Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κι εγώ είμαι μινιόλ σε διαστάσεις (165 ύψος με 60 κιλά βάρος) και σε σορτσάκια και παντελόνια-εσώρουχα κάποιες φορές επιλέγω τα 13XL σε αγορίστικο και όχι ανδρικό νούμερο. Αλλά είμαι σκεπτικός για μπλούζα ή ζακέτα κτλ. Σκέφτομαι για Link.png Site: αυτό . Έχω ελπίδες πιστεύεις να μου κάνει;

 

Πιστεύω ότι θα σου κάνουν γιατί οι ζακέτες είναι και σχετικά φαρδιάς γραμμής..δε θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου βέβαια γιατί δεν είμαι και σίγουρη...αφού ζητάς τη γνώμη μου, νομίζω ότι θα σου κάνει..Η εν λόγω ζακέτα δεν είδα να έχει και κάποιο σχόλιο να μας διαφωτίσει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια εγω εχω παραγγειλει απ τις 24/9 εχω κανει μια μεγαλη παραγγελια με καμια 50αρια πραγματα το θεμα δεν ειναι οτι μου εχουν αργησει σκεφτηκα επειδη ειναι μεγαλη η παραγγελια λογικο ειναι αλλα απο τις 4/10 μου γραφει  ''Scheduled for delivery as agreed''  και απο τοτε τιποτα..καμια αλλαγη.μηπως ξερει κανεις κατι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mηπως εχεις παρει καποιο προιον που δεν ηταν αμεσα διαθεσιμο, αλλα με προπαραγγελια?

 

Υπαρχουν προιοντα που μπορεις να κανεις pre-order και το δεμα σου φευγει μολις γινουν αυτα διαθεσιμα. Τσεκαρε το λιγο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια σας ευχαριστω ολα ενταξει τελικα!!πηρα τηλεφωνο στην DHL εδωσα το tracking number και μου παν οτι εχει αλλαξει ο αριθμος και το δεμα ειναι κανονικα στην μυτιληνη.μου παν να παρω την speedex να ρωτησω πηρα και το δεμα ειναι με τον διανομεα και ερχεται.Παντως τι ακυρο και αυτο να αλλαζει το tracking number και να μην σου λενε τιποτα η να μην υπαρχει καμια ανανεωση απο το κεντρικο σαιτ της DHL!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο φανταζομαι πως συμβαινει οταν δεν υπαρχει υποκαταστημα της DHL που εξυπηρετει την περιοχη σου. Θα πρεπε να ενημερωνουν ομως με καποιο τροπο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια στην dhl δεν την παλευουν καθολου και κατηγορουν τη sports direct που εχει επιλεξει οδικη μεταφορα (ενω η υπηρεσια τους ειναι χαλι μαυρο). η παραγγελια σε 2 δεματα. το ενα ερχεται Αθηνα το αλλο πηγε Αυστρια... θα γυρισει την Ευρωπη για να το παρω! και θελουν και μεταφορικα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτο λεω, θελουν 8 ευρω σε παραγγελια 50 ευρω και 4 στα 80 περιπου.. γιατι? για να ερχονται οδικως και να γυρνανε αλλου ντ'αλλου? Αλλα δε φταινε αυτη που στελνουν οπου να'ναι τα δεματα...η sportsdirect φταιει για ολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Περιμένω κι εγώ την παραγγελία μου μεθαύριο το μεσημέρι, καλώς εχόντων των πραγμάτων..Σήμερα έφτασε στη Βουδαπέστη!

 

   Να ενημερώσω και για τη βαλίτσα Dunlop που πήρα από το παιδί εδώ στο φόρουμ: είναι πολύ ποιοτική, με καλά ροδάκια, ταμπελάκι για τα στοιχεία σου και 1 λουκετάκι δώρο.Έχει 2 εξωτερικά τσεπάκια στη μπροστινή πλευρά και φυσικά, μεγαλώνει λίγους πόντους αν αυτό χρειαστεί. Μου έκανε θετική εντύπωση ότι μέσα έχει τους ιμάντες που πιάνουν τα ρούχα, καθώς κι ότι το εσωτερικό τσεπάκι με το δίχτυ κλείνει με φερμουάρ (δεν κλείνουν όλα έτσι).

 

 Η συγκεκριμένη είναι 19" , δηλ. το μικρότερο μέγεθος που υπάρχει. Οι άλλες 2 που έχουμε είναι 22" . Παρότι είναι μικρότερη, την κάνει τη δουλειά της για ταξίδι 2-3 ημερών.

 

 Έχει ποδαράκια και στέκεται μια χαρά όρθια (δεν τη δοκίμασα γεμάτη) και στο πλάι έχει κάτι μεταλλικά σαν καρφάκια , αν θέλεις να την ακουμπήσεις στο πάτωμα ξαπλωτή  χωρίς να λερωθεί. Το μόνο που θα μπορούσε να είναι καλύτερο, είναι το επεκτεινόμενο χεράκι από το οποίο την τραβάς. Θα μπορούσε να είναι λίγο πιο μακρύ. Εγώ που είμαι 1.60 την κρατάω μια χαρά- ένα πιο ψηλό άτομο όμως θα χρειαστεί να σκύβει λίγο.

 

Αυτά! Είμαι πολύ ευχαριστημένη και θα τις ξαναπροτιμήσω μελλοντικά! :-)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...