Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λογικά θα προλάβεις να παραλάβεις.Αθήνα ή επαρχία είσαι;

 

 

αν είσαι Αθήνα, μάλλον θα προλάβεις.

 

Ναι, Αθήνα είμαι. Είναι η πρώτη παραγγελία που κάνω από το εν λόγω κατάστημα και πίστευα πως οι 2 περίπου εβδομάδες που είχα μπροστά θα ήταν αρκετός χρόνος για να παραλάβω την παραγγελία μου. Αλλά μας τα χάλασε το "processing" τους και μάλιστα σε προιόντα που όλα ήταν ετοιμοπαράδοτα... Μακάρι να είναι όπως τα λέτε! Σας ευχαριστώ! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα. Εκανα μια αγορα απο το καταστημα το πρωι κατα τις 10. Ολα κομπλε με πληρωμες κτλ. Απλως παρατηρω οτι εχουν περασει 8 ωρες και η παραγγελια ειναι ακομα στο proccessing. Περυσι που πηρα 2 φορες η παραγγελια ειχε εγκριθει γρηγορα η πληρωμη στο paypal ειχε ολοκληρωθει και τα πραγματα τα εφεραν Πατρα μεσα σε 4 μερες. Τώρα η πληρωμη στο paypal μου γραφει ακομα pending Εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε σε σχεση με την παραδοση;; γιατι 9-10 Οκτωμβρη πρεπει να φυγω απο Πατρα.

Ευχαριστω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΣΚ φερνει η Dhl ή να περιμένω απο Δευτερα. Στις 3 εφυγαν απο Αθηνα για Θεσσ, αρα το αποκλειω για σημερα. 

Δευτέρα θα τα πάρεις.

 

Παιδια καλησπερα. Εκανα μια αγορα απο το καταστημα το πρωι κατα τις 10. Ολα κομπλε με πληρωμες κτλ. Απλως παρατηρω οτι εχουν περασει 8 ωρες και η παραγγελια ειναι ακομα στο proccessing. Περυσι που πηρα 2 φορες η παραγγελια ειχε εγκριθει γρηγορα η πληρωμη στο paypal ειχε ολοκληρωθει και τα πραγματα τα εφεραν Πατρα μεσα σε 4 μερες. Τώρα η πληρωμη στο paypal μου γραφει ακομα pending Εχει αλλαξει τιποτα απο τοτε σε σχεση με την παραδοση;; γιατι 9-10 Οκτωμβρη πρεπει να φυγω απο Πατρα.

Ευχαριστω 

 

Και σε μένα proccessing ήταν για δυο μέρες και στο paypal pending.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για την απαντηση. Ποτε παρελαβες τα πραγματα;

 

Απο την στιγμή που πήρα tracking number, σε 8 ημερολογιακές μέρες τα είχα στην Θεσσαλονίκη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αναλυστε μου λιγο την διαδικασια που χρειαζεται στην εγγραφη και μετεπειτα για την παραγγελια..

εννοω περα απο τον τραπεζικο λογαριασμο τι αλλο θα μου ζητηθει; επισης ειναι απαραιτητο το paypal; και αν ναι πως φτιαχνω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αναλυστε μου λιγο την διαδικασια που χρειαζεται στην εγγραφη και μετεπειτα για την παραγγελια..

εννοω περα απο τον τραπεζικο λογαριασμο τι αλλο θα μου ζητηθει; επισης ειναι απαραιτητο το paypal; και αν ναι πως φτιαχνω;

 

Κανένας δεν ζητάει κατα την εγγραφή , τραπεζικό λογαριασμό.

Προτίμησε να κάνεις τις αγορές σου με paypal, ώστε αν κάτι πάει στραβά, να πάρεις τα χρήματα σου πίσω.

 

Το Link.png Site: paypal το συνδέεις με κάρτα , είτε προπληρωμένη, είτε χρεωστική. Προτίμησε με χρεωστική για να γλυτώσεις τις χρεώσεις τις προπληρωμένης σε κάθε κατάθεση.

Πρόσεξε στο paypal, όλα τα στοιχεία σου να τα γράψεις με λατινικά γράμματα και το όνομα σου, όπως είναι πάνω στην Κάρτα. Επίσης να βαλεις έναν καλό κωδικό, με συνδιασμό Κεφαλαίων και μικρών γραμμάτων, αριθμούς και σύμβολα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως εχει περασει τοσο καλα το μαρκετινγκ οτι μονο με το paypal περνεις τα χρηματα σου πισω εαν γινει στραβη;
Καταρχας το συγκεκριμενο καταστημα ειναι σοβαρο και θελει να κερδισει απο τον καθενα απο εμας με πολλες παραγγελιες, δεν κοιταει κανενας σοβαρος εμπορος να σε δαγκωσει και μετα να φυγει τρεχοντας.
Εαν κατι στραβωσει ακρη βγαζεις και με την πιστωτικη. Το paypal εχει το καλο οτι δεν δινει στοιχεια πιστωτικης καρτας σε τριτα καταστηματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...