Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στο συγκεκριμένο κουτάκι αχνοφαίνεται 1 παράδειγμα (σε μένα ήταν το BS1 1RW). Έγραψα αυτό και το δέχτηκε!

Θα το βάλω κι εγώ για να προωρήσω αλλα δεν μου πολυμοιαζει σωστό, γιατί και σε μενα το ίδιο παράδειγμα βγάζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετάρτη, Αύγουστος 06, 2014 Τοποθεσία Ώρα   6 Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:24

 
5 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:20

ξερεις κανεις σε ποσες μερες θα ειναι εδω αθηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το θέμα της σκηνής. Το sportdirect έχει φυσικά φανταστικές σκηνές ΑΛΛΑ επειδή το έψαξα και είναι ξεκάθαρα η αποψή μου νομίζω ότι για την Ελλάδα δεν κάνουν.

Εμείς θέλουμε πολλά ανοίγματα , εξαερισμούς λόγω ζέστης και δευτευρόντως αδιαβροχοποίηση κτλ

Άρα νομίζω ότι καλύτερα πχ μια τέτοια http://www.skroutz.gr/s/3373664/Panda-Open-Air.html

 

Off topic τέλος

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν τη θέλω για τυπική ελληνική χρήση, καλοκαίρι/παραλία.

περισσότερο για βουνό (μέτριο υψόμετρο) και άνοιξη/φθινόπωρο.

 

είμαστε on topic νομίζω όσο μιλάμε για προιόντα στο sportsdirect.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τετάρτη, Αύγουστος 06, 2014 Τοποθεσία Ώρα   6 Αναχώρησε από τον σταθμό BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:24

 
5 Ολοκληρώθηκαν οι διαδικασίες εξαγωγής στην BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:20

ξερεις κανεις σε ποσες μερες θα ειναι εδω αθηνα?

 

στο ιδιο φορτηγο ειμαστε! ελπιζω αυριο παρασκευη να το εχουμε!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn. Πρώτη φορά που ήρθε DHL και δεν ήταν κάποιος σπίτι. Λογικά έρχεται αύριο ε;

 

Ατυχία...Ναι,νομίζω πως θα ξαναέρθει αύριο. Πάρε αν θέλεις ένα τηλέφωνο να σιγουρευτείς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Dear χχχχχχχχ,Unfortunately the items listed below are no longer in stock. As a result we have had to cancel these items from your order. You will not be charged for any of these items. Please accept our apologies for the inconvenience caused by this matter.

 

Μου ακύρωσαν ένα ζευγάρι παπούτσια που δεν το είχαν σε στοκ,αλλά εγώ είχα ήδη πληρώσει. Πως θα μου επιστρέψουν τα λεφτά; Μπορώ να τους υποχρεώσω να μου το δώσουν το ίδιο σε άλλο χρώμα,που όμως κοστίζει διπλάσια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn. Πρώτη φορά που ήρθε DHL και δεν ήταν κάποιος σπίτι. Λογικά έρχεται αύριο ε;

Εμένα μια φορά που δεν ηταν κανεις σπίτι, με πήραν τηλέφωνο μετα απο καμια ωρα και κανονισαμε ποτε να ξανά έρθουν. Επίσης αφήνουν κ σημείωμα στο κουδούνι.

 

Αποστολή από το HM2013023 με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...