Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δε το προλαβα το κουπονι γμτ :(

Στο email αναφέρει: "Offers ends at 01:00 (CEST) 28/7/2014.

Δεν κάνεις μια προσπάθεια?

 

Μια ερώτηση τα μεταφορικά τα μείωσε ή το κατάλαβα λάθος απο κάποια post εδω μέσα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο email αναφέρει: "Offers ends at 01:00 (CEST) 28/7/2014.

Δεν κάνεις μια προσπάθεια?

 

Μια ερώτηση τα μεταφορικά τα μείωσε ή το κατάλαβα λάθος απο κάποια post εδω μέσα?

Το κουπόνι δε το πρόλαβα

Αλλα χωρις κουπονι βλεπω μειωμενα μεταφορικα! Μαλλονεγινε το θαυμα

http://prntscr.com/474jyaκαι όσο μεγαλώνω τη παραγγελία μειώνονται τα μεταφορικά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί σου λέει κάποιος ότι την επόμενη εβδομάδα δεν θα τα ξανακριβύνει?

εγώ πιστεύω ότι τα χαμηλά μτφ το πολύ κανένα μήνα να διαρκέσουν.

δίνει έκπτωση η DHL λόγω αναμενόμενης μειωμένης κίνησης Αυγούστου, και το sd τη περνά αυτούσια στο τελικό καταναλωτή.

δεν θα κρατήσει για πάντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θελω να κανω μια επιστροφη.. πηρα σημερα την παραγγελια μεσω acs courrier... στο χαρτι λεει "Use a royal mail registered post"... ξερει καποιος σε ποια εταιρια να παω στην Ελλαδα για να τα στειλω πισω? Μπορω να παω στην acs δηλαδη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου πάει ο κούκος αηδόνι αν το στείλεις με acs.

Για τι αντικείμενο μιλάμε;

 

... Για 2 παντελονια που θελω να τα κανω refund.

 

Ποια αξιζει δηλαδη να χρησιμοποιησω εδω στην Ελλαδα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

... Για 2 παντελονια που θελω να τα κανω refund.

 

Ποια αξιζει δηλαδη να χρησιμοποιησω εδω στην Ελλαδα?

Επειδή ούτε εγώ ξέρω τη διαδικασία,αλλά ετοιμάζω παραγγελία υψηλού ρίσκου (μπλούζες-παντελόνια κτλ),οπότε θεωρώ δύσκολο να πετύχω όλα τα νούμερα,αν ολοκληρώσεις αυτό που θες,μπες στον κόπο να μας πεις τι και πως. Επίσης τον λόγο που θέλεις να τα επιστρέψεις και γιατί αυτοί δέχονται να σου κάνουν ριφαντ.

 

Πάντως μπράβο στο SD που χαμήλωσε τα μεταφορικά. Άλλαξε και κάτι και στην ταχύτητα παράδοσης;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή ούτε εγώ ξέρω τη διαδικασία,αλλά ετοιμάζω παραγγελία υψηλού ρίσκου (μπλούζες-παντελόνια κτλ),οπότε θεωρώ δύσκολο να πετύχω όλα τα νούμερα,αν ολοκληρώσεις αυτό που θες,μπες στον κόπο να μας πεις τι και πως. Επίσης τον λόγο που θέλεις να τα επιστρέψεις και γιατί αυτοί δέχονται να σου κάνουν ριφαντ.

 

Πάντως μπράβο στο SD που χαμήλωσε τα μεταφορικά. Άλλαξε και κάτι και στην ταχύτητα παράδοσης;;

Ο λογος ειναι οτι τα νουμερα ειναι off και αυτοι δεχοντε ειναι αλλαγη νομιζω προιοντος ή νουμερου ειτε refund.

Το λεει στο site τους καθως και οταν παραλλαβεις τα πραγματα σου εχει κατι χαρτια για το πως κανεις την επιστροφη.

 

Μεσα στις επομενες 6 μερες θα παω να τα στειλω με συστημενο ΕΛΤΑ οπως λεει και ο @Questioner

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να τα βάλεις σε μεγάλο φάκελο και να τα στείλεις(θεωρείται επιστολικό ταχυδρομείο οπότε κόστος γύρω στα 8 ευρώ).Αν τα βάλεις σε κουτί θα σε πετσοκόψουν και στα ΕΛΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο λογος ειναι οτι τα νουμερα ειναι off και αυτοι δεχοντε ειναι αλλαγη νομιζω προιοντος ή νουμερου ειτε refund.

Το λεει στο site τους καθως και οταν παραλλαβεις τα πραγματα σου εχει κατι χαρτια για το πως κανεις την επιστροφη.

 

Μεσα στις επομενες 6 μερες θα παω να τα στειλω με συστημενο ΕΛΤΑ οπως λεει και ο @Questioner

Συγνώμη αν σε κουράζω,αλλά με το ότι τα νούμερα είναι off,εννοείς ότι δε σου κάνουν αυτά που επέλεξες ή ότι παρήγγειλες ένα χ νούμερο αλλά αυτοί σου έστειλαν ένα ψ για τον χ/ψ λόγο (μου έχει συμβεί από λάθος τους);;

Φαντάζομαι πως δέχονται επιστροφές και για τους δυο λόγους (ειδικά τον πρώτο).

Αν γίνεται αυτό με το επιστολικό ταχυδρομείο που αναφέρει ο φίλος παραπάνω,ενημέρωσε μας αν θες ώστε να ξέρουμε.  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...