Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλησπερα ειπα να τον μοιραστω μαζι σας 0CLDD1D -10 ως της 21 του μηνα.Καλες αγορες!!!

 

Καλησπέρα!

 

Σε ευχαριστούμε πολύ για τον κωδικό!!! Καλές αγορές και σε σένα! Ετοίμαζα κι εγώ νέα παραγγελία αυτή τη βδομάδα και το κουπονάκι μου ήρθε κουτί :-)

 

Υ.Γ: απλά νομίζω ότι ο κάθε κωδικός είναι προσωπικός= διαφορετικός γιατί π.χ εμένα μου τον έβγαλε ως " 0D77TGB"!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τέλεια. ελπίζω να δουλεύει μέχρι το βράδυ που θα τα μπουμπουνήσω!!!!


δουλεύει αν το πάρεις εκείνη τη στιγμή και τον βάλεις. ίσως να μη δουλεύει αν τον έχω βάλει εγω κι άλλος ένας μέσα σε ένα λεπτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ τέλεια. ελπίζω να δουλεύει μέχρι το βράδυ που θα τα μπουμπουνήσω!!!!

δουλεύει αν το πάρεις εκείνη τη στιγμή και τον βάλεις. ίσως να μη δουλεύει αν τον έχω βάλει εγω κι άλλος ένας μέσα σε ένα λεπτο

Προστέθηκε Σήμερα, Λήγει 21 Σεπ 2014

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά θα σαλτάρω σήμερα. Δεν μπορώ να κάνω την αγορά μου.

 

Να θυμίσω: δίνω το πρωι εντολή πληρωμής στο paypal και μου βγάζει κατάσταση pending και όχι completed.

Επικοινωνώ με την Τραπεζα μου και μου λένε ότι δεν έχει δεσμευτεί το ποσό, αλλά να περιμένω πρώτα απο το Paypal να ακυρώσει την συναλλαγή και μετά να κάνω νέα.

 

Είχα στείλει προηγουμένως μήνυμα στο paypal αλλά και στο sportsdirect. Με μεγάλη μου έκπληξη και οι δυο ανταποκρίθηκαν άμεσα.

Το μεν Paypal ακύρωσε την συναλλαγή μέσα σε 3-4 ωρίτσες , το δε sportsdirect μου είπε ότι δεν βλέπει κάποια παραγγελία για να ακυρώσει και να προσπαθήσω για νέα.

 

Ελα όμως που έγινε πάλι το ίδιο. Νεα παραγγελία και πάλι pending και στο site του sportsdirect δεν φαίνεται να έχει γίνει καμια παραγγελία. Τώρα τους είπα να το κοιτάξουν , μήπως φταίνε αυτοί και δεν ολοκληρώνεται η συναλλαγή μου.

 

Το κακό της υπόθεσης είναι, ότι ήδη έχω χάσει κάποια προιόντα που ήθελα, αφου βγηκαν out of stock.

 

Οι υπόλοιποι κάνατε κανονικά και απροβλημάτιστα την παραγγελία σας σήμερα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει κανείς κανά T-shirt ή καμιά hoody SoulCal από αυτά εδώ (http://www.sportsdirect.com/soul-cal#dcp=1&dppp=100&Filter=AFLOR^Mens,Unisex+Adults&OrderBy=rank) να μου πει πως είναι τα νούμερα?? 

 

Να πάω σε large ή σε medium?? (1.80 - 78kg) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα tees της soulcal φοράω small και μου κάθονται κουτί. Τις διαστάσεις μου θα τις δεις λίγα ποστ παραπάνω. Για hoodies δεν ξέρω. Θα έλεγα σχεδόν σίγουρα όχι σε large. Μάλλον medium.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μόλις το έκανα... για πάνω από 200 ευρω με δωρεάν μεταφορικά

 

πατάω να φύγει για να πληρώσω και μου βάζει 1 ευρω μεταφορικά... κουφάθηκα

δε πειράζει πήρα την έκπτωση από το κουπόνι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ μια παραγγελία και για 60 λίρες (με την έκπτωση) μου έβαλε μεταφορικά 3,30 λίρες.

 

Παντος χρονικά το κουπόνι ήταν ότι έπρεπε μια που ήθελα να πάρω μερικά δώρα.

 

Ευχαριστούμε τον diamonog7 για την ενημέρωση.

 

Μόλις παραλάβω θα γράψω το κλασσικό review.

 

Υ.Γ.: Αυτό το tablet http://www.sportsdirect.com/output-x2-7in-android-tablet-896015?colcode=89601503 που βγάζει κατά διαστήματα το sportsdirect το έχει πάρει κανένας? Γενικά έχει σχετικά καλές κρητικές....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας,εχω κανει μια παραγγελια απο eastbay και μου εμφανιζεται οτι ειναι στο τελωνειο απο  15 Αυγουστου!Ξερει κανεις τι παιζει και τι πρεπει να κανω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...