Προς το περιεχόμενο

PIPO Smart S2 8" Android 4.1.1 με 89 ευρώ!


timekeeper

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το παρήγγειλα εχθές με απλό ταχυδρομείο 89,33 euro. Το πρωι εστειλα mail απαντητικό σε ενα που ρωτούσα εαν ειναι διαθεσιμο και ζητησα να γραψουν στο δεμα οτι ειναι μικρης αξιας δωρο. Η κινεζουλα απαντησε οτι εγραψαν οτι περιεχει mp5 player αξιας 25 ευρω και μετα απο λιγο εδειξε shipped. Θεωρώ πολυ καλα μεχρι στιγμης για να δουμε. Παντως εχει ακομη πολλα κομματια απο οτι μου ειχε απαντησει εχθές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 577
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ακρίβυνε; Γιατί το βάζω στο καλάθι και βγαίνει 118,10$ δηλαδή 90,89 ευρώ. Το θέλει ένας φίλος. Από 27 Νοεμβρίου που άνοιξε το νήμα δεν το πήρε κάποιος να μας πει αν όλα καλά κ.λ.π.

Ένα άλλο, το wot μου το βγάζει poor reputation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παρήγγειλα εχθές με απλό ταχυδρομείο 89,33 euro. Το πρωι εστειλα mail απαντητικό σε ενα που ρωτούσα εαν ειναι διαθεσιμο και ζητησα να γραψουν στο δεμα οτι ειναι μικρης αξιας δωρο. Η κινεζουλα απαντησε οτι εγραψαν οτι περιεχει mp5 player αξιας 25 ευρω και μετα απο λιγο εδειξε shipped. Θεωρώ πολυ καλα μεχρι στιγμης για να δουμε. Παντως εχει ακομη πολλα κομματια απο οτι μου ειχε απαντησει εχθές.

Το ιδιο και σε μενα. και χωρις να τους πω να το βαλουν ως gift η χαμηλοτερη τιμη, απλα φοβηθηκα βλεπωντας οτι καποιοι το εκαναν και εστειλαν μηνυμα, ετσι εστειλα και εγω αλλα ειναι γατωνια και το κανουν απο μονοι τους :-D
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα με το κουπόνι bgxmas το βγάζει 93,87 ευρω.. τι γίνετε καθε μερα κ λιγο παραπάνω?? ξέρουμε μέχρι πότε ισχύει το κουπόνι??

μέχρι 15 Δεκέμβρη
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δικό μου από τις 8/12/2012 φαίνεται να είναι στη Σουηδία. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται απο εκεί και πέρα. Θα πάρει κάποιο καινούργιο tracking id; Υπάρχει κάποιος τρόπος να το εντοπίσουμε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το δικό μου από τις 8/12/2012 φαίνεται να είναι στη Σουηδία. Γνωρίζει κανείς τι γίνεται απο εκεί και πέρα. Θα πάρει κάποιο καινούργιο tracking id; Υπάρχει κάποιος τρόπος να το εντοπίσουμε;

με το ιδιο id δεν αλλαζει τιποτα.περιμενε, λογικα λογο εορτων ισως να αργησει λιγο.εγω παντως οτι και αν εχω παρει απο china πανω απο 20 μερες δεν κανει. καμια φορα με εκπλησουν και κανουν γυρω στις 10 μερες
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τώρα με το κουπόνι bgxmas το βγάζει 93,87 ευρω.. τι γίνετε καθε μερα κ λιγο παραπάνω?? ξέρουμε μέχρι πότε ισχύει το κουπόνι??

 

μήπως αλλάζουν οι ισοτιμίες με γουαν δολλαριο ευρω ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πέρασε κανενός από τελωνείο? Από εγγύηση τι υπάρχει? Γιατί στην σελίδα δεν βλέπω να λέει κάτι

1 χρόνος εγγύηση..τώρα για τελωνείο δεν νομίζω τα έστειλαν σαν mp5 αξίας 25 ευρώ...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρήγγειλα το Pipo Max M1 σήμερα από το συγκεκριμένο κατάστημα. Τελική τιμή 139.22 με το κουπόνι

 

Εδώ ένα βίντεο για το πως πακετάρουν τα δέματα στο banggood

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει Σιγκαπούρη ακόμα. Πιστεύω θα περάσει και τελωνείο γιατί δεν τους είπα τίποτα, ούτε δώρο (αποκτήσαμε όλοι συγγενείς στην Κίνα και μας λούζουν με δώρα), ούτε mp3, ούτε κορνίζες-frame, τίποτα ... Your move τελωνειακέ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα λέει Σιγκαπούρη ακόμα. Πιστεύω θα περάσει και τελωνείο γιατί δεν τους είπα τίποτα' date=' ούτε δώρο (αποκτήσαμε όλοι συγγενείς στην Κίνα και μας λούζουν με δώρα), ούτε mp3, ούτε κορνίζες-frame, τίποτα ... Your move τελωνειακέ.[/quote']

 

οχι φιλε μου μην ανησυχεις. ουτε εγω τους ειπα να το στειλουν ως mp3. το εκαναν απο μονοι τους.σκεψου μονο οτι υπαρχει πιθανοτητα να παραλαβης στα αληθεια mp3 και οχι tablet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...