Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι εορταστική περίοδος και στα κινεζικά ταχυδρομεία γίνεται πανικός. Με απλό China Post το δέμα θα παραμένει στο ταχυδρομείο και θα κάνει πολλές μέρες να φύγει από Κίνα για να φανεί στο tracking. Ίσως έρθει τον Ιανουάριο του '13. Καλύτερα EMS γιατί SingPost δεν υποστηρίζει το Babggood. Ό,τι παρήγγειλα από Κίνα με απλό ταχυδρομείο έκανε πάνω από 20 μέρες να έρθει και μάλιστα εκτός εορταστικής περιόδου. Μπαίνοντας στο Site του Banggood βγάζει προειδοποιητικό μήνυμα πως έχει κίνηση στα ταχυδρομεία και σε προτρέπει να χρησιμοποιήσεις EMS ή DHL.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά να ρωτήσω αυτά τα κινέζικα σιτες πόσες μέρες κάνουν γτ εγώ την πάτησα με ένα άλλο σιτε το focalprice και παρήγγειλα ένα tablet στην ίδια τιμή με το Pipo ( χειρότερα χαρακτηριστικά) αλλά έκαναν 2 μήνες για να μου πουν ότι το tablet είχε επιστραφεί στην κίνα τελικά.. πραγματικά μεγάλη απογοήτευση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Είναι εορταστική περίοδος και στα κινεζικά ταχυδρομεία γίνεται πανικός. Με απλό China Post το δέμα θα παραμένει στο ταχυδρομείο και θα κάνει πολλές μέρες να φύγει από Κίνα για να φανεί στο tracking. Ίσως έρθει τον Ιανουάριο του '13. Καλύτερα EMS γιατί SingPost δεν υποστηρίζει το Babggood. Ό' date='τι παρήγγειλα από Κίνα με απλό ταχυδρομείο έκανε πάνω από 20 μέρες να έρθει και μάλιστα εκτός εορταστικής περιόδου. Μπαίνοντας στο Site του Banggood βγάζει προειδοποιητικό μήνυμα πως έχει κίνηση στα ταχυδρομεία και σε προτρέπει να χρησιμοποιήσεις EMS ή DHL.[/quote']

 

ρισκαρεις τελωνειο με dhl. για ems ας σου πουν γτ δε Ξερω.

με απλο τωρα ειναι ρισκο αν το θελετε για δωρο κλπ. μπορει να ερθει και σε 10 μπορει και σε 40 μερες!

 

@chief90 για support μη περιμενεις πολλα. αντε να σoυ πουν που να κατεβασεις νεο firmware.

 

@timekeeper To πηρε φιλος μωλις τωρα και στο Paypal βγηκε 94€ τελικη.

Επεξ/σία από ipal
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η τιμή είναι πολύ καλή πήρα και εγώ ένα 89 ευρώ σύνολο!! το κάνεις και κατεβαστηρι

για ταινίες.. και Bluetooth 16gb κομπλέ τελικά μπορεί να έχει και ips panel!! άλλη λένε ναι άλλη όχι

βλέπω να τελειώνουν γρήγορα τα απόθεμα τα τους παιδιά προλάβετε...

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=v9WxzE21vjU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@timekeeper To πηρε φιλος μωλις τωρα και στο Paypal βγηκε 94€ τελικη.

 

Δεν έδωσε τον κωδικό bgxmas;

 

Ξέρει κανείς σε ποια σελίδα κάνουμε tracking ενός id της μορφής RExxxxxxxxxSE;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με τι το εστειλαν?

Το σιγουρο ειναι οτι αυτος ο κωδικος "πιανει" και στα ελτα, οταν φτασει ελλαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τι το εστειλαν?

Το σιγουρο ειναι οτι αυτος ο κωδικος "πιανει" και στα ελτα, οταν φτασει ελλαδα.

 

Με Air Mail Register. Δοκίμασα πολλά tracking sites αλλά τζίφος... Μάλλον λόγω γιορτών θα αργήσουν να το ενημερώσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά τι από τις τρεις επιλογές για τον τρόπο αποστολής διαλέγουμε;;;;

 

Air Parcel Register (Free shipping & 7-15 business days)

EMS (Please choose your country)

Expedited Shipping Service (Please choose your country)

 

;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ παραγγελία. Μετά από την πληρωμή με Paypal με πέταξε πάλι στο checkout page αλλά η παραγγελία φαίνεται στα orders και λέει "Pending". Έτσι πρέπει να γίνει; Θα μου έρθει email από Paypal όταν το στείλουν και τραβήξουν τα λεφτά υποθέτω;

 

Δεν έδωσε τον κωδικό bgxmas;

 

@timekeeper To πηρε φιλος μωλις τωρα και στο Paypal βγηκε 94€ τελικη.

 

Πολύ πιθανό να έδωσε αλλά να άφησε το Paypal να κάνει τη μετατροπή USD -> EUR. Και εμένα τόσο μου το έβγαζε αν το άφηνα να τραβήξει από το EUR Balance μου (94€). Αλλά το έβαλα να τραβήξει από κάρτα 115$ και θα κάνει η τράπεζα τη μετατροπή. Ελπίζω έτσι να βγει πιο κοντά στα 89€ που ισχύει με σημερινή ισοτιμία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ παραγγελία. Μετά από την πληρωμή με Paypal με πέταξε πάλι στο checkout page αλλά η παραγγελία φαίνεται στα orders και λέει "Pending". Έτσι πρέπει να γίνει; Θα μου έρθει email από Paypal όταν το στείλουν και τραβήξουν τα λεφτά υποθέτω;

 

 

 

 

 

Πολύ πιθανό να έδωσε αλλά να άφησε το Paypal να κάνει τη μετατροπή USD -> EUR. Και εμένα τόσο μου το έβγαζε αν το άφηνα να τραβήξει από το EUR Balance μου (94€). Αλλά το έβαλα να τραβήξει από κάρτα 115$ και θα κάνει η τράπεζα τη μετατροπή. Ελπίζω έτσι να βγει πιο κοντά στα 89€ που ισχύει με σημερινή ισοτιμία.

ναι έτσι είναι αν κάνει η τράπεζα την μετατροπή είναι 89,30.αν το κανει peypal είναι περίπου 94...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.banggood.com/Pipo-S2-Rk3066-Dual-Core-1_6ghz-8-Inch-Android-4_1-16gb-Tablet-reviews-p52639.html

 

Δύο σχόλια όλα κι όλα και το ένα από πατριώτη!!!

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Κάτι που μόλις πρόσεξα: Προσπαθούσα μάταια να βρω που είναι το δέμα με όλες τις online υπηρεσίες. ΌΜΩΣ... Αν κάνετε κλικ πάνω στο Order No θα ανοίξει μια νέα σελίδα. Κάτω-κάτω στο πεδίο Order Status History: έχει ένα διαφορετικό tracking number της μορφής Axxxxxxxxxxxxxxx με link στην ταχυδρομική εταιρία. Το δικό μου έγινε shipped για Ελλάδα στις 2012-11-29 22:34:33.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ παραγγελία. Μετά από την πληρωμή με Paypal με πέταξε πάλι στο checkout page αλλά η παραγγελία φαίνεται στα orders και λέει "Pending". Έτσι πρέπει να γίνει; Θα μου έρθει email από Paypal όταν το στείλουν και τραβήξουν τα λεφτά υποθέτω;

 

Ξέρει κάποιος να μου πει; Μήπως υπάρχει πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.banggood....ews-p52639.html

 

Δύο σχόλια όλα κι όλα και το ένα από πατριώτη!!!

 

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ! Κάτι που μόλις πρόσεξα: Προσπαθούσα μάταια να βρω που είναι το δέμα με όλες τις online υπηρεσίες. ΌΜΩΣ... Αν κάνετε κλικ πάνω στο Order No θα ανοίξει μια νέα σελίδα. Κάτω-κάτω στο πεδίο Order Status History: έχει ένα διαφορετικό tracking number της μορφής Axxxxxxxxxxxxxxx με link στην ταχυδρομική εταιρία. Το δικό μου έγινε shipped για Ελλάδα στις 2012-11-29 22:34:33.

ναι το δοκίμασα και εγώ το δικό μου έγινε Shipped 2012-11-28 22:20:01 :-)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...