Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ψώνισεμαζι με φίλουςσίγουρηλυση

Παιδιά οτι έχω πάρει σε fleece σορτς κλπ, είναι σχετικά χοντρό για Ελλάδα

 

http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/slazenger-fleece-shorts-mens-472010?un_jtt_v_un_PDP=yes&un_jtt_v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect

 

Μπουφάν παιδικά no fear 20 ευρώ, ικανοποιητικά με επένδυση . τα θεωρώ καλή αγορά

http://m.sportsdirect.com/mt/www.sportsdirect.com/no-fear-track-side-jacket-junior-608102?un_jtt_v_un_PDP=yes&un_jtt_v_un_info=&un_jtt_v_un_pers=&un_jtt_redirect

τωρα πιο φτηνά

τα t-shirt με τις στάμπες άπαιχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει στο καλαθι πραγματα αξιας 400 ευρω συμπεριλαμβανομενου και 1 ποδηλατου. και μου βγαζει 1 ευρω μεταφορικα...... ειναι σωστο ή εχει γινει λαθος??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει στο καλαθι πραγματα αξιας 400 ευρω συμπεριλαμβανομενου και 1 ποδηλατου. και μου βγαζει 1 ευρω μεταφορικα...... ειναι σωστο ή εχει γινει λαθος??

σωστο ειναι, για παραγγελιες πανω απο 100 ευρω ειναι 1 ευρω μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω βαλει στο καλαθι πραγματα αξιας 400 ευρω συμπεριλαμβανομενου και 1 ποδηλατου. και μου βγαζει 1 ευρω μεταφορικα...... ειναι σωστο ή εχει γινει λαθος??

τι ποδήλατο θα πάρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδες καλησπερα και απο μενα,εκανα μια παραγγελια απο sportsdirect μεχρι εκει ολα καλα απο την ωρα που μου εγραψε οτι παρελαβε το κουριερ την παραγγελια παταω στο track your order το αποτελεσμα που μου βγαζει ειναι αυτο>No result found for your DHL query. Please try again. επισης ενημερωθηκα μεσω μειλ την παρασκευη 10-10 οτι την παραγγελια μου την παρελαβε ο κουριερ,σημερα το πρωι μιλησα με dhl εδω στην αθηνα και μου ειπαν οτι δεν εχουν καποια παραγγελια με αυτο το track id εχει τυχει σε καποιον κατι αναλογο και αν ναι ποιο ηταν το αποτελεσμα??????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κανει παραγγελια απο 6 Οκτωβριου.

Στο order status στο sportsdirect λεει with courier.

Οταν παταω track your order λεει shipment information recieved και πως ειναι ακομα στο leeds.

 

Πρωψτη φορα καθυστερει τοσο. Να επιοινωνησω μαζι τους λετε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω κανει παραγγελια απο 6 Οκτωβριου.

Στο order status στο sportsdirect λεει with courier.

Οταν παταω track your order λεει shipment information recieved και πως ειναι ακομα στο leeds.

 

Πρωψτη φορα καθυστερει τοσο. Να επιοινωνησω μαζι τους λετε?

Αυτα μου ελεγε εμενα και τελικα μετα απο καποιες μερες ελεγε οτι εγινε επιστροφη πισω[ειχαν κανει λαθος χωρα αποστολης].Αν δεν σου απαντανε στα email ,κανε claim στο paypal.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Σε ποια σελιδα αναφερεις την δικια σου περιπτωση σωκρατη να διαβασω λιγο τι εγινε; (Αστο το βρηκα...)

Πως επικοινωνεις με sportdirect τωρα; Μεσω email, facebook πως ειναι καλυτερα; Νομιζω καπου στο παρον topic καποιος ειχε δωσει και ενα τηλεφωνο (απο αθηνα) σαν τροπο επικοινωνιας.

 

Σωκρατη απο οτι ειδα εσενα εσενα σου εγραφε στο site της dhl 

Destination Service Area GATWICK - Aigaleo/Athens - UK

Εκαναν δηλαδη λαθος στη χωρα

 

Εμενα μου γραφει κανονικα για ελλαδα

 

Destination Service Area ATHENS - ΠΟΛΗ ΜΟΥ - GREECE

Επεξ/σία από crupo
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...