Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μολις το παρειγειλα... και το εκανα πληρωμη με $.

δεν ξερω γιατι αλλα ισως τοσες αγορες που εκανα στο παρελθον ηταν default να κανει το paypal την μετατροπη. τωρα πληρωσα σε δολαρια απευθειας.. λετε να εχουμε κανα θεμα με τελωνειο? να τους πουμε να βαλουν χαμηλοτερη τιμη απο 50ε?

το εκανα με free shipping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αξιόπιστα e-shop το Pipo S2 πωλείται $150 = €115.

Το Pipo S2 από banggood φτάνει στο ταμείο στα $113 = €87 με δωρεάν αποστολή και €111 με EMS συστημένο.

24 ευρώ διαφορά για να το έχετε σαν Χριστουγεννιάτικο δώρο.

Με δωρεάν απλό ταχυδρομείο μήπως τελικά σας έρθει σαν Πασχαλινό δώρο; :-)

Αξίζει τόση αναμονή και αγωνία; Με απλό ταχυδρομείο είναι σαν να παίζετε ζάρια. Δεν διαβάζετε τι λένε οι υπόλοιποι που έχουν φτάσει τις 40 ημέρες και συνεχίζουν; Το Δεκέμβρη επικρατεί κόλαση από τα δέματα στα κινεζικά ταχυδρομεία.

Έχω αγοράσει πολλά μικροπράγματα από Κίνα με απλό ταχυδρομείο και όλα έκαναν 21-25 ημέρες κατά μέσο όρο εκτός εορταστικής περιόδου όπου χάνει η μάνα το παιδί. Έχω πάρει δεματάκι και στο δίμηνο. Προσωπικά, δεν θα το ρίσκαρα γιατί δεν πρόκειται για 5-10€.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου έγινε shipped από Κίνα μέσα σε 2 μέρες.

Έγινε shipped από Κίνα ή έφυγε από το κατάστημα και πήγε στο ταχυδρομείο; Φάνηκε στο tracking;

Αν όντως έφυγε από Κίνα τόσο γρήγορα, και το βρίσκεις στο tracking, πάω πάσο. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έκανα παραγγελία και εγώ απευθείας σε ευρώ (επέλεξα ευρώ στο currencies στο bang good , και βγήκε 89,15 € (pay pal) , με απλό ταχυδρομείο.

Η αλήθεια είναι ότι το πήρα λίγο "ελαφρά" το πράγμα , και δεν το πολυσκεφτηκα ούτε για το προϊόν αυτού καθαυτού ούτε για την αποστολή μέσω απλού ταχυδρομείου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έγινε shipped από Κίνα ή έφυγε από το κατάστημα και πήγε στο ταχυδρομείο; Φάνηκε στο tracking;

Αν όντως έφυγε από Κίνα τόσο γρήγορα, και το βρίσκεις στο tracking, πάω πάσο. :)

 

Description:

item Axxxxxxxxxxxxxxx Depart from Flytexpress Sorting Center to xxxxx xxxxxx GREECE at 2012-11-29 22:14:23

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και θήκη με πληκτρολόγιο στα ~ 8 €

Υπάρχει περίπτωση να βρεθεί κάτι ανάλογο σε λατινικούς-ελληνικούς χαρακτήρες πληκτρολόγιο ;

USB Keyboard Bracket Leather Case

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δε μ'αρεσει καθολου αισθητικα. Γιατι να μην συνδεσεις απλά ενα USB πληκτρολογιο οταν το χρειαζεσαι? :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως εγω εψαξα λιγο στο σιτε τους μηπως βρω καμια θηκη η ζελατινα για την οθονη αλλα τιποτα.. ετσι μπηκα ebay και παρηγγειλα απο εκει.. 6 ζελατινες και 1 θηκουλα 6,51$ :)

για οποιον ενδιαφερεται οριστε τα λινκ

ζελατινα προστασιας http://cgi.ebay.com/...em=221042727462

θηκη (οχι τιποτα ιδιεταιρο) http://cgi.ebay.com/...ar=590075834965

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτο το tracking number που το βλεπω ; ; το free shipment ειχα βαλει

RE624170990SE

Πας στο προφιλ σου. view orders/ μετα πατας το νουμερο στο order No. και κατω κατω μετα στο Order Status History: εχει το Tracking Number:xxxxxxxx πατα εκει και θα δεις
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...