Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

έχει φύγει σε κανένα η παραγγελία για το laptop? http://www.amazon.co...1Y&linkCode=as2

 

Preparing for dispatch είναι από χθες

 

dispatching soon. dispatch estimate 26 november.

Το περιεργο ειναι οτι μεχρι και πριν λιγη ωρα ελεγε στο προιον In stock on November 27, 2012 ενω τωρα In stock on November 28, 2012.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

λολ αυριο λεει εμενα ποτε θα προλαβει???

Σου λεει αυριο γιατι προφανως εισαι Αθηνα, ο Polos ειναι προφανως εκτος και θελει 2 μερες.

Το πρωι στις 9:50 περιπου θα ειναι το πακετο σου στο αεροδρομιο, κοιτα το κατα τις 11 στο σαιτ της ups ωστε να εισαι σε αναμονη για την παραλαβη. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αντε και σε μενα

Your estimated delivery date is:

Tuesday, November 27, 2012

Με βλεπω να την κανω αυριο πιο νωρις απο τη δουλεια.

 

Αξιζει να του βαλω καμια 4gb μνημη ακομη και κανεναν ssd?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε!!!!!Μολις το ανοιξα πηγα κ πηρα και ανταπτορακια απο το cosmodata 1 ευρο το 1!!!!!!Ειναι πολυ γλυκουλι!!!!Μου κανει ερωτησειςςςςς region κτλ.....Αθορυβο τελειως!!!!΅Ωραια κατασκευη απλη και ομορφη!!!Ωραιο keyboard kai toutchpad....Απιστευτα χρωματα η οθωνη πολυ εντονα!!!!Τελεια τα win8 απλα πολυ και ομορφα!!!!Αλλο πραμα το καινουριο ρε παιδι μου!!!Πωπω τα σπαει!!!Ελαφρι κομψο τελειο...Ωραια οθωνουλα widescreen μικρουλα αλλα ωραια!!!Λιτο ομορφο χωρις πολλα πολλα!!!Πηγε Preston μετα Μοναχο και μετα Σπατα και μετα σπιτι μου!!!!Πωπω τελειο περιβαλλον τα win8!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok εγω το πηρα 2.5 και στο κεντρο σε ειδη ηλεκτρονικων απο 4-5 τα ειχαν.

 

Δεν το ηξερα.

 

1 πηρα νομιζα οτι ηθελε και αλλο και μου φανηκε περιεργο. γιατι ανεφερες για ανταπτορακια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...