Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όποιος ενδιαφέρεται για σήμερα τρέχει κουπονάκι με -20%(SUN20).

Μάλιστα έχω και δωρεάν μεταφορικά με προιόντα αξίας ~130 ευρώ.

 

 

αυτο με τα μεταφορικα βαζεις καποιο κουπονι η απλα πανω απο 130 βγαζει δωρεαν μεταφορικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κουπονάκι είναι μόνο για την έκτπωση.

Μάλλον δίνουν(σε μένα τουλάχιστον) δωρεάν μεταφορικά αν ξεπεράσεις κάποιο ποσό. :)


Έβαλα δοκιμαστικά κάποια πράγματα στο καλάθι και μου βγάζει μεταφορικά 3€ χωρίς κάν να βάλω τον κωδικό sun20.<br><br><br> Για δείτε κι εσείς τι παίζει;<br><br> Sent from my iPad using Insomnia<br><br><br><br> Δείτε κι ένα print screen<br><br> <a data-ipb='nomediaparse' href='https://www.evernote.com/shard/s325/sh/70471d14-d770-4bd8-b576-8c1f1cd2623f/13ebbe8c353e7b637fad20b10dc3197f'>https://www.evernote.com/shard/s325/sh/70471d14-d770-4bd8-b576-8c1f1cd2623f/13ebbe8c353e7b637fad20b10dc3197f</a>


Αφού έβαλα το κωδικό οι τιμές δεν άλλαξαν αλλά ηταν ήδη μειωμένες από πριν(παπαρια μειωμένες ηταν σε κάποια πράγματα που κοιτούσα είτε με την λεγόμενη εκτύπωση η χωρίς η τιμή ειναι ίδια) οπότε υποψιάζομαι κάπως την πλασματική έκπτωση την φέρνουν ίσα βάρκα ίσα νερά με τα μεταφορικά τα μειωμένα.

Εγώ από το screenshot σου καταλαβαίνω ότι γίνεται έκπτωση σε κάθε προιόν.

Για τα μεταφορικά πρέπει να περάσεις κάποιο όριο για να γίνουν free(λογικά 100 λίρες).

Για του λόγου το αληθές:

post-271779-0-23952400-1406453083_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ψωνήσει κανείς με κάρτα από το SD; Επειδή η Πειραιώς τις Κυριακές δεν μου κάνει σχεδόν ποτέ την χάρη να δεχτεί online κατάθεση, πλήρωσα μέσω χρεωστικής visa από άλλη τράπεζα (citibabk) που έχω για τη μισθοδοσία μου. Μου ζήτησε τον αριθμό κάρτας, το ccv και την ημερομηνία λήξης της κάρτας. Δεν μου ζήτησε όνομα κατόχου. Πάτησα continue και μου είπε ευχαριστώ για την παραγγελία σας. Δεν μου έχει έρθει όμως mail επιβεβαίωσης παραγγελίας όπως ερχόταν σχεδόν άμεσα όταν πλήρωνα μέσω paypal.

 

Το θέμα είναι αν έχει καταχωρηθεί η παραγγελία ή όχι; Στο my orders summary πάντως την δείχνει κανονικά ως new order.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επιβεβαιώνω και εγώ, μόλις έκανα παραγγελια

 

παραγγελία στα 150+ ευρώ. μεταφορικά 0.

 

με το κουπονάκι τελική τιμή 125, χωρίς να αυξηθούν τα μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θέμα είναι οτι είναι πολύ μειωμένα και τα μεταφορικά σε μικρότερες παραγγελίες. Εκανα παραγγελία κάπου στα 10 τεμάχια κάπου στα 90 ευρώ προς έκπτωσης και πλήρωσα μονο 3 ευρώ μεταφορικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει ψωνήσει κανείς με κάρτα από το SD; Επειδή η Πειραιώς τις Κυριακές δεν μου κάνει σχεδόν ποτέ την χάρη να δεχτεί online κατάθεση, πλήρωσα μέσω χρεωστικής visa από άλλη τράπεζα (citibabk) που έχω για τη μισθοδοσία μου. Μου ζήτησε τον αριθμό κάρτας, το ccv και την ημερομηνία λήξης της κάρτας. Δεν μου ζήτησε όνομα κατόχου. Πάτησα continue και μου είπε ευχαριστώ για την παραγγελία σας. Δεν μου έχει έρθει όμως mail επιβεβαίωσης παραγγελίας όπως ερχόταν σχεδόν άμεσα όταν πλήρωνα μέσω paypal.

 

Το θέμα είναι αν έχει καταχωρηθεί η παραγγελία ή όχι; Στο my orders summary πάντως την δείχνει κανονικά ως new order.

Εγώ έκανα χρήση πιστωτικής της πειραιώς και όντως το mail επιβεβαίωσης άργησε,αλλά τελικά ήρθε :)

Εφόσον το βλέπεις στο myorders δεν υπάρχει ζήτημα μη καταχώρισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λεβεντες ειχα κανει μια παραγγελια με πιστωτικη αξιας 60 ευρω, μου στειλαν μηνυμα πως ενα προιον (40 ευρω ειχε) δεν θα αποσταλει διοτι δεν υπαρχει πλεον και δε θα το χρεωθω, τα υπολοιπα θα σταλουν κανονικα, αυτο που εχω να πω αφου πριν ενα μηνα τραβηξαν τα λεφτα πως θα τα μεταφερουν πισω? εχει καποιος αναλογη εμπειρια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ έκανα χρήση πιστωτικής της πειραιώς και όντως το mail επιβεβαίωσης άργησε,αλλά τελικά ήρθε :)

Εφόσον το βλέπεις στο myorders δεν υπάρχει ζήτημα μη καταχώρισης.

Ναι τελικά ήρθε και σ εμένα.

 

ΕΔΙΤ

 

Μπήκα στο Account και βλέπω στο status της παραγγελίας μου "Awaiting validation"

 

x9WURrC.png

 

Το βγάζει και σε εσάς που έχετε πληρώσει με κάρτα;

 

ΕΔΙΤ 2

 

Διαβάζω στο FAQ

 

All credit and debit card holders are subject to validation and authorisation by both us and the card issuer, to maintain security and prevent fraud. Internet Fraud is Illegal and perpetrators will be prosecuted in all cases.

 

Οπότε μάλλον θα το γράφει και σε εσάς.

 

ΥΓ Μόνος μου ρωτάω, μόνος μου απαντάω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πολύ δυνατή η σημερινή προσφορά.

και δωρεάν μτφ και -20%

εγώ έχω βαρεθεί να ψωνίζω απο sd το τελευταίο ενάμιση μήνα.

μόλις βλέπουν συγγενείς και φίλοι τις αγορές, θέλουν και αυτοί και καταλήγω να βάζω παραγγελία σχεδόν κάθε εβδομάδα.

πριν φτάσει καλά καλά η μια με πιέζουν για επόμενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πράγματι πολύ καλή η σημερινή προσφορά. Δεν είχα σκοπό να παραγγείλω αλλά τελικά λύγισα. :P

 

Ένα like στον christakos07 που μας ενημέρωσε για το κουπόνι νομίζω επιβάλλεται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...