Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα δεμα μου εφυγε απο Gatwick ξημερωματα παρασκευης και ερχεται οδικως με dhl, απο το departed δεν εχει αλλαξει καν σταση!Σ/Κ δεν γινεται update το τρακιν?οποτε θα το δω στην βουδαπεστη την δευτερα και την τεταρτη θα ερθει αθήνα και την ιδια μερα κόρινθο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, μιας και είμαι καινούριος στο online shopping έχω κάποιες απορίες...Έφθασε πριν μερικές μέρες η παραγγελία μου απο το sportsdirect και θελω να κάνω κάποιες αλλαγές!Συγκεκριμένα , σε μια φορμα ενα παντελόνι και ενα ζευγάρι παπούτσια!Δυστυχώ κλασσικά βιάστηκα και έκοψα απο παντού καρτελάκια έβγαλα -τσαλάκωσα χαρτία περιτυλιγματα κλπ!αν τα γυρίσω πίσω (παππούτσια αφόρετα στην θήκη τους με ότι χαρτάκια έχω βρει δικά τους-παντελόνι, φ΄ρομα στις σακουλίτσες τους)θα τα δεχτούν πίσω ή απλά θα χρεωθώ μεταφορίκα από κ προς εκεί???κ μπορώ να αλλάξω παντελόνι και να πάρω πχ παππούτσια?ευχαριστω πολύ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες, μιας και είμαι καινούριος στο online shopping έχω κάποιες απορίες...Έφθασε πριν μερικές μέρες η παραγγελία μου απο το sportsdirect και θελω να κάνω κάποιες αλλαγές!Συγκεκριμένα , σε μια φορμα ενα παντελόνι και ενα ζευγάρι παπούτσια!Δυστυχώ κλασσικά βιάστηκα και έκοψα απο παντού καρτελάκια έβγαλα -τσαλάκωσα χαρτία περιτυλιγματα κλπ!αν τα γυρίσω πίσω (παππούτσια αφόρετα στην θήκη τους με ότι χαρτάκια έχω βρει δικά τους-παντελόνι, φ΄ρομα στις σακουλίτσες τους)θα τα δεχτούν πίσω ή απλά θα χρεωθώ μεταφορίκα από κ προς εκεί???κ μπορώ να αλλάξω παντελόνι και να πάρω πχ παππούτσια?ευχαριστω πολύ

 

Στην προηγούμενη παραγγελία μου , μου έστειλαν μπλουζα που ήταν σε ανοιγμένη συσκευασία και δεν ειχε καρτελάκι. Βεβαια φαινόταν ότι είναι αφόρετη-καινούργια.

Πολύ πιθανό λοιπόν να τα δεχτούν πίσω. Απλά ενημέρωσε τους γι αυτό, πριν τα στείλεις πίσω.

Σε κάτι άλλο δεν μπορώ να σε βοηθήσω, γιατί δεν χρειάστηκε να κάνω κάποια επιστροφή.

Όταν λέει woven στις φόρμες, εννοεί τις γυαλιστερές ?

 

Sent from my iPad using Insomnia

Σήμερα έκανα κ εγώ μια παραγγελία. Χρέωσα τη κάρτα σε λίρες Αγγλίας ΑΛΛΑ η τράπεζα την ισοτιμία σήμερα την είχε κοντά στο 1,3€ οπότε δείτε μήπως συμφέρει σε ευρώ με τις τιμές που δίνει το site........

 

Sent from my iPad using Insomnia

 

Κακώς έκανες την αγορά σου σε λίρες. Απο sportsdirect πάντα κάνουμε τις αγορές μας σε ευρώ.

Κράτα αυτό το Link.png Site: site για να ελέγχεις την ισοτιμία σε κάθε νόμισμα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες επειδη ερχονται οδικώς με την dhl, ως πιο φθηνός τρόπος αποστολής, προτού παραγγείλετε κατανοήστε οτι θα κάνουν 8-10 ημέρες... Ειναι ξεκαθαρό πλέον απο προσωπική παρατήρηση ότι πριν τις 8 ημέρες δεν ερχεται τίποτα απο εκει μιας και περνάνε τουλάχιστον 4-5 μεταφορτώσεις...

 

κατα τα άλλα αξίζει στο φούλ για πολλά πραγματα...

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι περισσότεροι εδώ μέσα ρωτάμε τα πάντα χωρίς να διαβάσουμε τους προηγούμενους (γιατί είανι και δύσκολο να το κάνεις)

 

Ετσι οι περισσότερες ερωτήσεις αφορούν πλέον την dhl που κατά τη γνώμη μου είναι άψογη στις 9 μέρες που κάνει

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καταντησει κουραστικο αυτο το πραγμα ΚΟΨΤΕ ΤΟ!

 

Αν υπαρχει οντως καποιο πραγματικο προβλημα γραψτε το.

 

Ερωτησεις οπως το δεμα ειναι στη Βουδαπεστη ποτε θα φτασει ή γιατι δεν ανανεωνεται το tracking το ΣΚ, ή το δεμα ειναι Αθηνα ποτε θα φτασει στην επαρχια ας σταματησουν επιτελους.

 

Καντε λιγο υπομονη δεν υπαρχει ΚΑΝΕΝΑ προβλημα με την παραγγελια σας και επιπλεον μας τα εχετε πρηξει και γεμισατε το θεμα σαβουρα!

 

ΥΓ. Και επειδη δεν προκειται να σταματησουν, ας σταματησουν οι υπολοιποι να απαντανε σε τετοιες ερωτησεις, και να απαντανε μονο σε αυτες που υπαρχει οντως καποιο προβλημα...

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άτομο με 11 μηνύματα πιστεύω πως είναι ειρωνικό να το παίζει σαν να είναι μέλος εδώ και κάποια χρόνια(όχι ότι εγώ έχω πολλά περισσότερα), δεν θέλω να δημιουργήσω ένταση αλλά ότι θες να πεις τουλάχιστον να το πεις πιο ευγενικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οχι πως παιζει καμια σημασια αλλα ειμαι μελος στο insomnia εδω και 7-8 χρονια το λιγοτερο...

Τα account λενε ψεματα καμια φορα...

Επεξ/σία από krom271
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η αλήθεια είναι ότι κουραστήκαμε. Οι φίλοι όμως προσπαθούν να μη χάσουν λεφτά. Κι εγω στην αρχή αγχώθηκα

Αλλά μέσα στις τόσες ερωτήσεις... όταν βγεί κανά κουπόνι θα το χάσουμε!!!!! γιατί δε θα διαβάζουμε πλέον :-D

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν υπαρχει κατι που αποτελει οντως προβλημα ας το γραψουν, δεν ειπε καποιος το αντιθετο. Ισα ισα.

 

Οταν ομως η παραδοση της παραγγελιας εχει παρει τον δρομο της και ειναι θεμα χρονου και υπομονης να παραλαβεις και εσυ ρωτας καθε λιγο και λιγακι σε ποσο καιρο θα ερθει απο βουδαπεστη ε κουραστηκαμε πλεον.

 

Αντι να βλεπουμε κανενα review, κανενα κουπονακι, καμια περιπτωση στην οποια υπαρχει οντως προβλημα εχει γεμισει το topic σαβουρα γιατι δεν εχουν υπομονη να περιμενουν καποιες μερες... Λες και θα ερθει γρηγοροτερα η παραγγελια αν ρωτησουν ποτε θα ερθει...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...