Προς το περιεχόμενο

ZYXEL NSA-210 NAS 500GB στα 59.00 €


geopro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το είχα παραγγείλει κι εγώ από amazon στις £40 πριν από λίγες μέρες, και σήμερα το ακύρωσα και το ξαναπαρηγγειλα γιατί το εριξε στις £35!!

 

Γιατί? Εφόσον δεν είχε γίνει dispatched θα έπρεπε να κατεβάσει αυτομάτως την τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 340
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

 

 

Γιατί? Εφόσον δεν είχε γίνει dispatched θα έπρεπε να κατεβάσει αυτομάτως την τιμή...

Σίγουρα; Γιατί είχε την παλιά ακόμα. Νομίζω αλλάζει η τιμή μόνο για κάτι που απλά έχεις στο καλάθι, όχι αν έχεις βάλει παραγγελία (αλλά δεν παίρνω και όρκο)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όπως και να'χει σε αυτή την τιμή πιστεύω ότι το 310 είναι καλύτερη επιλογή.

 

Απλά θέλει λίγο υπομονή μια και έχει παράδοση κοντά στα Χριστούγεννα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα παραγγείλει κι εγώ από amazon στις £40 πριν από λίγες μέρες, και σήμερα το ακύρωσα και το ξαναπαρηγγειλα γιατί το εριξε στις £35!!

 

Σε ευχαριστώ για την ενημέρωση! Το ίδιο έκανα μόλις τώρα κι εγώ!

 

Αυτό του Amazon είναι σίγουρα το 310? γιατί αυτό δεν το αναφέρει στο τίτλο (στη περιγραφή το λέει) αλλά έχει και άλλο που ο τίτλος του αναφέρει 310 αλλά έχει και σχεδόν διπλάσια τιμή

 

Αν τσεκάρεις τον κωδικό προϊόντος B005LDM09U είναι το zyxel 310. H πιο ακριβή τιμή είναι από άλλους πωλητές. Επίσης η τιμή στο amazon.de είναι στα 49 ευρώ.

http://www.amazon.de...54222459&sr=8-1

 

Γιατί? Εφόσον δεν είχε γίνει dispatched θα έπρεπε να κατεβάσει αυτομάτως την τιμή...

 

Μέχρι το dispatched μπορεί να έχει πάλι 40 λίρες, οπότε μια κατοχύρωση κοντά στις 34 λίρες είναι ό,τι πρέπει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με βλέπω να ακυρώνω το 210 απο eshop και να αγοράζω με 42E το 310 από amazon. Η διαφορά στην ταχύτητα είναι σημαντική και δεν ξέρω αν ο 500άρης σκληρός το σώζει (ίσως να ήταν 1Τ).

 

Sent from my iPhone using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί? Εφόσον δεν είχε γίνει dispatched θα έπρεπε να κατεβάσει αυτομάτως την τιμή...

Απο προσωπική προσφατη εμπειρια αυτο δε γινεται αυτομάτως.. Παρολαυτα δε χρειαζεται να κανεις ακυρωση . Ακομα και αν εχει τραβηξει τα χρηματα και λεει dispatching soon, Μπαινεις στο chat τους το λες και σε 2 λεπτα σου λενε οτι θα σου επιστραφει η διαφορα. Βολευει καλυτερα ειδικά αν εχεις βάλει προπληρωμένη και εχει τραβηξει τα λεφτα, καθως αν κανεις ακυρωση αργει κάποιες μέρες μέχρι να εμφανιστουν ξανα τα χρηματα στο λογαριασμο σου.

 

Το ψηνω και εγω για ενα 310 πάντως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις μιλησα στο τηλεφωνο και μου ειπαν οτι παραλαβη θα εχουν στις 10/12 , οτι εχει καποιο προβλημα παραδοσης ο προμηθευτης ,εγω που δεν το βιαζομαι δεν με πειραζει η αναμονη..........αυτα!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά με βλέπω να ακυρώνω το 210 απο eshop και να αγοράζω με 42E το 310 από amazon.

 

 

και εγω απο εκει το ψανχω τωρα, αλλα απο το γερμανικο amazon δεν βγαζω ακρι και στο .com.uk ειναι πολυ πιο ακριβο...!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγω απο εκει το ψανχω τωρα, αλλα απο το γερμανικο amazon δεν βγαζω ακρι και στο .com.uk ειναι πολυ πιο ακριβο...!!!

 

Πάρε το καλύτερο 310 στα 43 ευρω από το amazon.co.uk με δωρεάν έξοδα αποστολής και βάλε εσύ σκληρό δίσκο.

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B005LDM09U/ref=dp_olp_new?ie=UTF8&condition=new

(πωλητής amazon, έξοδα αποστολής free. Mόνο μείον ότι θα το στείλει σε 2 εβδομάδες.

 

Μολις μιλησα στο τηλεφωνο και μου ειπαν οτι παραλαβη θα εχουν στις 10/12 , οτι εχει καποιο προβλημα παραδοσης ο προμηθευτης ,εγω που δεν το βιαζομαι δεν με πειραζει η αναμονη..........αυτα!!

Νομίζω ότι το eshop χρησιμοποιεί συχνά αυτήν την τακτική. Προ-παραγγελίες και όλο καθυστερήσεις στην ημέρα παραλαβής. Ήταν και ο λόγος που ακύρωσα την παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρε το καλύτερο 310 στα 43 ευρω από το amazon.co.uk με δωρεάν έξοδα αποστολής και βάλε εσύ σκληρό δίσκο.

http://www.amazon.co...8&condition=new

(πωλητής amazon, έξοδα αποστολής free. Mόνο μείον ότι θα το στείλει σε 2 εβδομάδες.

 

το πηρα κιολας...αναμονη μεχρι να ερθει. το θελω για εταιρεια αλλα αμα ειναι οκ το σκέφτομαι και για το σπιτι για κανα media center....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πηρα κιολας...αναμονη μεχρι να ερθει. το θελω για εταιρεια αλλα αμα ειναι οκ το σκέφτομαι και για το σπιτι για κανα media center....

Κι εγώ στην αναμονή όπως όλοι..Μέχρι να έρθει χαλβαδιάζω κι έναν wd red 2TB για συμπλήρωμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ στην αναμονή όπως όλοι..Μέχρι να έρθει χαλβαδιάζω κι έναν wd red 2TB για συμπλήρωμα.

εχεις τιμουλα ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...