Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν φαίνεται να έχει κολλήσει κάτι. Δοκίμασα να κάνω παραγγελία και μου έβγαζε την επιλογή του PayPal στην πληρωμή.

Αν είχε κολλήσει θα είχα κι εγώ θέμα!

 

Κατά 95% το δημιουργεί κάποιο από τα προιόντα που έχεις στο καλάθι (out of stock ή το έχουν κατεβάσει ή έχουν κάνει κάποια βλακεία με το απόθεμα) όπως είπε και ο NaGR. Δοκίμασε να αδειάσεις το καλάθι και να τα βάζεις ένα ένα μέσα και να προχωράς την παραγγελία μέχρι το στάδιο της πληρωμής για να δεις που κολλάει!

(Κομματάκι χρονοβόρο αλλά δεν σκέφτομαι κάτι καλύτερο..)

 

Edit : Τρώει κολλήματα το site απ'ότι φαίνεται.

3 φορές μου έβγαλε error όταν πήγα να γεμίσω και να αδειάσω το καλάθι μου!!

Δοκίμασε σε καμιά ωρίτσα μπας και στρώσει...

 

 

Έκανα κι αυτό που είπες, έκανα μέχρι κι επανεκκίνηση στον υπολογιστή αλλά και πάλι τίποτα...θα δοκιμάσω πάλι αργότερα βέβαια και θα ενημερώσω αν γίνει κάτι. Να μη σας ζαλίζω συνέχεια με το θέμα μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχάριστω πολύ για την απάντηση,σας έχω ζαλίσει με το θέμα μου,αλλα σήμερα πήγα στην τράπεζα και τα λεφτά δεν είναι δεσμευμένα ετσι μου ειπαν,δεν ξέρω τι πεζή...και έχω κάρτα χρεωστική

Και μένα έτσι μου έλεγαν από την τράπεζα στην αρχή και τελικά πήρα μια ενημέρωση των κινήσεων και του υπόλοιπου από το ΑΤΜ όπου εκεί φαινόταν ότι τα χρήματα ήταν δεσμευμένα.

 

Εσένα σε ενδιαφέρει να δεις το διαθέσιμο υπόλοιπο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα έτσι μου έλεγαν από την τράπεζα στην αρχή και τελικά πήρα μια ενημέρωση των κινήσεων και του υπόλοιπου από το ΑΤΜ όπου εκεί φαινόταν ότι τα χρήματα ήταν δεσμευμένα.

 

Εσένα σε ενδιαφέρει να δεις το διαθέσιμο υπόλοιπο.

Άρα πρέπει να περιμένω,ευχάριστω πολύ για τι βοήθεια σου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα!

 

Καμμία εξέλιξη με το πρόβλημά μου..Παρατήρησα το εξής όμως: όταν πατάω το "manage your cards" δε μου ανοίγει τίποτα. Και σε άλλο σημείο μου βγάζει ότι δεν έχω συνδεδεμένη καμμία κάρτα στο λογαριασμό χρήστη μου. Μήπως για κάποιο λόγο έχει διαγραφεί από το προφίλ μου το paypal μου?

 

Ψάχνω από πού μπορώ να διαχειριστώ το λογαριασμό χρήστη και στο account μου βγάζει μόνο τις επιλογές να αλλάξω διεύθυνση αποστολής και στοιχεία χρήστη...δε βλέπω κάτι σχετικό με τρόπους πληρωμής..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα κι αυτό που είπες, έκανα μέχρι κι επανεκκίνηση στον υπολογιστή αλλά και πάλι τίποτα...θα δοκιμάσω πάλι αργότερα βέβαια και θα ενημερώσω αν γίνει κάτι. Να μη σας ζαλίζω συνέχεια με το θέμα μου.

 

Εχεις δοκιμάσει με διαφορετικούς browsers;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις δοκιμάσει με διαφορετικούς browsers;;

 

Ναι, από Mozzila κι από Explorer..

 

Τους έστειλα mail και μήνυμα στο Fb μήπως και... Δε ξέρω αν γίνεται να τους στείλω το ποσό μέσω Paypal σε χωριστή συναλλαγή, με παραλήπτη το mail τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ δεν έχω καμία κάρτα συνδεδεμένη και μου βγάζει 

'no cards found"

επίσης ο λογαριασμός σου στο sportsdirect δεν έχει κανένα Paypal συνδεδεμένο.

όταν πατήσεις για πληρωμή με paypal τότε σε κάνει redirect στο paypal και εκεί βάζεις username και pass του Paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου απάντησαν στο μήνυμα στο FB μόλις μετά από 10 λεπτά!

 

Με ρώτησαν με τί νόμισμα προσπαθώ να πληρώσω, τους απάντησα με δολλάριο Αμερικής και μου είπαν ότι απέσυραν αυτήν την επιλογή και πλέον δέχονται μόνο ευρώ και λίρα Αγγλίας. Ποιος ξέρει γιατί..

 

Έκανα δοκιμή με ευρώ κι όντως, μου εμφανίζει κανονικά την επιλογή Paypal !

 

Σας ευχαριστώ πάρα πολύ όσους με βοηθήσατε :-)  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει το συγκεκριμενο καταστημα φανελακια; Εψαξα λιγο, αλλα δε βρηκα κατι. Μονο κατι αμανικα εχει. Αλλα θελω και μακρυμανικα για το σπιτι τωρα το χειμωνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, η παραγγελία έγινε!

 

Φόρμα ανδρική Lonsdale και Everlast,  φόρμα γυναικεία Lonsdale και 1 παρόμοια για 13 ετών (θέλοντας να δοκιμάσω αν μου πάει αφού κατά καιρούς έχω πάρει κι άλλα ρούχα για 13 ετών κι επειδή έχουν μεγάλη φόρμα, μου πήγαιναν κι έτσι θα το ρισκάρω πάλι!!!) , ισοθερμικές κάλτσες, κοντομάνικες φανέλες για μαμά και θεία. Θα γράψω review όταν με το καλό φτάσουν. Παρόλο που το ποσό ήταν άνω των 50 ευρώ πάντως, τα μεταφορικά ήταν 8 ευρώ κι όχι 4-5 όπως την τελευταία φορά. Μάλλον τα ξανα άλλαξαν!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους, η παραγγελία έγινε!

 

Φόρμα ανδρική Lonsdale και Everlast,  φόρμα γυναικεία Lonsdale και 1 παρόμοια για 13 ετών (θέλοντας να δοκιμάσω αν μου πάει αφού κατά καιρούς έχω πάρει κι άλλα ρούχα για 13 ετών κι επειδή έχουν μεγάλη φόρμα, μου πήγαιναν κι έτσι θα το ρισκάρω πάλι!!!) , ισοθερμικές κάλτσες, κοντομάνικες φανέλες για μαμά και θεία. Θα γράψω review όταν με το καλό φτάσουν. Παρόλο που το ποσό ήταν άνω των 50 ευρώ πάντως, τα μεταφορικά ήταν 8 ευρώ κι όχι 4-5 όπως την τελευταία φορά. Μάλλον τα ξανα άλλαξαν!

μπορεις να μου βαλεις λινκ απο τις ισοθερμικες καλτσες?

επισης εχει καποιος αγορασει γαι να μας πει μια γνώμη ισοθερμικό μιπλουζακι-φανελακι ?

για ταξιδια με μηχανη τα θελει ενας φίλος αν ειναι καλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να μου βαλεις λινκ απο τις ισοθερμικες καλτσες?

επισης εχει καποιος αγορασει γαι να μας πει μια γνώμη ισοθερμικό μιπλουζακι-φανελακι ?

για ταξιδια με μηχανη τα θελει ενας φίλος αν ειναι καλα

 

Πήρα αυτές - ελπίζω να είναι ζεστές...Για μέσα το σπίτι τις θέλω. http://www.sportsdirect.com/gelert-thermal-socks-3-pack-414082?colcode=41408206

 

Iσοθερμικά παίρνουμε Campri και δεν τα έχουμε δοκιμάσει στη μηχανή αφού το Χειμώνα προτιμάμε να παίρνουμε το αυτοκίνητο αλλά στο χιονοδρομικό που έχουμε πάει, την κάνουν τη δουλειά τους! http://www.sportsdirect.com/campri-thermal-base-layer-top-mens-402149?colcode=40214917

 

http://www.sportsdirect.com/campri-thermal-short-sleeve-top-mens-402173?colcode=40217318

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήρα αυτές - ελπίζω να είναι ζεστές...Για μέσα το σπίτι τις θέλω. http://www.sportsdirect.com/gelert-thermal-socks-3-pack-414082?colcode=41408206

 

Iσοθερμικά παίρνουμε Campri και δεν τα έχουμε δοκιμάσει στη μηχανή αφού το Χειμώνα προτιμάμε να παίρνουμε το αυτοκίνητο αλλά στο χιονοδρομικό που έχουμε πάει, την κάνουν τη δουλειά τους! http://www.sportsdirect.com/campri-thermal-base-layer-top-mens-402149?colcode=40214917

 

http://www.sportsdirect.com/campri-thermal-short-sleeve-top-mens-402173?colcode=40217318

ωραία, σε ευχαριστώ πολύ βασιλένια.... αυτα τα campri είαχ δει και εγω αλλα θεωρησα καλυτερο να ρωτησω πρωτα , μην τον καψω τον ανθρωπο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...