Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σας ....παρελαβα λοιπον και εγω με τη σειρα μου τη παραγγελια ...επαρχια με speedex ...Να αναφερω πρωτα για το πακετο οτι ηταν μια χαρα συσκευασμενο ....τα ρουχα μεσα ολα σε ζελατινες και με τα ταμπελακια τους οπως και τα παπουτσια στο κουτι τους !!!

Ας παμε ομως πρωτα στο ζουμι της υποθεσης μεγεθη ποιοτητα κ.τ.λ

Οσο αφορα τη ποιοτητα ολα τελεια και οχι μαιμουδιες για κανενα απολυτως λογο !!!

Στα μεγεθη τωρα και αφου αναφερω οτι ειμαι 1,87 και καπου 110 κιλα (το ξερω πρεπει να χασω μερικα ακομα ) B) φοραω συνηθως XXL σε φουτερ φορμες μπουφαν εσωρουχα κ.τ.λ

Φυσικα η παραγγελια μου περιειχε μεγεθη XXL απο διαφορες μαρκες και ειδη !!!

Παμε στα Everlast ειχα δυο hoodies τα οποια θα μπορουσα ανετα να τα εχω παρει XL μιας και ψιλοσακουλιαζουν λιγο ...

ενα μπουφανακι το οποιο μου εκατσε μπαμ το XXL ...και δυο ζακετουλες οι οποιες και αυτες στο XL θα εδειχναν ακομα πιο ωραια επανω μου ... επισης απο σκουφακια και γαντακια πηρα κανα 4 τεμαχια ολα μια χαρα !!! (Πολυ ζεστα ρουχα αυτα τα Everlast ).... απο παπουτσακια δυο ζευγαρακια αθλητικα για τη δουλεια τα οποια ηταν ακριβως στο νουμερο μου και πολυ ανετα ....

 

Απο Lonsdale ειχα κατι φορμες παντελονια μια χαρα στο XXL αν και δεν μου πολυγεμισαν το ματι ...αλλα σε αυτες τιμες ειναι σουπερ ... επισης κατι μποξερακια εφαρμοστα που πηρα σε XXL καλυτερα θα ηταν σε XL και πραγματικα τα σπανε... και το εργαλειο εκει κατω τα καμαρωνε :P

 

Απο sandico πηρα ισοθερμικα και αδιαβροχα ολα τελεια στο μεγεθος και πανω απο ολα οικονομικα !!!

 

Απο donnay κατι σκουφακια οικονομικα και τα 12 ζευγαρακια αθλητικες καλτσες πολυ καλα ....εδω θα εδινα τουλαχιστον τα τριπλα για να τα αγορασω ...

 

Μια φορμα της slazenger σωστη στο μεγεθος οχι κατι ιδιαιτερο ....περισσοτερο για γυμναστηριο ειναι ....λεπτη αρκετα ... αλλα για 5 ευρω ολα καλα !!!

 

Μια ζακετουλα Lee μια χαρα στο μεγεθος μου και αυτη πολυ ζεστη οπως και εμφανισιμη ...

 

Κατι παντοφλιτσες No fear που χωνετε ολο το ποδι μου αψογες στο νουμερο ....

 

Η παραγγελια δεν ειχε μονο πραγματα δικα μου αλλα και φιλων οι οποιοι ειχαν τις ιδιες αποψεις με τις δικες μου...

 

Το μοναδικο ρουχο που ηταν αρκετα περιεργο το μεγεθος του ηταν ενα Polo της Dunlop που απο XL που φοραει ο φιλος θα μπορουσε καλλιστα να εχει αγορασει το Medium ....αρκετα μεγαλη η γραμμη του οποτε προσοχη λιγο εκει ....

 

Τα συμερασματα δικα σας .... οτι χρειαστειτε και μπορω να βοηθησω εδω θα ειμαι !!!

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ¨,ΦΟΡΑΩ ΣΥΝΗΘΩΣ LARGE 1,78 -78 ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖς ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TSHIRT EVERLAST -LEE COOPER-FIRETRAP????ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΠΑΩ ΣΕ MEDIUM...ΕΧΩ ΠΑΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΩ

 

To συγκεκριμενο hoody , το φοραω αυτη τη στιγμη κ οπως ολα τα ρουχα της Everlast , ειναι απλα τελειο , εξαιρετικο (εχω 3 σετ φορμας , t-shirt , παπουτσια κτλ κ ειναι ολα απιστευτα)

 

Για τα παπουτσια , παρε ακριβως οτι νουμερο δοκιμασεις κ σου κανει.

πχ αν 41 -> 7

αν 42 -> 8

αν ενδιαμεσα 7,5

 

 

υ.γ.Ειμαι 1,74cm , 69kg κ αγοραζω παντα small σε Everlast/ Lonsdale .

1,78-78ΚΙΛΑ  να παρω Medium se Everlast k Firetrap???συνηθως φοραω LARGE αλλα για τα συγκεκριμενα ???

 

1,78 ΥΨΟΣ

78 ΚΙΛΑ

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ EVERLAST-LONDSALE-LEE COOPER????LARGE h MEDIUM????ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙ????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να παραθέσω και εγω μια δικιά μου εμπειρία. Έχω κάνει γύρω στις 6 παραγγελιες απο το sports direct σχεδόν όλες χωρίς παράπονο. Ασχολούμε με το Box και η συγκεκριμένη εταιρία είναι ασυναγωνιστη σε τιμές και προϊόντα σε σχέση με την Ελληνική αγορα. Τον Δεκέμβριο είχα αγοράσει ένα ζευγάρι boxing boots της Lonsdale τα typhoon συγκεκριμένα σε τιμη 19,20€, ενω στο γνωστό lonsdale shop στο Μοναστηράκι κοστιζαν 75€ αν δεν απατωμαι. Στη πρώτη προπόνηση που τα φορεσα ξεκόλλησε ο μισή σχόλια του παππουτσιου... Το μόνο που μπορω να σκεφτώ ήταν ότι μου έδωσαν ελλατωματικο κομμάτι. Στην προσφορά ανέφερε ότι είναι clearance και όχι ελλατωματικα κομμάτια ή β διαλογής. Μετα απο πολυ κουβέντα με την εταιρία κατάφερα να το στείλω πίσω χωρίς χρέωση και το πόσο να πιστωθει στο λογαριασμό μου...

Επεξ/σία από Jamest
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Αν καποιος συμφορουμιτης/ες θελει να κανουμε μια ομαδικη παραγγελια και να ελαχιστοποιησουμε το κοστος των μεταφορικων(18€ μεταφορικα για αγορα περιπου 50€ ειναι καπως πολλα) ας μου ριξει ενα μηνυμα, για να δουμε τι μπορουμε να κανουμε.

Μενω κεντρο Αθηνων-Παγκρατι.

Επεξ/σία από lambroszekis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ¨,ΦΟΡΑΩ ΣΥΝΗΘΩΣ LARGE 1,78 -78 ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖς ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TSHIRT EVERLAST -LEE COOPER-FIRETRAP????ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΠΑΩ ΣΕ MEDIUM...ΕΧΩ ΠΑΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΩ

 

1,78-78ΚΙΛΑ  να παρω Medium se Everlast k Firetrap???συνηθως φοραω LARGE αλλα για τα συγκεκριμενα ???

 

1,78 ΥΨΟΣ

78 ΚΙΛΑ

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ EVERLAST-LONDSALE-LEE COOPER????LARGE h MEDIUM????ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙ????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

 

 

ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ¨,ΦΟΡΑΩ ΣΥΝΗΘΩΣ LARGE 1,78 -78 ΚΙΛΑ,ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΖς ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ TSHIRT EVERLAST -LEE COOPER-FIRETRAP????ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΑ Κ ΠΑΩ ΣΕ MEDIUM...ΕΧΩ ΠΑΓΩΣΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΥΓΟΥΡΕΥΤΩ

 

1,78-78ΚΙΛΑ  να παρω Medium se Everlast k Firetrap???συνηθως φοραω LARGE αλλα για τα συγκεκριμενα ???

 

1,78 ΥΨΟΣ

78 ΚΙΛΑ

ΤΙ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΙΑ EVERLAST-LONDSALE-LEE COOPER????LARGE h MEDIUM????ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΛΑΒΕΙ Κ ΝΑ ΞΕΡΕΙ????ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!

Ο φιλος μου 1,80 και 88 κιλα πηρε σε everlast μπλουζακια σε  medium και ειναι μια χαρα ουτε κολλητα ουτε μεγαλα.τωρα για σενα μπορει να σ κανει κ small αλλα σιγουρα οχι large.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από μεγάλη καθυστέρηση είπα να αναφέρω και εγώ την εμπειρία μου μιας και είναι η πρώτη μου παραγγελία απο τα sportdirect kai γενικός απο τις online αγορές.



Μετά από μεγάλη καθυστέρηση είπα να αναφέρω και εγώ την εμπειρία μου, μιας και είναι η πρώτη μου παραγγελία απο τα sportdirect kai γενικός απο τις online αγορές. Μπορώ να πώ απλά όλα τέλεια, χωρίς κανένα πρόβλημα και παρα πολύ γρήγορα. Τα ρούχα μου ήρθαν και έκατσαν άψογα. Παρήγγειλαν μαζί μου και τα φιλαράκια μου. Ολοι ευχαριστημένοι. Αυτές τις μέρες ετοιμάζετε και αλλή παραγγελία. Παπούτσια  "nike" τέλεια, ζακέτες και τα φούτερ άψογα. Lonsdale kai Everlast ΄φούτερ ποιοτικά αψεγάδιαστα. Δεν θα μπώ σε κόπο  να μιλήσω για την διαφορά στις τιμές σε σχεση με την Ελλάδα μιας και τα έψαξα όλα τα ρούχα και σύγκρινα τις τιμές. :-D  :-D Μεγάλη διαφορά.  Τώρα, όσον αφορά τα μεγέθη στα φόυτερ lonsdale kai everlast εγώ πήρα medium 1,75- 88-90 κιλά. Και τα δύο  μου κάνουν, αλλα η μόνη διαφορά ειναι ότι τα lonsdale είναι στα μανίκια και στη μέση ποιο μακριά σε αντίθεση με τα everlast.Τα everlast μου είναι ακριβώς στο καρπό,just που λέμε, ενώ  λονσδαλε είναι λιγο πιο μακριά τα μανίκια και πιο μακρύ στη μέση,αλλά  κάθεται κουτί,(τουλάχιστον σε μένα) B)  Αυτά από μένα. Ευχαριστώ όλους εδώ που  βοήθησαν να  κάνω την αγορά.



Δες στην σελίδα 18 από αυτό το θέμα. Το αναφέρουμε και εγώ και ο pOLoS. Τώρα το γιατί ... τους έστειλα mail αλλά δεν έλαβα ποτέ απάντηση

Με  μεγαλη καθυστέρηση να απαντησω. Τελικά η χρεωση 'ηταν αυτη που έγραφε, ούτε δραχμή παραπάνω. Διάβασα τις σελίδες που μου είπες και κατάλαβα ότι η παραπάνω χρέωση που έγινε σε σενα  μάλλον ηταν αυτή η διαφορα της μετατροπής  λίρας- ευρώ. Ευχαριστώ  πάντως.     

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφερω και εγω κατι που μου εκανε εντυπωση!

Ειναι η πρωτη  φορα που παραγγελνω απο αυτο το καταστημα,

κατα πρωτον ειδα οτι πρεπει να εγγραφουμε στο  secure code της πιστωτικης καρτας(κατι που νομιζω γινεται τωρα 1η φορα για τις πιστωτικες καρτες) για περισοτερο ασφαλεια!

Νομιζω οτι τα μεγαλυτερα ιντερνετικα μαγαζια πλεον, παγκοσμιως συνεργαζονται και κανουν πωλησεις μονο μεσω  secure web code!

 

 

Aυτο βασικα που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι παρηγγειλα 7 αντικειμενα κ ενω ειχα κανει μετατροπη σε ευρω, ωστε να βλεπω τιμες μονο σε ευρω κ οχι σε λιρες,

 καθως εβαζα τα αντικειμενα στο "bag", oι τιμες δεν αλλαξαν κ ενω π.χ. παρηγγειλα παπουτσι 19,99 λιρες, μου εβγαλε ενδειξη 19,99 ευρω κ αυτο παρεμεινε μεχρι το τελος στο συνολο!

 

Ακομη κ τα μεταφορικα εδειξαν 14,99 ευρω κ οχι 14,99 λιρες που ισχυει για την χωρα μας!!

 

Ισως εχει γινει καποιο λαθος, κ δω αλλη χρεωση στην πιστωτικη μου(περισοτερα ευρω).

Θα παρω αργοτερα το βραδακι να δω τι εχω χρεωθει ακριβως!



Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

Νομιζω οτι λεει τα παντα στο μεηλ που σου στελνει οταν καταγραψει την παραγγελια σου!

Εχει γραφει εδω μεσα οτι ακομη κ μετα απο 3 ημερες εχουν σταλειεμπορευματα σε Αθηνα!

 

 

 

 

 

Εμενα προσωπικα μου γραφει αυτα στο μεηλ που μου εστειλαν πριν  απο λιγο.....

   

       What happens next?  

1.
Your order will be checked and cleared by our fraud team, once this is completed it will be passed to our warehouse team.
2.
Our warehouse team will then process and package your order ready for despatch. They will then pass your order to our dedicated couriers for UK deliveries, or Etail for non-UK deliveries.
3.
We aim for your order (UK orders) to reach you within 3-4 working days, personalised items may incur a slight delay.
4.
Once your order has been despatched you will be emailed your Order Despatch note, this will contain a link which will enable you to track your orders progress, including deliveries to non-UK addresses as performed by Etail.
5.
The courier will then deliver your order to your door or the selected delivery address, Please note that the courier requires a signature.
 
 

 

 

Τελικα ακομη κ στο μεηλ  που εστειλαν την παραγγελια, ειναι ολα τα ποσα κανονικα σε ευρω!

 

Δλδ τι εννοω, ενω τα προιοντα που παρηγγειλα εκαναν 65 λιρες και επρεπε να εχω χρεωθει πχ 65 λιρες συνολο ποσο>!

εχω χρεωθει 65 ευρω! :)))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αναφερω και εγω κατι που μου εκανε εντυπωση!

Ειναι η πρωτη  φορα που παραγγελνω απο αυτο το καταστημα,

κατα πρωτον ειδα οτι πρεπει να εγγραφουμε στο  secure code της πιστωτικης καρτας(κατι που νομιζω γινεται τωρα 1η φορα για τις πιστωτικες καρτες) για περισοτερο ασφαλεια!

Νομιζω οτι τα μεγαλυτερα ιντερνετικα μαγαζια πλεον, παγκοσμιως συνεργαζονται και κανουν πωλησεις μονο μεσω  secure web code!

 

 

Aυτο βασικα που μου εκανε εντυπωση ειναι οτι παρηγγειλα 7 αντικειμενα κ ενω ειχα κανει μετατροπη σε ευρω, ωστε να βλεπω τιμες μονο σε ευρω κ οχι σε λιρες,

 καθως εβαζα τα αντικειμενα στο "bag", oι τιμες δεν αλλαξαν κ ενω π.χ. παρηγγειλα παπουτσι 19,99 λιρες, μου εβγαλε ενδειξη 19,99 ευρω κ αυτο παρεμεινε μεχρι το τελος στο συνολο!

 

Ακομη κ τα μεταφορικα εδειξαν 14,99 ευρω κ οχι 14,99 λιρες που ισχυει για την χωρα μας!!

 

Ισως εχει γινει καποιο λαθος, κ δω αλλη χρεωση στην πιστωτικη μου(περισοτερα ευρω).

Θα παρω αργοτερα το βραδακι να δω τι εχω χρεωθει ακριβως!

 

Νομιζω οτι λεει τα παντα στο μεηλ που σου στελνει οταν καταγραψει την παραγγελια σου!

Εχει γραφει εδω μεσα οτι ακομη κ μετα απο 3 ημερες εχουν σταλειεμπορευματα σε Αθηνα!

 

 

 

 

 

Εμενα προσωπικα μου γραφει αυτα στο μεηλ που μου εστειλαν πριν  απο λιγο.....

   

       What happens next?  

1.
Your order will be checked and cleared by our fraud team, once this is completed it will be passed to our warehouse team.
2.
Our warehouse team will then process and package your order ready for despatch. They will then pass your order to our dedicated couriers for UK deliveries, or Etail for non-UK deliveries.
3.
We aim for your order (UK orders) to reach you within 3-4 working days, personalised items may incur a slight delay.
4.
Once your order has been despatched you will be emailed your Order Despatch note, this will contain a link which will enable you to track your orders progress, including deliveries to non-UK addresses as performed by Etail.
5.
The courier will then deliver your order to your door or the selected delivery address, Please note that the courier requires a signature.
 
 

 

 

Τελικα ακομη κ στο μεηλ  που εστειλαν την παραγγελια, ειναι ολα τα ποσα κανονικα σε ευρω!

 

Δλδ τι εννοω, ενω τα προιοντα που παρηγγειλα εκαναν 65 λιρες και επρεπε να εχω χρεωθει πχ 65 λιρες συνολο ποσο>!

εχω χρεωθει 65 ευρω! :)))

αυτο ακριβως μου εστειλαν και εμενα,απλα επειδη μετα απο μια ματια εδω μεσα εχω δει οτι στελνουν και καποιο αλλο μειλ (με καποιων συνδεσμο???)και σου λεει που βρισκετε η παραγγελια σου!απλα επειδη δεν εχω ενημερωθει οτι ξεκινησε η αποστολη της παραγγελιας μου εχω ψιλο αγχωθει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια καλησπερα.Εκανα χθες την πρωτη μου παραγγελια ολα καλα με το tracker τις πληρωμες κλπ.Στη σελιδα της dhl αναφέρει αυτη τη στιγμη ως τοποθεσια EAST MIDLANDS - UK. Μπορει καποιος που εχει ξαναπαραγγειλει να μου πει σε ποσες περιπου μερες θα φτασουν Αθηνα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

 

 

Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

 

 

Παιδια καλησπερα.Εκανα χθες την πρωτη μου παραγγελια ολα καλα με το tracker τις πληρωμες κλπ.Στη σελιδα της dhl αναφέρει αυτη τη στιγμη ως τοποθεσια EAST MIDLANDS - UK. Μπορει καποιος που εχει ξαναπαραγγειλει να μου πει σε ποσες περιπου μερες θα φτασουν Αθηνα?

 

 

Παιδια καλησπερα.Εκανα χθες την πρωτη μου παραγγελια ολα καλα με το tracker τις πληρωμες κλπ.Στη σελιδα της dhl αναφέρει αυτη τη στιγμη ως τοποθεσια EAST MIDLANDS - UK. Μπορει καποιος που εχει ξαναπαραγγειλει να μου πει σε ποσες περιπου μερες θα φτασουν Αθηνα?

Φιλε αυριο θα ειναι Αθηνα αν ολα πανε καλα.μπαμ μπαμ σε ξεπεταξανε 

 

Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

 

 

Ξερει κανεις οταν κανεις μια παραγγελια απο το sports direct μετα απο ποσες μερες σου στελνουν μειλ οτι ξεκινησε η παραδοση της παραγγελιας σας?εκανα εχθες το πρωι την πρωτη μου παραγγελια και μου στειλαν μονο ενα μειλ οτι πηραν την παραγγελια μου,

Μην αγχωνεσαι αυριο μεθαυριο θα σ τ στειλουν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαιρετώ την παρέα :)
Έκανα και γω χθες το πρωί την πρώτη μου παραγγελία(ομαδική εννοείται χεχεχεχε)
Το ''ready to ship'' είναι καλός οιωνός εσείς που ξέρετε;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Xαιρετώ την παρέα :)

Έκανα και γω χθες το πρωί την πρώτη μου παραγγελία(ομαδική εννοείται χεχεχεχε)

Το ''ready to ship'' είναι καλός οιωνός εσείς που ξέρετε;

 

δεν ξερω φιλε αν ειναι καλος οιωνος!και εμενα το ιδιο λεει στην παραγγελια μου στο σαιτ απο εχθες,ελπιζω να ειδοποιησουν συντομα!

 

μαγκες μολις τους εστειλα μηνυμα για την παραγγελια μου να δω τι γινετε και απο περιεργια να δω αν απαντανε,μου απαντησαν στα καπακια,ανοιγω τον συνδεσμο και βλεπω οτι ειναι αθηνα και παραδωθηκαν στο σπιτι μου :confused: και καπακια μιλησα με το σπιτι μου και ειναι εκει και με περιμενουν :-) :-) :-) κουφο!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...