Προς το περιεχόμενο

Amazon Black Friday Deals Week 2012 - 19-25/11/2012


PETROS13

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

γι αυτους που περιμενουν πραγματα απο το αμαζον καλο θα ειναι να μην υπολογιζουν στην ημερομηνια που τους δινει το αμαζον, απο την εμπειρία μια αποστολή απο την αγγλια κανει συνήθως 7-10 μερες να την παραλαβεις και φυσικά υπαρχουν εξαιρεσεις πχ αποστολή 21/11 παρελαβα 26 και αποστολή 19/11 (και πανω που ειχα αρχίσει να ανησυχώ) παραλαμβανω τελικά αυριο 5/12, οποτε αφηνετε κανα 20ημερο απο την ημερα αποστολής να περασει και τοτε αρχιστε να το αναζητείτε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι περιεργα τα πραγματα με το αμαζον,πχ ειχα παραγγειλει κατι παπουτσια παρασκευη απογευμα,με super saver free delivery και δευτερα πρωι μου ηρθε το ειδοποιητηριο!!(δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο,μια φορα μονο)... συνηθως οτι παραγγειλω ερχεται το πολυ σε 7-10 μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

γι αυτους που περιμενουν πραγματα απο το αμαζον καλο θα ειναι να μην υπολογιζουν στην ημερομηνια που τους δινει το αμαζον, απο την εμπειρία μια αποστολή απο την αγγλια κανει συνήθως 7-10 μερες να την παραλαβεις και φυσικά υπαρχουν εξαιρεσεις πχ αποστολή 21/11 παρελαβα 26 και αποστολή 19/11 (και πανω που ειχα αρχίσει να ανησυχώ) παραλαμβανω τελικά αυριο 5/12, οποτε αφηνετε κανα 20ημερο απο την ημερα αποστολής να περασει και τοτε αρχιστε να το αναζητείτε

 

δίκιο έχεις, έκανα 3 ξεχωριστές παραγγελίες κατά την διάρκεια του Black Friday και οι 3 ήρθαν μια μέρα νωρίτερα από ότι έγραφε το ΕΤΑ... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

ειναι περιεργα τα πραγματα με το αμαζον,πχ ειχα παραγγειλει κατι παπουτσια παρασκευη απογευμα,με super saver free delivery και δευτερα πρωι μου ηρθε το ειδοποιητηριο!!(δεν μου εχει ξανασυμβει αυτο,μια φορα μονο)... συνηθως οτι παραγγειλω ερχεται το πολυ σε 7-10 μερες

 

Δεν ειναι περιεργο αυτο, απλα σου εκατσε courrier αυτη τη φορα, συμβαινει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παιδιά καλησπέρα μήπως πήρε κανένας αυτήν την ξυριστική της braun? http://www.amazon.co.uk/gp/product/B007NJ2LCQ/ref=oh_details_o00_s00_i00

δεν μπορώ με τίποτα να την χρησιμοποιήσω σωστά μόνο τα λεπιδάκια που έχει από πίσω για φαβορίτες και λεπτομέρειες μου δουλεύουν κανονικά..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πάτησα δηλαδή? κρίμα φαίνεται πολύ ποιοτικό προϊόν σε σχέση με μια izzy που είχα παλιά, αλλά δεν κάνει την δουλειά της. Τι να κάνω να την στείλω στο amazon πίσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστυχώς φίλε την πάτησες οι braun είναι για τον π.....ο ,τα ίδια είχα πάθει και εγώ με την cruzer 3 και βγήκε τελείως μάπα το καρπούζι !!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

την πάτησα δηλαδή? κρίμα φαίνεται πολύ ποιοτικό προϊόν σε σχέση με μια izzy που είχα παλιά, αλλά δεν κάνει την δουλειά της. Τι να κάνω να την στείλω στο amazon πίσω?

 

Αν θελεις την στελνεις πισω.

Σαν πρακτικη δεν ειναι σωστο μιας και δεν προκειται για λαθος δικο τους, αλλα εν μεσω κρισης, να την κοιτας να καθεται, κριμα ειναι...

 

Πριν 10 χρονια που ειχα δοκιμασει ξυριστικες μηχανες, συμφωνω με τα παιδια, η braun με ταλαιπωρουσε και δεν την αντεξα σε αντιθεση με μια Philips που τα εβγαλε τα λεφτα της :-)

Εκπλησσομαι που συνεχιζεται το φαινομενο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπως τα λενε οι απο πανω. Την 4 ακομα την κοιταω και κλαιω τα λεφτα μου.

Και να σκεφτεις οτι την αγορασα απο Expert που δουλευε φιλος και μου την ειχε βγαλει αστερι...

Οπως ειπε βεβαια κι ο πατερας μου οταν του ειπα πως ηταν μαπα το καρπουζι

"Ωραιους φιλους εχεις"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποίος θέλει την πούλαω 20€ την πήρα νομίζω 35€ περίπου...

Αν δεν την θες μπορείς να την στείλεις πίσω στο Amazon. Θα σου πληρώσει και ένα μέρος των μεταφορικών(που θα σου κοστίσει να την στείλεις) και τα λεφτά της αγοράς πίσω. Κάπου 5-6 ευρώ να υπολογίζεις να σου δώσουν μεταφορικά+αρχική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

παιδιά καλησπέρα μήπως πήρε κανένας αυτήν την ξυριστική της braun? http://www.amazon.co...ils_o00_s00_i00

δεν μπορώ με τίποτα να την χρησιμοποιήσω σωστά μόνο τα λεπιδάκια που έχει από πίσω για φαβορίτες και λεπτομέρειες μου δουλεύουν κανονικά..

 

δλδ δουλεύουν ok οι λεπίδες για τις φαβορίτες αλλά όχι η κεφαλή για το ξύρισμα? σε πόσων ημερών γένια πας να ξυριστείς? γιατί αν είναι πάνω από 1-2 μέρες (εφόσον έχεις πυκνό κι όχι σκόρπια διαδήλωση) δεν γίνεται δουλειά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...