Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδιά δίνω τα παρακάτω καθώς μου είναι μεγάλα

1. http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-cardin-all-over-print-polo-shirt-mens-548864?colcode=54886422- μπλε επιλογή

2. http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-tipp-polo-shirt-mens-549028?colcode=54902813- κίτρινη (lemon) επιλογή

Είμαι 1.75 και 95kg και μου κάθονταν μακριά. Σίγουρα σε κάποιον 180-185 και 100 κιλά  θα ταίριαζαν καλύτερα. Και τα δυο είναι πολύ καλή ποιότητα. Αν ενδιαφέρεται κάποιος pm με.

Νουμερο/μεγεθος μπλούζας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις ένα δίκιο Ίων, και οι 2 είναι Large.
Προφανώς είναι φορεμένα για 3 λεπτά για την δοκιμή μόνο και έκτοτε κάθονται στην ντουλάπα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα αθλητικα της NIKE εχουν καποιο θεμα με το νουμερο ?

σχεδον ολα τα παππουτσια μου απο ελλαδα ειναι 45 

lonsdale ομως με κανει το 46

Καθε εταιρια εχει λιγο διαφορετικο κοψιμο. Πχ στην adidas θες 0,5-1 νουμερο μεγαλυτερο.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να παραγγειλω και βγαινει αυτο το μυνημα μολις τελειωσει η διαδιακασια.

 

Sorry, there was a problem processing your payment. Please try again by selecting a new card or stored card below. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να παραγγειλω και βγαινει αυτο το μυνημα μολις τελειωσει η διαδιακασια.

 

Sorry, there was a problem processing your payment. Please try again by selecting a new card or stored card below. 

πληρωσε με paypal

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε μεγαλη παραγγελια τα μεταφορικα  ηταν  ~30€ και  παρατηρησα πως στο καλαθι ηταν η κουπα με το περιοδικο που συνηθως στελνουν δωρο με κοστος 1.2€.Τα αφαιρεσα απο το καλαθι,εκανα update,checkout και τα μεταφορικα πεσαν στα ~15€. :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθω να παραγγειλω και βγαινει αυτο το μυνημα μολις τελειωσει η διαδιακασια.

 

Sorry, there was a problem processing your payment. Please try again by selecting a new card or stored card below. 

To ιδιο συμβαινει και παλι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα στην παρεα.Εκανα την παραγγελια στης 8 του μηνα αλλα στο trac numper που μου εστειλαν ακαμα και σημερα δειχνει αυτο

Wednesday, July 09, 2014 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 
 

δηλαδη δεν εχουν φυγει καν τα πραγματα απο Αγγλια.Τι μπορει να εχει γινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ιδιο συμβαινει και παλι

Το υπόλοιπο του λογαριασμού σου στην κάρτα υπερκαλύπτει το ποσό της παραγγελίας σου;

 

Σε μια επικοινωνία μου με τους υπευθύνους της κάρτας πριν από περίπου δυο χρόνια, μου είχανε πει ότι το υπόλοιπο στο λογαριασμό για να πραγματοποιηθεί μια αγορά πρέπει να είναι 18% μεγαλύτερο για αγορές εντός Ε.Ε. και 20% μεγαλύτερο για αγορές εκτός Ε.Ε.

 

Από την μετέπειτα εμπειρία μου βέβαια δεν απαιτήθηκε η ύπαρξη τόσο προσαυξημένων ποσών στο λογαριασμό μου για τις εκάστοτε αγορές μου.

Καλησπερα στην παρεα.Εκανα την παραγγελια στης 8 του μηνα αλλα στο trac numper που μου εστειλαν ακαμα και σημερα δειχνει αυτο

Wednesday, July 09, 2014 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 
 

δηλαδη δεν εχουν φυγει καν τα πραγματα απο Αγγλια.Τι μπορει να εχει γινει?

Η παραγγελία σου είναι ακόμα στο κέντρο της εταιρείας courier. Σύντομα θα κατευθυνθεί προς κάποιο αεροδρόμιο για να αναχωρήσει αεροπορικώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα στο ατμ να βαλω παραπανω λεφτα μηπως αυτο ειναι το προβλημα και ειδα οτι ολα τα λεφτα εχουν γινει λογιστικο υπολοιπο και οχι διαθεσιμο.Τι να κανω για να τα παρω πισω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πρότεινα να επικοινωνήσεις με την τράπεζα σου για να μάθεις με σιγουριά τι συνέβη στην περίπτωση σου.

 

Έχουνε μπλέξει και υπηρεσίες ασφάλειας συναλλαγών όπως για παράδειγμα το Secure Web της Alpha που απαιτούν ηλεκτρονική καταχώρηση της κάρτας. Δεν σου λέω ότι εμπίπτεις σίγουρα σε τέτοια περίπτωση αλλά ο πιο αρμόδιος να σου δώσει την κατάλληλη απάντηση είναι η τράπεζα σου, που διεκπεραιώνει και την συναλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η παραγγελία σου είναι ακόμα στο κέντρο της εταιρείας courier. Σύντομα θα κατευθυνθεί προς κάποιο αεροδρόμιο για να αναχωρήσει αεροπορικώς.

 

Απο τον Απρίλιο όλα έρχονται οδικώς και κάνουν απο βδομάδα και πάνω για να φτάσουν σε μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...