Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Παιδιά, αν θέλω να επιστρέψω κάποια πράγματα από την παραγγελία μου (π.χ. επειδή δεν μου κάνουνε τα νούμερα), όταν τους τα στείλω για αλλαγή (με δική μου χρέωση) και μετά μου τα ξαναστείλουνε πάλι αυτοί, πληρώνω εγώ τα μεταφορικά ή η SD? Αν πληρώνω εγώ, γνωρίζει κανείς αν σε βαράνε στα μεταφορικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα ή και παλιότερα προϊόντα της L.A. Gear?

Απ'ότι κατάλαβα από διάφορα reviews δεν είναι και της καλύτερης ποιότητας ,αν και δεν με πολυενδιαφέρει αυτό, διάβασα όμως και μεγάλες διαφορές στα μεγέθη πχ κάποιος που φοράει xl έτυχε ακόμα κ το medium να του είναι σχετικά μεγάλο...

ενδιαφέρομαι κυρίως για μπλούζες και μπουφάν της συγκεκριμένης εταιρείας οπότε αν κάποιος έχει κάποια συμβουλή καλοδεχούμενη.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει κανείς πρόσφατα ή και παλιότερα προϊόντα της L.A. Gear?

Απ'ότι κατάλαβα από διάφορα reviews δεν είναι και της καλύτερης ποιότητας ,αν και δεν με πολυενδιαφέρει αυτό, διάβασα όμως και μεγάλες διαφορές στα μεγέθη πχ κάποιος που φοράει xl έτυχε ακόμα κ το medium να του είναι σχετικά μεγάλο...

ενδιαφέρομαι κυρίως για μπλούζες και μπουφάν της συγκεκριμένης εταιρείας οπότε αν κάποιος έχει κάποια συμβουλή καλοδεχούμενη.....

 

Το μόνο που έχω πάρει, είναι 1 σορτσάκι (γυναικείο). Το πήρα στο νούμερο μου και μου πήγαινε μια χαρά. Τώρα για μπλούζες/ μπουφάν δε ξέρω...Κι από ποιότητα, για τα λεφτά του έμεινα ευχαριστημένη.Στην Ελλάδα θα το έπαιρνα 20 ευρώ -όχι 5 που το πήρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Friday, October 10, 2014 Location Time Pieces 8 Shipment on hold ATHENS - GREECE 09:29

1 Pieces

7 Arrived at Sort Facility ATHENS - GREECE ATHENS - GREECE 09:28

1 Pieces

Wednesday, October 08, 2014 Location Time Pieces 6 Departed Facility in BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 16:46

1 Pieces

5 Processed at BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 13:43

1 Pieces

Tuesday, October 07, 2014 Location Time Pieces 4 Arrived at Sort Facility BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 17:23

1 Pieces

Monday, October 06, 2014 Location Time Pieces 3 Departed Facility in GATWICK - UK GATWICK - UK 07:29

1 Pieces

Sunday, October 05, 2014 Location Time Pieces 2 Processed at GATWICK - UK GATWICK - UK 21:00

1 Pieces

Friday, October 03, 2014 Location Time Pieces 1 Shipment information received LEEDS - UK

00:00

 

Κάποιος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Friday, October 10, 2014 Location Time Pieces 8 Shipment on hold ATHENS - GREECE 09:29

 

κι εγω περιμενα να παραλαβω χθες αλλα μιλησα με την dhl και μου ειπαν οτι μπηκε σε αναμονη καθως εχθες ηρθαν δυο αεροπλανα με express πακετα και αρα ειχαν προτεραιοτητα εν αντιθεση με εμας που το sportsdirect μας στελνει με το economy οδικως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γράφει από Πέμπτη μεσημέρι "departed facility in Budapest" κι ακόμα να φτάσει Αθήνα..την τελευταία μέρα έκανε 1.5 μέρα και τώρα έχει κάνει σχεδόν 3...συνήθως την 6η μέρα (όπως τώρα) είχα το πακέτο σπίτι μου (Πάτρα) και τώρα δεν έχει φτάσει καν στην Αθήνα. Το μάτιασα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα γράφει από Πέμπτη μεσημέρι "departed facility in Budapest" κι ακόμα να φτάσει Αθήνα..την τελευταία μέρα έκανε 1.5 μέρα και τώρα έχει κάνει σχεδόν 3...συνήθως την 6η μέρα (όπως τώρα) είχα το πακέτο σπίτι μου (Πάτρα) και τώρα δεν έχει φτάσει καν στην Αθήνα. Το μάτιασα..

ο κανόνας είναι σε δύο εργάσιμες απο την ημέρα που φεύγει απο Βουδαπέστη.

Άρα αν έφυγε Πέμπτη το περιμένεις Αθήνα τη Δευτέρα.

Αν κάποια φορά σου ήρθε σε λιγότερο χρόνο, αυτή ήταν η εξαίρεση.

Να μην καλλιεργούμε υπερβολικές προσδοκίες.

 

 

 

 

Review

παρέλαβα αυτό http://www.sportsdirect.com/gelert-horizon-jacket-mens--442098?colcode=44209826

δεν είναι μπουφάν για κρύο. σαν ενισχυμένο αδιάβροχο περισσότερο, παρόλο που εγώ νόμιζα όταν παρήγγειλα οτι θα έχει μια υποτυπώδη επένδυση.

πάντως δείχνει ποιοτικό και σχετικά καλοραμένο. τα μανίκια κάνουν και για μακρυχέρηδες (με τη καλή έννοια) και θα έλεγα οτι τα μεγέθη αντιστοιχούν στο μ.ο. αυτών που βρίσκουμε στα ελληνικά καταστήματα.

είμαι λίγο πιο ψηλός απο τον έλληνα που κάνει το ένα review στο sportsdirect, αλλά το xxl μου πέφτει μια χαρά σε μήκος και πλάτες. Δεν νομίζω κάποιος να χρειαστεί 3XL.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώρες ώρες το παρακάνουν με το spam!  Καλό είναι να στέλνουν κανα email με προσφορές μια στο τόσο, αλλά σχέδον κάθε μέρα και κάποιες μέρες όπως σήμερα 2 email είναι too much!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θέλω να κάνω μια παραγγελία και μου βγάζει μεταφορικά 7,99 € , κάπου διάβασα για 3,99 € δεν ισχύει άλλο ?

 

Προσαρμοζεται αναλογα με το κοστος. Αν ανεβασεις και αλλο την παραγγελια θα δεις οτι θα πεσει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...