Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

για τα πανηγύρια είναι η ups, από τη Δευτέρα έχει φύγει το laptop από Αγγλία , Τρίτη ήταν Αθήνα και ακόμα δε μου έχει έρθει , τελευταία ενημέρωση στο tracking code "27 Nov 2012 10:04:00 AM KOROPI, ATHENS GR Arrival Scan"

 

και τη Δευτέρα έφυγε από Αγγλία με Royal Mail αυτό http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00375JBL4/ref=as_li_ss_tl?ie=UTF8&camp=1634&tag=2012bf-21&creative=19450&creativeASIN=B00375JBL4&linkCode=as2 και σήμερα το παρέλαβα :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

  • Moderators

 

σε οσους πηραν την tasimo ειχε αποδειξη ? για την εγγυηση τι δειχνουμε ?


  •  


  •  

 

Οτιδηποτε αγορασεις απο το αμαζον εχει ΠΑΝΤΑ μεσα την αποδειξη. Αν ειναι κατι που ερχεται στο δικο του το κουτι και οχι σε κουτι του αμαζον, τοτε η αποδειξη ειναι σε ενα αυτοκολλητο πλαστικο στο πλαϊ της κουτας. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργα πραματα... απο την 1η μερα των προσφορων πηρα εγω κι ενας γειτονας τον δισκο 2ΤΒ, σε αυτον ηρθε χθες σε μενα ουτε σημερα (τουλαχιστον 2 μερες διαφορα λοιπον)...! Επισης επεσαν εξω και στο estimated delivery για τα ακουστικα JVC... H Royal δεν παει και τοσο καλα τελευταια ή το αμαζον ξεμενει απο αποθεμα τοσο συχνα (θα ελεγα η Royal αλλα πηρα απο ebay προσφατα κατι και ηρθε με τις γνωστες ταχυτητες -εντος εβδομαδας- απο Αγγλια με την royal).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για τα πανηγύρια είναι η ups, από τη Δευτέρα έχει φύγει το laptop από Αγγλία , Τρίτη ήταν Αθήνα και ακόμα δε μου έχει έρθει , τελευταία ενημέρωση στο tracking code "27 Nov 2012 10:04:00 AM KOROPI, ATHENS GR Arrival Scan"

 

και τη Δευτέρα έφυγε από Αγγλία με Royal Mail αυτό http://www.amazon.co...L4&linkCode=as2 και σήμερα το παρέλαβα :confused:

 

Εσενα τουλαχιστον λεει οτι εχει φτασει στην Ελλαδα. Εμενα δεν φαινεται τιποτα στο tracking! Λεει η αμαζον "Order has been handed over to the carrier and is in transit - 24 November 2012 4:46:03" (βεβαια απο την αμαζον ελεγε οτι εγινε dispatch 26/11 με estimated time of delivery 28/11), πηρα την UPS σημερα το πρωι και μου ειπε η κοπελα ετσι οπως φαινεται απο το tracking οτι η UPS δεν εχει παραλαβει ακομα το δεμα μου, δηλαδη ειναι ακομα Αγγλια. Οτι να ναι. Βεβαια εγω το εκανα παραγγελια μαζι με το Lexar το USB το οποιο λεει estimated time 3/12. Μπορει να φταιει κι αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιεργα πραματα... απο την 1η μερα των προσφορων πηρα εγω κι ενας γειτονας τον δισκο 2ΤΒ' date=' σε αυτον ηρθε χθες σε μενα ουτε σημερα (τουλαχιστον 2 μερες διαφορα λοιπον)...! Επισης επεσαν εξω και στο estimated delivery για τα ακουστικα JVC... H Royal δεν παει και τοσο καλα τελευταια ή το αμαζον ξεμενει απο αποθεμα τοσο συχνα (θα ελεγα η Royal αλλα πηρα απο ebay προσφατα κατι και ηρθε με τις γνωστες ταχυτητες -εντος εβδομαδας- απο Αγγλια με την royal).[/quote']

 

πως τον στειλανε με royal mail?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα χτες το zte tania το κινητό είναι καταπληκτικό και για 100 ευρώ απλά τέλειο.

 

Συμφωνω και εγω, κριμα που δεν πήρα και δευτερο. Πολυυυυ θετικές εντυπωσεις σε σχεση με android

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν πρόλαβα να ασχοληθώ παραπάνω από 2 ώρες με το acer κάποιες πρώτες εντυπώσεις θα μοιραστώ μαζί σας.

Ποιότητα υλικών αρκετά καλή πλαστικό όπως όλα αλλά με ωραίο φινίρισμα.

Η οθόνη είναι στη μέση κατηγορία ούτε εντυπωσιακή αλλά όχι και να μη βλέπεται.

Τη μεγαλύτερη εντύπωση μου έκανε η ησυχία του ανεμιστήρα και γενικά όλου του μηχανήματος.

Χτες το βράδυ στο σπίτι με ησυχία στο χώρο και δεν ακούγονταν τίποτα ούτε ο δίσκος ούτε τίποτα σαν να μην δούλευε.

Τα windows 8 που πρώτη φορά τα δουλεύω με ξένισαν αρκετά και πιστεύω θα δυσκολέψουν τη φίλη που θα το πάρει αν και η εγκατάσταση της Ελληνικής γλώσσας έγινε πανεύκολα.

Δεν ξέρω αν είναι θέμα των windows αλλά δεν είδα τρομερή ταχύτητα στο επεξεργαστή.

Σήμερα αν βρω χρόνο θα ασχοληθώ παραπάνω και θα γράψω και άλλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα τον Μ4 στην απλή χάρτινη συσκευασία του ....

( Για 1η φορά ο ταχυδρόμος άφησε το πακέτο στο γραμματοκιβώτιο ... αιωρούμενο )

Εγκατάσταση αργότερα ή την Κυριακή , θα γυρίσω στα win7 γιατί τα 8άρια δεν έχουν ωριμάσει καλά ... και έχω ασυμβατότητα υλικού ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικά στο άμαζον είναι ########### μου στείλανε σήμερα μήνυμα ότι το τρυπάνι

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001T0HETK/ref=oh_details_o02_s00_i00 που είχα πάρει χάλασε στο δρόμο και το μετέφερε πίσω η μεταφορική και δεν μπορούν να μου στείλουν άλλο και επιστρέφουν τα χρήματα που δέσμευσαν....

η μεταφορική σε τηλεφωνική επικοινωνία είπε ότι ποτέ δεν το έχει πάρει.....

αυτή τη στιγμή τους βρίζω εν χορώ στο live chat !!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...