Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια και εμενα εκαναν λιγοτερο απο δυο μερες να ερθουν.τα νουμερα ηταν πολυ κομπλε.Αγορασα ολα τα φουτερακια σε medium ειμαι 1.75 85 κιλα και μου ειναι εφαρμοστα.Μονη εξαιρεση το κλασικο lonsdale που το medium ειναι αρκετα αερινο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

δευτερα πρωι πρωι την εκανα τεταρτη απογευμα ηταν εδω!προσοχη λιγο στα νουμερα με τα lonsdale απο οτι καταλαβα απο οτι φοραω κανονικα ειναι ενα νουμερο μεγαλυτερα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδια το επομενο status μετα το ''ready to ship'' τι πρεπει να λεει; Δεν εχω παρει καν tracking number :(

Εμενα το ειχε ενα 24ωρο αυτο το στατους κ σημερα το πρωι παρελαβα απο DHL.

Συνολικος χρονος απο παραγγελια εως παραδοση 44 ωρες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Α εχω να πω οτι υπαρχουν κ καποια  vouchers sportdirect, οπως εχουν γραψει κ αλλοι συμφουρiτες το οποιο σημαινει οτι καθε μηνα εχει καποια διαφορετικη εκπτωση. Φεβρουαριο ειχε ενα  plus off 10%.

Link.png Site: http://www.hotukdeals.com/vouchers/sportsdirect.com">voucher/sportdirect

Επεξ/σία από okeanos111
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά 1,86 70 κιλά τι να πάρω? medium καλά είναι ή θα μου είναι κοντό?

γενικά στο ύψος φοβάμαι μην μου είναι κοντές οι μπλούζες και τα φουτεράκια(lonsdale,everlast,tapout κλπ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,86 medium?Οχι ρε,τουλαχιστον large θελεις.Το θεμα ειναι οτι εισαι πολυ ανυνατος και μπορει να επιπλεις μεσα.

BTW εκανα παραγγελια Τριτη μεσημερι,Παρασκευη[σημερα]ηταν εδω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tελικά δεν έχει καμμία σχέση το ''ready to ship''...Aπλά μερικές φορές αργούν να ενημερώσουν το account!
Η παραγγελία έγινε Τρίτη 26/2, 16:00, για αποστολή σε επαρχία σχετικά κοντά σε Αθήνα.
Παρέλαβα σήμερα στις 11 ενώ είχα λάβει mail με tracking number στις 9 :) 
Μέχρι να δω το mail, χτύπησε το κουδούνι :D
Θετικότατες οι εντυπώσεις, όπως ακριβώς τα περίμενα, ΟΚ τα sizes, εκτός βεβαίως των Everlast -που ήδη έχει ειπωθεί- που έχει φαρδιά γραμμή και όντως ''έριξα'' 1 size το νούμερο στην παραγγελία...
Για την ιστορία στο account, ακόμα λέει  ''ready to ship'' :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1,86 medium?Οχι ρε,τουλαχιστον large θελεις.Το θεμα ειναι οτι εισαι πολυ ανυνατος και μπορει να επιπλεις μεσα.

BTW εκανα παραγγελια Τριτη μεσημερι,Παρασκευη[σημερα]ηταν εδω.

αυτό είναι το πρόβλημά μου,είμαι πολύ λεπτός και ψηλός και έχω θέμα στα ρούχα.σε φουτεράκια billabong/element κλπ φοράω large,μου είναι οκ στο ύψος και στο φάρδος(τα φοράω και λιγάκι ποιο φαρδιά γενικά τα ρούχα,δεν τα φοράω κολητά)

απλά τα lonsdale/everlast είναι ήδη φαρδιά φοβάμαι μην μου είναι σεντόνια τα ρούχα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.90 105 κιλά, το XL μου έκατσε μια χαρά σε lonsdale και everlast.

Τα ισοθερμικά τους (campri, sondico) είναι εξαιρετικά και τρελό vfm, όσοι έχετε δίκυκλα και κάνετε χιλιόμετρα ή αθλείστε έξω, είναι απαραίτητα.

 

Πέμπτη απόγευμα παραγγελία, Δευτέρα μεσημέρι σπίτι μου.

Το tracking της παραγγελίας σας να το κάνετε από την DHL,  το account στο sportsdirect δεν ενημερώνεται συχνά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω μια παραγγελια. 100 λιρες και μολις αλλαξα το νομισμα σε ευρω, εβγαλε το ιδιο ποσο (100 ευρω).

 

120 ευρω πληρωσα συνολο (με μεταφορικα) και αυτο το ποσο χρεωθηκε και στο Paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα,

 

έχει πάρει κανείς αυτό εδώ? http://www.sportsdirect.com/karrimor-precipice-jacket-mens-443348?colcode=44334803

 

να μας πει νούμερο και εντυπώσεις?

 

1.80 και 90 κιλά.Λογικά πάω για large?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω μια παραγγελια. 100 λιρες και μολις αλλαξα το νομισμα σε ευρω, εβγαλε το ιδιο ποσο (100 ευρω).

 

120 ευρω πληρωσα συνολο (με μεταφορικα) και αυτο το ποσο χρεωθηκε και στο Paypal.

Πριν 10 λεπτα ηρθε η παραγγελια. Ολα μια χαρα, κανενα λαθος και τα νουμερα ευτυχως μου κανουν.

 

1,87 - 75 κιλα

 

http://www.sportsdirect.com/slazenger-full-zip-top-mens-554088?colcode=55408822 σε large

http://www.sportsdirect.com/russell-athletic-oth-hoody-mens-538006?colcode=53800625 σε large

 

Αυτα πηρα για μενα. Τα υπολοιπα ειναι φιλων οποτε οταν τα δοκιμασουν, θα επανελθω για τα μεγεθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα στην κοινότητα! Χτες ήρθε και η δεύτερη παραγγελία μου, 2 μέρες έκανε! 

 

Όλα πολύ καλά και σωστά στο μέγεθος... T-shirts slazenger-londsale-everlast πολύ καλά απλά και στα τρία το large είναι μεγάλο. Μια φόρμα addidas πολύ καλή τα ίδια μεγέθη με εδώ. 

 

Το μόνο πρόβλημα ήταν αυτό το ζευγάρι παπούτσια : http://www.sportsdirect.com/lonsdale-leyton-lace-mens-trainers-165024?colcode=16502430 Νούμερο 42 αλλά δεν έκανε στο παιδί που το πήρε. Οπότε όποιος ενδιαφέρεται ή σκοπεύει να το αγοράσει ας μου στείλει ένα μήνυμα, είναι κρίμα καινούργιο παπουτσάκι!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...