Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα παιδοα.ξερει κανροσ τι παιζει με τα ρουχα και τα παπουτσια του συγκεκριμενου site?Αν ειναι δηλαδη original η αν παιζει να ειναι μοθφρσ η β διαλογης?

Παρηγγειλα κατι nike airmax και μου ηρθαν χωρις καν κουτι και με σημαδια πανω σαν να τα ειχαν σε βιτρινα για καιρο κε ξεβαψει απο τον ηλιο.Σε εναν φιλο μπυ του ηρθε μια φορμα λερωμενη....Οσο για την εφαρμογη οτι νανε....πηρα medium και μου ηρθε medium με εφαρμογη xlarge! Ξερει κανεισ τιποτα γιατι εγω δεν εμεινα καθολου ευχαριστημενος....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσων αφορά το μέγεθος , κάθε μάρκα έχει το δικό της ας πούμε , όπως και με τα παπούτσια τα adidas είναι 1/2 μεγαλύτερα από τα nike.

Αλλά για παπούτσια χωρίς πακέτο φθαρμένα κτλ , πρώτη φορά άκουσα. Εμένα 3 ζευγάρια παπούτσια μου ήρθαν όλα στα κουτιά τους , και 3 μπλούζες και 1 φόρμα πάνω-κάτω μέσα σε ένα μαύρο πλαστικό και μέσα σε αυτό το καθένα σε δικό του πλαστικό. Και εννοείται όλα original  και μπορεί το παπούτσια και καλύτερης ποιότητας από αυτά που είχα δει ίδια εδώ Ελλάδα.

Επικοινώνησε μαζί τους κατευθείαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια θελω να παραγγειλω αυτο το πουκαμισο Lee Cooper

 

http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-short-sleeve-check-shirt-mens-557157?colcode=55715730

 

Ειμαι 1,86 και 92-93 κιλα.

Τι νουμερο λετε να το παρω. Συνηθως παραγγελνω XL. Γενικως τα ρουχα δεν θελω με τιποτα να ειναι στενα-κολλητα. Προτιμω να ειναι λιγο χαλαρα... Οχι και σακουλα βεβαια.

Να παω στο XL ή στο L?

 

Βρηκα εντωμεταξυ και καποια πραγματα στο amazon που τα πουλαει το sportdirect. Σε ενα πουκαμισο lee cooper ειχε σχολια πως το XL ηταν σαν M!

 

http://www.amazon.co.uk/Lee-Cooper-Short-Sleeve-Fashion/dp/B009DJ8SWG/ref=pd_sim_ap_1

 

Επομενως μηπως να σκεφτω και κανενα XXL?

 

Εχει παραγγειλει κανενας πουκαμισο lee cooper να με βοηθησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε διάφορα lee cooper που έχω πάρει έχουν στενή γραμμή, για πουκάμισο δεν ξέρω αλλά λογικά θα ισχύει το ίδιο

 

 

δεν ήξερα ότι πουλάνε και στο amazon, έχει δοκιμάσει κανείς να παραγγείλει ή δε στέλνουν Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

pOLos δοκιμασα εγω να παραγγειλω να δω αν τα στελνει. Δεν τα στελνει ελλαδα μεσω αμαζον τελικα.

 

Επομενως μαλλον εχει δικιο ο τυπος στο amazon που λεει πως το XL ειναι σαν Μ. Ισως πρεπει να παω για XXL επομενως μιας και συνηθως φοραω XL.

 

pOLos για πες τι υψος κιλα εχεις και τι νουμερο σου κανει στα lee cooper να συγκρινω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα.

Παρηγγειλα την Τριτη 19.00 και ήρθαν Παρασκευή 12.00.

Tα νουμερα στα lee αντρικα έκατσαν μια χαρα. (190,82=αρκετα ψηλος κι αρκετα αδυνατος).

Επεξ/σία από Argy777
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα.

Παρηγγειλα την Τριτη 19.00 και ήρθαν Παρασκευή 12.00.

Tα νουμερα στα lee αντρικα έκατσαν μια χαρα. (190,82=αρκετα ψηλος κι αρκετα αδυνατος).

Τι νουμερο παρηγγειλες στα lee cooper?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι νουμερο παρηγγειλες στα lee cooper?

ναι πες μας ,ειδικα αφου ειμαι 1.86 με 75 κιλα,κοντα σου :-) !

 

παιδια ερωτηση τα παπουτσια lee cooper canvas τα εχει παρει κανεις??

εγω σε allstar φοραω 9,5 σε uk νουμερο..λετε παλι για εκει να παω?

 

π.χ.http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-canvas-low-mens-246153?colcode=24615322

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ας μας πει καποιος

1. ποσο υψος εχει

2. ποσα κιλα ειναι

3.τι νουμερο εχει παραγγειλει στα lee cooper

4. πως του ερχεται το συγκεκριμενο νουμερο. Φαρδυ, στενο, κανονικο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παιδιά

 

Στην παραγγελία που έκανα μου έστειλαν από λάθος τους, σε ένα ζευγάρι δύο διαφορετικά παπούτσια!!!!!  

Έστειλα σχετικό mail και μου απάντησαν:

 

Dear Sir/Madam,

Thank you for your email.

I was sorry to hear that you have received an incorrect item.

Please return the product to:

FREEPOST RRGJ-ZZSB-GLBX
Sports Direct
PO BOX 9034
Mansfield
NG18 9DD

We advise that you obtain a certificate of posting from the post office for your records.

Please include your return slip clearly stating the reason for return and whether you require a refund or exchange

 

Από ότι διάβασα στο site δεν είναι ξεκάθαρο αν χρεώνομαι με τα έξοδα της επιστροφής όταν αφορά λάθος δικό τους. Όταν λέει επιστροφή στο FREEPOST RRGJ-ZZSB-GLBX μήπως εννοεί ότι είναι δωρεάν η αποστολή και αν ναι ξέρει κάποιος τη διαδικασία; (μέσω ΕΛΤΑ;)

Ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...