Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας,μια ερώτηση προσπάθησα να παραγγείλω με κάρτα και δεν το δέχτηκε,μήπως πρέπει πρώτα να την εγκρίνει  το sportsdirect? αν ναι πως γίνετε?

 

 

Τιποτα δεν χρειάζεται να εγκρίνει το sportsdirect. Αν είναι χρεωστική ή προπληρωμένη, σου θυμίζω ότι τα χρήματα σου είναι ακόμα δεσμευμένα απο την προηγούμενη αποτυχημένη παραγγελία.

Δεν βρίσκει λεφτά στην κάρτα και βγάζει σφάλμα. Ολα αυτά βέβαια, μόνο αν δεν πρόκειται για πιστωτική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάποιος ασχολείται με πεζοπορία ή ποδήλατο ας δει αυτούς του υδρόσακους.

http://www.sportsdirect.com/gelert-perform-bladderc43-799016?colcode=79901690

δεν είναι τρελή ποιότητα αλλά έναν που έχω πάρει, όσο τον έχω χρησιμοποιήσει δεν μυρίζει και δεν χάνει.

είχα ψωνίσει στα 6ευρώ αλλά τώρα που έχει 3,60 μάλλον θα πάρω άλλον ένα.

 

αντίθετα αυτός εδώ

http://www.sportsdirect.com/karrimor-hydration-bladder-787045?colcode=78704502

είναι ακριβός χωρίς να πλησιάζει τη ποιότητα των camelbak που μιμείται.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τιποτα δεν χρειάζεται να εγκρίνει το sportsdirect. Αν είναι χρεωστική ή προπληρωμένη, σου θυμίζω ότι τα χρήματα σου είναι ακόμα δεσμευμένα απο την προηγούμενη αποτυχημένη παραγγελία.

Δεν βρίσκει λεφτά στην κάρτα και βγάζει σφάλμα. Ολα αυτά βέβαια, μόνο αν δεν πρόκειται για πιστωτική.

Ευχάριστω πολύ για την απάντηση,σας έχω ζαλίσει με το θέμα μου,αλλα σήμερα πήγα στην τράπεζα και τα λεφτά δεν είναι δεσμευμένα ετσι μου ειπαν,δεν ξέρω τι πεζή...και έχω κάρτα χρεωστική

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ρωτήσω κάτι ...έχω κάνει τόσες παραγγελίες από το SD κι όμως, αυτή τη φορά κόλλησα..

 

Είμαι στο checkout και στις επιλογές πληρωμής δε βλέπω την επιλογή paypal αλλά μόνο τις 6 κάρτες (Visa e.t.c).

 

Πού θα επιλέξω να πληρώσω μέσω paypal, όπως πάντα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με γεια και καλοφόρετα όλα!!!

 

Επειδή ενδιαφέρομαι για την φόρμα http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-track-pants-mens-500010?colcode=50001041

 

Μπορείς να μου πεις αν είναι γυαλιστερή ή ματ?

 

Καλά, οι κάλτσες Everlast είναι φοβερές! Έχουμε πάρει 1 σωρό!!!!

Γνωρίζει κανείς γι'αυτή τη φόρμα τί νούμερο να πάρω για 1.74 ύψος και κάπου 60 κιλά?? Να ισχύει το 1 νούμερο μικρότερο της Lonsdale? Γιατί και στα φούτερ Everlast, 1 μικρότερο παίρνουμε. Δεν έχει ούτε 1 σχόλιο από κάτω..

 

http://www.sportsdirect.com/everlast-fluorescent-long-pant-mens-506022?colcode=50602203

 

 

Να ρωτήσω κάτι ...έχω κάνει τόσες παραγγελίες από το SD κι όμως, αυτή τη φορά κόλλησα..

 

Είμαι στο checkout και στις επιλογές πληρωμής δε βλέπω την επιλογή paypal αλλά μόνο τις 6 κάρτες (Visa e.t.c).

 

Πού θα επιλέξω να πληρώσω μέσω paypal, όπως πάντα?

 

Ελπίζω να σε πρόλαβα προτού παραγγείλεις!

Λοιπόν, δεν είναι το ματ του βαμβακερού όυτε το γυαλιστερό που είναι σαν nylon. Είναι κάτι ενδιάμεσο, προς το γυαλιστερό θα έλεγα.

Πολύ καλή ποιοτικά, αξίζει σίγουρα τα +4 ευρώ σε σχέση με τις υπόλοιπες..

Επεξ/σία από zizu10
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω να σε πρόλαβα προτού παραγγείλεις!

Λοιπόν, δεν είναι το ματ του βαμβακερού όυτε το γυαλιστερό που είναι σαν nylon. Είναι κάτι ενδιάμεσο, προς το γυαλιστερό θα έλεγα.

Πολύ καλή ποιοτικά, αξίζει σίγουρα τα +4 ευρώ σε σχέσηε με τις υπόλοιπες..

 

 

Με πρόλαβες γιατί πάω να πληρώσω και δε μου εμφανίζει την επιλογή του paypal παρά μόνο τις διάφορες κάρτες,όπως έγραψα και πιο πάνω...μήπως μπορείς να μη βοηθήσεις (και) δε αυτό?

 

Ναι, θα την παραγγείλω τη φορμίτσα! Και γυαλιστερή να ήταν, δε μας πείραζε αφού τη θέλουμε για το σπίτι. Αλλά αυτό το ενδιάμεσο που λες, είναι το ιδανικό!

 

Θα πάρουμε και μία Everlast - Small κι οι 2, ελπίζω να πετύχουμε τα νούμερα!

 

Κι επειδή δε γίνεται να ψωνίσει μόνο ο άντρας μου, διάλεξα κι εγώ 2 φορμίτσες (1 Lonsdale - την έχω ξαναπάρει κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη κι άλλη μία , ίδιας εταιρείας αλλά με στενά μπαντζάκια.) και κάτι ισοθερμικές κάλτσες -Gelert  ελπίζω να είναι ζεστές!

 

στη γραμμή με τις κάρτες απο κάτω έχει άλλη γραμμή.

pay with paypal...

 

Ναι, αν θυμάμαι, καμμιά 10αριά φορές που έχω ψωνίσει, έτσι γίνεται. Αυτή τη φορά όμως δεν το βλέπω...πολύ περίεργο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με το paypal. Τι εννοει με αυτο?

 

edit. μηπως εννοει για ειδη που δεν υπαρχουν σε stock?

 

 

 

Please note that we cannot accept PayPal as a payment method if your order contains Pre-Order items
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πρόλαβες γιατί πάω να πληρώσω και δε μου εμφανίζει την επιλογή του paypal παρά μόνο τις διάφορες κάρτες,όπως έγραψα και πιο πάνω...μήπως μπορείς να μη βοηθήσεις (και) δε αυτό?

 

Ναι, θα την παραγγείλω τη φορμίτσα! Και γυαλιστερή να ήταν, δε μας πείραζε αφού τη θέλουμε για το σπίτι. Αλλά αυτό το ενδιάμεσο που λες, είναι το ιδανικό!

 

Θα πάρουμε και μία Everlast - Small κι οι 2, ελπίζω να πετύχουμε τα νούμερα!

 

Κι επειδή δε γίνεται να ψωνίσει μόνο ο άντρας μου, διάλεξα κι εγώ 2 φορμίτσες (1 Lonsdale - την έχω ξαναπάρει κι έμεινα πολύ ευχαριστημένη κι άλλη μία , ίδιας εταιρείας αλλά με στενά μπαντζάκια.) και κάτι ισοθερμικές κάλτσες -Gelert  ελπίζω να είναι ζεστές!

 

 

Ναι, αν θυμάμαι, καμμιά 10αριά φορές που έχω ψωνίσει, έτσι γίνεται. Αυτή τη φορά όμως δεν το βλέπω...πολύ περίεργο...

 

Σε γυναικείες δες και τις miss fiori που έχει στα 4.80 αν θυμάμαι σωστά. Πήρα για μια φίλη και μου φάνηκαν πολύ καλές ποιοτικά και σε νεανική γραμμή.

Για το Paypal, δυστυχώς, δεν ξέρω τι παίζει και δεν στο εμφανίζει.. Δοκίμασε και με κανέναν άλλο browser.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σχετικα με το paypal. Τι εννοει με αυτο?

 

edit. μηπως εννοει για ειδη που δεν υπαρχουν σε stock?

 

 

Να ρωτήσω κάτι ...έχω κάνει τόσες παραγγελίες από το SD κι όμως, αυτή τη φορά κόλλησα..

 

Είμαι στο checkout και στις επιλογές πληρωμής δε βλέπω την επιλογή paypal αλλά μόνο τις 6 κάρτες (Visa e.t.c).

 

Πού θα επιλέξω να πληρώσω μέσω paypal, όπως πάντα?

 

 

έβαλα ένα αντικείμενο σε pre order στο καλάθι, όπως λέει ο VasKag, και όντως αν πάω να κάνω checkout δεν υπάρχει η γραμμή του Paypal.

άρα μάλλον κάτι τέτοιο ισχύει και σε εσένα.

τσέκαρε αν όλα όσα πας να παραγγείλεις είναι in stock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε γυναικείες δες και τις miss fiori που έχει στα 4.80 αν θυμάμαι σωστά. Πήρα για μια φίλη και μου φάνηκαν πολύ καλές ποιοτικά και σε νεανική γραμμή.

Για το Paypal, δυστυχώς, δεν ξέρω τι παίζει και δεν στο εμφανίζει.. Δοκίμασε και με κανέναν άλλο browser.

http://www.sportsdir...olcode=67900703

αυτες δες για Ελλάδα όχι πολύ χοντρες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.sportsdir...olcode=67900703

αυτες δες για Ελλάδα όχι πολύ χοντρες

 

 

 

Εγώ έλεγα για αυτές http://www.sportsdirect.com/miss-fiori-jogging-pants-ladies-679004?colcode=67900407

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τσέκαρα ένα προς ένα. Δεν είναι κανένα pre order, η κάρτα έχει χρήματα..δοκίμασα κι από άλλο explorer...τίποτα. θα δοκιμάσω πάλι αργότερα μήπως έχει κολλήσει κάτι.

 

Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν φαίνεται να έχει κολλήσει κάτι. Δοκίμασα να κάνω παραγγελία και μου έβγαζε την επιλογή του PayPal στην πληρωμή.

Αν είχε κολλήσει θα είχα κι εγώ θέμα!

 

Κατά 95% το δημιουργεί κάποιο από τα προιόντα που έχεις στο καλάθι (out of stock ή το έχουν κατεβάσει ή έχουν κάνει κάποια βλακεία με το απόθεμα) όπως είπε και ο NaGR. Δοκίμασε να αδειάσεις το καλάθι και να τα βάζεις ένα ένα μέσα και να προχωράς την παραγγελία μέχρι το στάδιο της πληρωμής για να δεις που κολλάει!

(Κομματάκι χρονοβόρο αλλά δεν σκέφτομαι κάτι καλύτερο..)

 

Edit : Τρώει κολλήματα το site απ'ότι φαίνεται.

3 φορές μου έβγαλε error όταν πήγα να γεμίσω και να αδειάσω το καλάθι μου!!

Δοκίμασε σε καμιά ωρίτσα μπας και στρώσει...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...