Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Να τα βάλεις σε μεγάλο φάκελο και να τα στείλεις(θεωρείται επιστολικό ταχυδρομείο οπότε κόστος γύρω στα 8 ευρώ).Αν τα βάλεις σε κουτί θα σε πετσοκόψουν και στα ΕΛΤΑ.

 

Υπαρχει τετοιος φακελος που να χωραει 2 παντελονια>? θα το ψαξω αν ειναι...

 

 

Συγνώμη αν σε κουράζω,αλλά με το ότι τα νούμερα είναι off,εννοείς ότι δε σου κάνουν αυτά που επέλεξες ή ότι παρήγγειλες ένα χ νούμερο αλλά αυτοί σου έστειλαν ένα ψ για τον χ/ψ λόγο (μου έχει συμβεί από λάθος τους);;

Φαντάζομαι πως δέχονται επιστροφές και για τους δυο λόγους (ειδικά τον πρώτο).

Αν γίνεται αυτό με το επιστολικό ταχυδρομείο που αναφέρει ο φίλος παραπάνω,ενημέρωσε μας αν θες ώστε να ξέρουμε.  :-)

 

Τα νουμερα ηταν off στο ενα μεγαλο και στο αλλο μικρο γιαυτο τον λογο τα στελνω πισω.

Οταν τα στειλω θα postαρω τι εγινε και ποσο μου πηραν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8.1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει ψωνήσει κανείς με κάρτα από το SD; Επειδή η Πειραιώς τις Κυριακές δεν μου κάνει σχεδόν ποτέ την χάρη να δεχτεί online κατάθεση...

 

Κι εγω Πειραιως Χρεωστικη εχω και τα δεχτηκε χωρις κανενα προβλημα! Φανηκαν αμεσως!

Οσοι ενδιαφερεστε για κουπονια, προσφορες κτλ, η εγγραφη στο newsletter ειναι μια πολυ καλη λυση! ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσοι κάνατε παραγγελία την Κυριακή, σας έχει προχωρήσει σε shipping; Εμένα είναι ακόμα στο processing. Δεν έχει τύχει να αργήσει τόσο πολύ. Πάντα γινόταν shipping την ίδια ή την επόμενη εργάσιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά την Κυριακή  σηκώσαμε όλο το μαγαζί οπότε αναμενόμενη η καθυστέρηση. Και εμένα μια από τα ίδια είναι και μου έχουν βγάλει και 2 πράγματα out of stock

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα...θέλω να παραγγείλω μια ζακέτα lee cooper και συγκεκριμένα αυτή.....http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-fair-isle-knitted-hoody-mens-552026?colcode=55202622...Είμαι 1,95 και 85 κιλά...το extra large είναι οκ πιστεύετε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες καλησπέρα...θέλω να παραγγείλω μια ζακέτα lee cooper και συγκεκριμένα αυτή.....http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-fair-isle-knitted-hoody-mens-552026?colcode=55202622...Είμαι 1,95 και 85 κιλά...το extra large είναι οκ πιστεύετε;

Μαλλον σε large θα ελεγα να πας

Ενα απο τα σχολια κατω με το ιδιο υψος με σενα αλλα 95 κιλα λεει

his knitwear is very warm , and fit perfectly on size XL and i have 195 cm with 95 kgs. Thank you

 

Γενικα οτι εχω παρει απο lee cooper θα ελεγα ειναι μεγαλουτσικα. Εγω ειμαι 1,85 και 89 κιλα και τα large μου ερχονται λιγο ως αρκετα μεγαλα αναλογα το ρουχο...

 

Μην σε παρω και στο λαιμο μου βεβαια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαλλον σε large θα ελεγα να πας

Ενα απο τα σχολια κατω με το ιδιο υψος με σενα αλλα 95 κιλα λεει

his knitwear is very warm , and fit perfectly on size XL and i have 195 cm with 95 kgs. Thank you

 

Γενικα οτι εχω παρει απο lee cooper θα ελεγα ειναι μεγαλουτσικα. Εγω ειμαι 1,85 και 89 κιλα και τα large μου ερχονται λιγο μεγαλα...

 

Μην σε παρω και στο λαιμο βεβαια...

Κυρίως με απασχολεί και το ζήτημα με τα μανίκια να είναι μεγάλα γιατί έχω μεγάλα άκρα....χωρίς παρεξήγησις... :-Dκαι δεν έχει και large και έφαγα σκάλωμα... :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω για μανικια κλπ δεν μπορω να βοηθησω. Εισαι και ψηλος και αδυνατος και δυσκολευει την επιλογη.

 

Παντως οπως σου ειπα 2 ρουχα που εχω παρει (πουκαμισα κοντομανικα) το large μου ερχεται φαρδυ και ειναι και μακρυ ιδιως στο ενα απο τα δυο (το αλλο καλο ειναι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω για μανικια κλπ δεν μπορω να βοηθησω. Εισαι και ψηλος και αδυνατος και δυσκολευει την επιλογη.

 

Παντως οπως σου ειπα 2 ρουχα που εχω παρει (πουκαμισα κοντομανικα) το large μου ερχεται φαρδυ και ειναι και μακρυ ιδιως στο ενα απο τα δυο (το αλλο καλο ειναι) 

Καταραμένο ύψος άστα να πάνε όπως λες δυσκολεύει την επιλογή κάθε φορά λόγω μακρύ κορμού...διαφορετικά δεν το συζητώ large είναι το μέγεθος μου...θα το ρισκάρω λόγω σκαλώματος και θα σας πω... :devil: σ' ευχαριστώ πολύ πάντως!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από παραγγελία που έγινε Κυριακή ακόμα δεν έχουν φύγει και είναι στο στάδιο Proccesing... Κανείς άλλος με παραγγελία την ίδια μέρα?

Το ίδιο κι εμείς. Τη Δευτέρα μας έστειλαν ένα μήνυμα για δύο προϊόντα ότι είναι out of order κι από τοτε τίποτα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...