Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Οσον αφορά τα παπούτσια προβληματήστηκα που δο΄κημασα κάποια nike εδώ στα μαγαζιά  καποια μου ήταν στενά, και μικρά θα έλεγα.  

 

To συγκεκριμενο hoody , το φοραω αυτη τη στιγμη κ οπως ολα τα ρουχα της Everlast , ειναι απλα τελειο , εξαιρετικο (εχω 3 σετ φορμας , t-shirt , παπουτσια κτλ κ ειναι ολα απιστευτα)

 

Για τα παπουτσια , παρε ακριβως οτι νουμερο δοκιμασεις κ σου κανει.

πχ αν 41 -> 7

αν 42 -> 8

αν ενδιαμεσα 7,5

 

 

υ.γ.Ειμαι 1,74cm , 69kg κ αγοραζω παντα small σε Everlast/ Lonsdale .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To συγκεκριμενο hoody , το φοραω αυτη τη στιγμη κ οπως ολα τα ρουχα της Everlast , ειναι απλα τελειο , εξαιρετικο (εχω 3 σετ φορμας , t-shirt , παπουτσια κτλ κ ειναι ολα απιστευτα)

 

Για τα παπουτσια , παρε ακριβως οτι νουμερο δοκιμασεις κ σου κανει.

πχ αν 41 -> 7

αν 42 -> 8

αν ενδιαμεσα 7,5

 

 

υ.γ.Ειμαι 1,74cm , 69kg κ αγοραζω παντα small σε Everlast/ Lonsdale .

Άκουσα οτι η ποιότητα τους είναι αναμφισβήτητα καλή και οτι είναι τέλεια, και εκπλήσσομαι για τις τιμές τους που είναι τόσο χαμηλές. Κοίταξε, εγώ τις φόρμες που έχω είναι όλες σε medium νούμερο (nike,adidas), αλλά εδώ ακούω οτι είναι αρκετά φαρδιά η γραμμή τους και σκεφτομαι ίσως και το smol :-D na πάρω γιατί δεν μου αρέσει να τα φοράω φαρδιά. Εσύ πως τα φοράς? Σε ρωτάω γιατι πολλοί τα φοράνε φαρδιά γιατί ειναι το στιλ τους αυτό. Τα παπούτσια θα τα πάρω σε 7 γιατί το ενδιάμεσο στα συγκεκριμένα δεν υπάρχει και οτι γινει. Υπάρχει και επιστροφή στην τελική. Αυτές οι μάρκες όπως η slazenger,donnay τι λένε, αξίζουν? Η βοήθειά σου μεγάλη liakjim

 

Παιδιά έχει αγοράσει κάποιος τις συγκεκριμένες φόρμες me  κουκούλα της adidas http://www.sportsdirect.com/adidas-365-full-zip-hoody-mens-539094 ,

http://www.sportsdirect.com/adidas-3-stripe-full-zip-poly-mix-hoody-mens-533134

http://www.sportsdirect.com/adidas-essentials-3-stripe-full-zip-hoody-mens-533095?colcode=53309592 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσουν τα ρουχα να ειναι οκ , ουτε στενα ουτε φαρδια. Η γραμμη τους ειναι φαρδια , γι αυτο παω σε ενα νουμερο κατω απο οτι συνηθως.

Slazenger , Donnay δεν εχω παρει ποτέ αλλα επειδη εχω επισκεφτει 2 καταστηματα τους απο κοντα (Λονδινο , Καρντιφ) τα εχω δει κ εχω διαπιστωσει οτι σαν τα Everlast (κ τα Lee Cooper ), ποιοτικως δεν ειναι κανενα (εχω ακομα παντελονι φορμας βαμβακερο Everlast απο το 2000!!!!) . Ουτε Adidas εχω παρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μ αρεσουν τα ρουχα να ειναι οκ , ουτε στενα ουτε φαρδια. Η γραμμη τους ειναι φαρδια , γι αυτο παω σε ενα νουμερο κατω απο οτι συνηθως.

Slazenger , Donnay δεν εχω παρει ποτέ αλλα επειδη εχω επισκεφτει 2 καταστηματα τους απο κοντα (Λονδινο , Καρντιφ) τα εχω δει κ εχω διαπιστωσει οτι σαν τα Everlast (κ τα Lee Cooper ), ποιοτικως δεν ειναι κανενα (εχω ακομα παντελονι φορμας βαμβακερο Everlast απο το 2000!!!!) . Ουτε Adidas εχω παρει.

οκ. Φίλε μου. Πήρα όλες τις απαντήσεις που χρειαζόμουν. Αυριο, μεθαύριο θα παραγγείλω αρκετά πράγματα και αργότερα ελπίζω ολα να πάνε καλά θα αναφέρω τις εντυπώσεις. Ευχαριστώ και πάλι    

 

Ετσι οπως μου τα περιγραφεις σε medium θα παω γτ ειμαι 83 κιλα 6 κιλα πιο πανω απο εσενα και 1,88 .Απλα θα μου ειναι πιο εφαρμοστες απο εσενα...στο μακρος δεν πιστευω να αντιμετοπισω καποιο προβλημα

Αφου εχω 2 polo lodsdale small και φοραω κοντομανικες και μου ειναι κομπλε..

Φίλε μου τελικά πως τα βρηκες με τα νούμερα.Τι πήρες και πώς σου καθονται?Εγω που είμαι 1,75 με 88, 89 κιλα, και περίμετρο θώρακα 115 τι  λες να πάρω.Γενικώς τα φοράω καπώς πιο εφαρμοστά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά.Ετοιμάστηκε παραγγελία με φίλους 350 ευρώ.Πρώτη φορά παραγγέλνω απο κει.Στα στοιχεία διευθυνσης να τα γράψω όλα λατινικά;Ας πούμε μένω στην οδό Λαβιδα στον Άλιμο LABIDA ALIMOS ATHENS να γράψω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω στην θεση σου θα εγραφα  LAVIDA,αν και δεν νομιζω να υπαρχει προβλημα,ετσι και αλλιως ο κουριερ θα καταλαβει..

Απλως στα αγγλικα το b ειναι μπ και το v  ειναι β..Και ειναι σαν να γραφεις λαμπιδα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Ετοιμάστηκε παραγγελεία 450 ευρώ και λεω να πληρώσω με χρεωστική μαστερ καρντ της eurobank. Εχω και προπληρωμένη visa. Τι είναι καλύτερο¨? Μια απάντηση στα γρήγορα. Ευχαριστώ προκαταβολικά B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση παιδιά. Ετοιμάστηκε παραγγελεία 450 ευρώ και λεω να πληρώσω με χρεωστική μαστερ καρντ της eurobank. Εχω και προπληρωμένη visa. Τι είναι καλύτερο¨? Μια απάντηση στα γρήγορα. Ευχαριστώ προκαταβολικά B)

Με paypal θα πληρωσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΑ Κ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ

ΕΙΜΑΙ 1,77 -80 ΚΙΛΑ-ΠΛΑΤΕΣ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΛΛΑΔΑ LARGE

ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑ (londsale-firetrap-leecooper-Nike-)

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ!!

 

 

 

ΣΚΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΜΕ ΜΕΖΟΥΡΑ ΜΕΣΗ-ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ!!

 

ΚΑΝΩ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΓΟΡΑ Κ ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΑ ΜΕ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ

ΕΙΜΑΙ 1,77 -80 ΚΙΛΑ-ΠΛΑΤΕΣ Κ ΣΥΝΗΘΩΣ ΑΓΟΡΑΖΩ ΕΛΛΑΔΑ LARGE

ΕΧΩ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΑΓΟΡΩΝ ΚΑΠΟΙΑ ΡΟΥΧΑ (londsale-firetrap-leecooper-Nike-)

ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΕ ΠΑΡΟΜΟΙΕΣ ΑΝΑΛΟΓΙΕΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΑΓΟΡΑ Κ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΕΙ!!

 

 

 

ΣΚΦΤΟΜΟΥΝ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΩ ΜΕ ΜΕΖΟΥΡΑ ΜΕΣΗ-ΠΛΑΤΗ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ!!

 

Με paypal θα πληρωσεις..

ΚΑΛΥΤΕΡΑ PAYPALL ΟΧΙ ΠΙΣΤΩΤΙΚΗ!!!!!ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΑ ΜΕΓΕΘΗ?????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι οχι paypal?Καρτες εχεις φτιαξε ενα paypal..Το πιο ασφαλες ειναι απο ολα,και ακομα και να γινει κατι θα παρεις τα λεφτα σου πισω..

Δεν μπορούσα να περιμένω άλλο. Επρεπε να πειρμενω τον κωδικό απο την τράπεζα τις επόμενες μερες, αλλά δεν είχα υπομονή για άλλες καθυστερήσεις. Ειδα και άλλους που είχαν παραγγειλει ειτε απο την πρωπληρωμένη ή και την χρεωστική. Ελπίζω να πάνε όλα καλά αυτη τη φορά,αλλά γνωρίζω για την ασφάλεια του paypall.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...