Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Από χθές που το δοκιμάζω λέει: supersaversaturday - Your basket does not meet the requirements of this voucher.

 
Ενώ η παραγγελία είναι πάνω από 40€  

 

 

Μόνο για το Σάββατο ήταν το κουπόνι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι Παρασκευή Βουδαπέστη, τη Δευτέρα θα είναι Αθήνα?

δλδ το ΣΚ ταξιδεύει ή μετράνε μόνο οι εργάσιμες?

 

Δευτέρα θα είναι αθήνα αν σου γράψει οτι έφυγε απο Βουδαπεστη

τελικά δεν έχει φτάσει ακόμα.

ελπίζω αύριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα , ειμαι λιγο ον και οφφ τοπικ

ηθελα να ρωτησω για ενα site ( αγγλικο σαν το sportsdirect ) που βρηκα και θελω να παρω κατι το οποιο το το site το δινει 17.50 λιρες.

αυτο συμφωνα με το xe.com κανει 22.05 €

 

αλλα στο σαιτ εαν αλλαξω νομισμα το δινει τιμη 28€ , πιστευω αυτο το λαθος οφειλεται λογω της εκπτωσης.

 

εσεις οταν αγοραζετε απο Αγγλικο site πληρωνεται σε λιρες ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαλημερα , ειμαι λιγο ον και οφφ τοπικ

ηθελα να ρωτησω για ενα site ( αγγλικο σαν το sportsdirect ) που βρηκα και θελω να παρω κατι το οποιο το το site το δινει 17.50 λιρες.

αυτο συμφωνα με το xe.com κανει 22.05 €

 

αλλα στο σαιτ εαν αλλαξω νομισμα το δινει τιμη 28€ , πιστευω αυτο το λαθος οφειλεται λογω της εκπτωσης.

 

εσεις οταν αγοραζετε απο Αγγλικο site πληρωνεται σε λιρες ?

στο sportsdirect με euro αγοράζω παντα. Στο sportsshoes αγορασα με λίρες μια φορα που ειχα παρει

Αλλά το κάθε site έχει διαφορετική ισοτιμία (ότι τους συμφέρει)

Πλήρωσε με λίρες μέσω paypal το πολυ πολυ να σου κρατήσει 3% για συνάλαγμα που είναι 0.7€ στη περίπτωση σου, πάλι πιο φθηνά απο τα 28€ που αναφέρεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Kαλημερα , ειμαι λιγο ον και οφφ τοπικ</p> <p>ηθελα να ρωτησω για ενα site ( αγγλικο σαν το sportsdirect ) που βρηκα και θελω να παρω κατι το οποιο το το site το δινει 17.50 λιρες.</p> <p>αυτο συμφωνα με το xe.com κανει 22.05 €</p> <p> </p> <p>αλλα στο σαιτ εαν αλλαξω νομισμα το δινει τιμη 28€ , πιστευω αυτο το λαθος οφειλεται λογω της εκπτωσης.</p> <p> </p> <p>εσεις οταν αγοραζετε απο Αγγλικο site πληρωνεται σε λιρες ?</p>

Σε ποιο site αναφέρεσαι φιλε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

www.boohoo.com 

αρκετα καλες τιμες βλεπω 

 

delivery to europe - Up to 7 working days. Maximum 10 items per order -  6.99 λιρες

 

 

 

Delivery Offer

Get Free European Standard Delivery on all orders over €25

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; η παραγγελία συμφέρει αν πάρω πχ 20 μπλουζάκια; γιατί αν πάρω ένα μπλουζάκι και με χρεώσουν 18 ευρώ για τα μεταφορικά ποιος ο λόγος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι ρε παιδιά; η παραγγελία συμφέρει αν πάρω πχ 20 μπλουζάκια; γιατί αν πάρω ένα μπλουζάκι και με χρεώσουν 18 ευρώ για τα μεταφορικά ποιος ο λόγος;

 

Αν πάρεις 20 μπλουζάκια,νομίζω η χρέωση θα είναι 29 ευρώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία που έκανα το Σάββατο χάρη στο κουπόνι το βράδυ της τρίτης έφυγε από το Linz της Αυστρίας. Πρώτη φορά το βλέπω να περνά από κει. Σε πόσες μερες θα ναι Αθήνα;

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία που έκανα το Σάββατο χάρη στο κουπόνι το βράδυ της τρίτης έφυγε από το Linz της Αυστρίας. Πρώτη φορά το βλέπω να περνά από κει. Σε πόσες μερες θα ναι Αθήνα;

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Την Παρασκευή θα τα έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά δίνω τα παρακάτω καθώς μου είναι μεγάλα
1. http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardin-all-over-print-polo-shirt-mens-548864?colcode=54886422- μπλε επιλογή

2. http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-tipp-polo-shirt-mens-549028?colcode=54902813- κίτρινη (lemon) επιλογή

Είμαι 1.75 και 95kg και μου κάθονταν μακριά. Σίγουρα σε κάποιον 180-185 και 100 κιλά  θα ταίριαζαν καλύτερα. Και τα δυο είναι πολύ καλή ποιότητα. Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm με.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...