορες, (για να δειξουν μεγαλυτερη μειωση τιμων) να εφαρμοζεται ασυστολα και απ το αμαζον?

Τελος παντων, τα λεφτακια τους τα εβγαλαν, ειμαι βεβαιος γι αυτο. Ολα ειναι θεμα ψυχολογιας του καταναλωτη. :)

 

Συμφωνω μαζι σου σε ολα σχεδον.

Για το ΖΤΕ ομως ισχυουν αυτα που ειπα πριν. Και εγω το ηξερα πως δεν προκειται να παρει αναβαθμιση. Δεν ηταν κατι κρυφο. Σε λιγο καιρο ισως η τιμη να ειναι παντου οσο το πηρα ή και λιγο χαμηλοτερη (αν και λιγο δυσκολο αμεσα).

Το θεμα ειναι πως την παρουσα χρονικη στιγμη η προσφορα ηταν SUPER! Με αυτα τα λεφτα δεν βρισκεις κινητο με αυτα τα χαρακτηριστικα.

Και οπως ειπα εξαρταται τι θελει ο καθενας. Εγω ηθελα κινητο για να μπαινω με wifi στο internet. Δεν με ενδιαφερουν ουτε τα παιχνιδια ουτες οι ταινιες ουτε οι εφαρμογες. Το οτι δεν θα παρει windows 8 επομενως δεν με απασχολει καθολου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...