Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χρειάζομαι τη βοήθειά σας!!! Μόλις παρέλαβα την παραγγελία μου και σ΄ένα παιδικό σετάκι δύο τεμαχίων, λείπει το πατελονάκι. ΄Εστειλα mail και μου απάντησαν We will endeavour to respond to your query at the earliest opportunity, normally within 1-5 working days.
During busy periods this may be longer, should you need to follow up on this case please quote the reference below:

Η απορία μου είναι  αν πρέπει να το επιστρέψω σαν ελαττωματικό και περιμένοντας να μου απαντήσουν, μήπως χάσω την ποθεσμία επιστροφής. Επίσης, το συγκεκριμένο σετάκι το ήθελα για δωράκι αρχές Αυγούστου. Λέτε να έχει αποκατασταθεί μέχρι τότε? Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παρέλαβα σήμερα αυτά σε 5 UK. Συνήθως φοράω 39-40 ανάλογα τη φόρμα/εταιρία του παπουτσιού,οπότε τα 5αρια (38EURO) στη lee cooper μου ήρθαν κουτί. (γνώριζα ότι έχουν μεγάλη/τεράστια φόρμα από τη προηγούμενη μου παραγγελία.)

 

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-denim-junior-canvas-trainers-055070?colcode=05507003

 

Επίσης πήρα και τα Dunlop τα οποία έχουν ακριβώς την ίδια εφαρμογή με τα lee cooper(πράγμα που δυστυχώς δε γνώριζα). Τα επέλεξα σε 5.5 UK (39 EURO) και μου ήταν πολύ μεγάλα. Έβαλα έναν πάτο και έσφιξα τα κορδόνια και την έσωσα την κατάσταση. 

Έπρεπε και εκεί να επιλέξω 5αρι,δηλ 38EURO. 

Συμπερασματικά σε lee cooper & Dunlop πάρτε ένα νούμερο μικρότερο.

 

http://www.sportsdirect.com/dunlop-canvas-low-junior-trainers-055051?colcode=05505172

 

ΥΣ. Μιλάω πάντα για τα junior. Των ενηλίκων τα νούμερα δε ξέρω αν αντιστοιχούν στα ευρωπαϊκά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν μπορω να καταλαβω.Τιποτα και σημερα το δεμα ειναι στασιμο εδω και 7 μερες

Wednesday, July 09, 2014 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00

τι μπορει να εχει γινει?Υπαρχει περιπτωση καποιο προιον να μην ηταν διαθεσιμο και να μην το προσεξα?Τους εστειλα 2 μνμ στο Facebook και δεν απαντησαν οπως ειχαν κανει σε αλλες περιπτωσεις.Δεν ξερω τι να κανω πραγματικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια δεν μπορω να καταλαβω.Τιποτα και σημερα το δεμα ειναι στασιμο εδω και 7 μερες

Wednesday, July 09, 2014 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00

τι μπορει να εχει γινει?Υπαρχει περιπτωση καποιο προιον να μην ηταν διαθεσιμο και να μην το προσεξα?Τους εστειλα 2 μνμ στο Facebook και δεν απαντησαν οπως ειχαν κανει σε αλλες περιπτωσεις.Δεν ξερω τι να κανω πραγματικα

 

Επικοινώνησε με DHL και δώσε το tracking number σου, μήπως γνωρίζουν κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικα μου απαντησαν οτι εχει χαθει το δεμα στην αποθηκη τους ..Μπορει καποιος να με βοηθησει τι πρεπει να κανω τωρα?αυτη ειναι η απαντηση τους.πως μπορω να παρω τα χρηματα πισω η να κανω εκ νεου την παραγγελια???            Hi, Thank you for your email. I am sorry to hear you are yet to receive your order. Unfortunately this has been lost in our warehouse. Please confirm if you require the order refunding or resending. Please note that the following 3 items are now out of stock and will be refunded... 542002 549011 715017 Sorry for any inconvenience caused Kind regards Rebecca.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εσένα περιμένουν να τους πεις τι προτιμάς.

Θες επιστροφή των χρημάτων όλης της παραγγελίας ή να σου τα ξαναστείλουν (εκτός των τριών που δεν είναι πλέον σε στοκ και θα σου επιστρέψουν την αξία τους) ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειναι η τελευταια φορα που εχω κανει παραγγελια απο αυτους και θα σας πω το γιατι , δινω παραγγελια κατι μπλουζακια και ενα ζευγαρι παπουτσια στις 4/7, τα παπουτσια θα ηταν διαθεσιμα 18 /7, στις 17/7 λαμβανω email και μου λενε πως θα ειναι διαθεσιμα 11/8 , καλα πλακα μας κανουν? παει βγηκε το καλοκαιρι καλο χειμωνα τι να τα κανω τα μπλουζακια και τα παπουτσια που ειναι καλοκαιρινα? ειμαι σιγουρος οτι ουτε στις 11/8 θα τα στειλουν, δε το ακυρωσα για να δω ποοοοοοοοτε τελικα θα τα στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους,χρειάζομαι την βοήθεια σας.Σήμερα έκανα παραγγελία ύψους 237 ευρώ από το sportdirect και θέλω να μου πείτε γιατί είμαι νέος πως μπορώ να ενημερώνομαι για την εξέλιξη της παραγγελιάς και πόσο περίπου καιρό θα κάνω για να λάβω το πακέτο.Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σε όλους,χρειάζομαι την βοήθεια σας.Σήμερα έκανα παραγγελία ύψους 237 ευρώ από το sportdirect και θέλω να μου πείτε γιατί είμαι νέος πως μπορώ να ενημερώνομαι για την εξέλιξη της παραγγελιάς και πόσο περίπου καιρό θα κάνω για να λάβω το πακέτο.Ευχαριστώ

μπαινεις στο site , κανεις sign in , my account , order history summary , track your order

εαν δεν σου εμφανισει το track your order , θα περιμενεις λιγες ωρες παραπανω , περιπου 1-2 εργασιμες κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα παλια ηταν 3 εργασιμες ημερες , μετα το εκαναν 6-7 εργασιμες

τωρα υποτιθεται οτι ειναι 7-9 εργασιμες  

 

σημερα ειναι η 7η εργασιμη ημερα της παραγγελιας μου και η dhl λεει οτι ειναι ακομα στο Leeds.

υπαρχει προβλημα πιστευω και πρεπει να τα ακουσουν !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...