Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ετσι p-under ολοι με λεπτομερειες :-D

 

υποψιν για τα απλα lee cooper  canvas σε στυλ all star τα απλα που ολοι ξερουμε,

εμενα 9,5 uk στα σταρακια,ε 9 πηρα στα lee και ειναι ελαααχιστα στενα,τα δωσα σε φιλο.

 

 

θα τα ξαναπαρω σε 9,5 ή εστω 10 και εχω κ εναν πατο για σιγουρια..

 

προσοχη μην κοιτατε στο eu ποση ειναι η αντιστοιχια γιατι σιγουρα θα μπλεχτειτε ,οπως την

πατησα εγω,αφου στα σταρ το 9,5 και στα lee το 9 ειναι eu43,αλλα στα lee ειναι λιιιιιγο στενα σε φαρδος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος mertaghon. Ετσι αναλυτικα ολοι. Να μην ψαχνουμε που να τα δωσουμε μετα...

 

Το lee cooper το μπλουζακι σε large τοσο στενο ειναι ρε φιλε? Σε υψος το ιδιο ειμαστε πανω κατω αλλα σε ριχνω καμια 15αρια κιλα (τρωω καργα τι να κανουμε...)

Ελεγα να παραγγειλω ενα πουκαμισακι lee cooper σε XL αλλα με εβαλες σε σκεψεις τωρα μηπως μου ερχεται στενο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος mertaghon. Ετσι αναλυτικα ολοι. Να μην ψαχνουμε που να τα δωσουμε μετα...

 

Το lee cooper το μπλουζακι σε large τοσο στενο ειναι ρε φιλε? Σε υψος το ιδιο ειμαστε πανω κατω αλλα σε ριχνω καμια 15αρια κιλα (τρωω καργα τι να κανουμε...)

Ελεγα να παραγγειλω ενα πουκαμισακι lee cooper σε XL αλλα με εβαλες σε σκεψεις τωρα μηπως μου ερχεται στενο....

φιλε crom ναι με λεπτομερειες,γιατι μετα ολο αγγελιες θα βαζουμε να τα διωξουμε,χε :-) ,

αλλωστε οπως εμενα με βοηθησατε εδω με τα σχολια σας,ετσι κι εγω κ ολοι πρεπει να δινουμε πληροφοριες.

 

ακου κρομ πηρα κ αλλα lee μπλουζακια κ hoodies κ εκεινα σε large μου ηταν ελαχιστα μεγαλα και ενα μεγαλυτερο απο μενα,χε,οποτε υποθετω το ενα ολιγον στενο ηταν το

slim fit που λεμε.

με λαρτζ θα εισαι γενικα οκ se lee μπλουζακια ,εκτος αν ειναι σε σλιμ φιτ,οποτε θα σου ειναι λιγο στενα...αλλα xl??δεν ξερω..

 

δεν θα βοηθανε κ τα reviews με το πουκαμισο ε?

 

χμμ θεμα εχεις,εγω στη θεση σου θα το παιρνα large,κρινοντας

απο τον κολλητο μου που ειναι σαν εσενα κ λιγο πλαταρας και τον εβαλα να τα φορεσει ολα :-D !χε

 

δειξε μου ποιο πουκαμισο λες,μηπως κ δω κατι ας πουμε..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

λοιπόν σήμερα το πρωί ήρθαν τα δικά μου - καθόλου άσχημα, αν κρίνω ότι τα παράγγειλα Δευτέρα απόγευμα και μένω επαρχεία. Πήρα τα εξής - ήταν η πρώτη αγορά που έκανα από εκεί και δεν πήρα πολλά, θέλοντας απλά να δοκιμάσω την ποιότητα και τα νούμερα. 

1. http://www.sportsdirect.com/russell-athletic-print-t-shirt-mens-598221 LARGE

2. http://www.sportsdirect.com/nufc-europe-guaranteed-tee-593413 LARGE

3. http://www.sportsdirect.com/obscene-print-t-shirt-mens-594973?colcode=59497394 LARGE

 

4. http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-vari-stripe-lo-mens-trainers-114105?colcode=11410541 8

 

5. http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-pack-trunk-mens-422197?colcode=42219733 XL

6. http://www.sportsdirect.com/lee-cooper-bold-trunks-mens-422268?colcode=42226821 XL

Είμαι 1.75 και περίπου 90 κιλά, έχω μεγάλη πλάτη (απόρροια από τα γυμναστήρια). Σε θέμα ποιότητας στα μπλουζάκια είναι μια χαρά με πιο ποιοτικό να είναι το 1 και το 2-3 παρόμοια ποιότητα. Σε θέματα εφαρμογής μου είναι παραπάνω από καλά, ιδιαίτερα το 1. το 3 μου είναι λίγο ριχτό αλλά σε λογικά πλαίσια - φοριέται δλδ. Πάμε στα παπούτσια, τα περίμενα διαφορετικά για να πω την αλήθεια. Στις φωτογραφίες μοιάζουν λιγότερο αθλητικού τύπου. Και τα περίμενα πιο λεπτά και πιο ποιοτικά. Αυτό όμως δεν αναιρεί το γεγονός ότι είναι αρκετά όμορφα και έτσι και μια χαρά ποιότητα. 

Στα εσώρουχα, αν και δεν το περίμενα το ένα είναι μακράν πιο ποιοτικό ύφασμα από το 2. Χωρίς να τα φορέσω, το 2 αν και δεν είναι κακό σου δίνει την αίσθηση ότι μετά από αρκετά πλυσίματα θα χάσει το χρώμα του, ελπίζω όμως όχι την ελαστικότητα του ή την ελαστικότητα του λάστιχου. Αυτά από μένα, όλα πήγαν κατ΄ευχήν, το δέμα παραδόθηκε σε πολύ καλή κατάσταση, όλα ήταν καλά συσκευασμένα στα σακουλάκια ή κουτάκια τους (εκτός από τα παπούτσια που είχαν ίχνος σκόνης από κάτω - αλλά σίγουρα δεν είναι φορεμένα μιας και μυρίζουν καινουργίλα!) Αν θέλετε κάτι ρωτάτε.  

Επεξ/σία από p_under
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξέρει κανείς αν κάνω προπαραγγελία τώρα για 2-3 πραγματάκια που με ενδιαφέρουν αν θα μου τραβήξει και τα χρήματα άμεσα? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θυμάμαι καλά από κάτι παπούτσια που είχα πάρει με preorder η χρέωση γίνεται λίγο πριν την αποστολή , αλλά μόνο με πιστωτική και όχι με paypal. Αλλά οι ημερομηνίες δεν είναι ακριβείς. Σε κάποια μπορεί να καθυστερήσουν , ενώ σε άλλα όπως αυτά που πήρα εγώ ήρθαν 1 βδομάδα νωρίτερα από την εκτιμώμενη ημερομηνία παραλαβής από αυτούς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Θυμηστε μου λιγο ποσο ειναι τα μεταφορικα.

 

Επισης αν μαζι με τη παραγγελια βαλω και 2 βαλιτσες δε θα υπαρχει προβλημα ετσι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p_under ωραιο και αναλυτικο το post σου αλλα ξεχασες κατι σημαντικο.

Να μας πεις τι νουμερα τα πηρες... :-D

Έχεις δίκιο κάνω edit :) 

 

είδα σήμερα ότι έχουν μονοήμερη προσφορά για μεταφορικά ενός €, το πρόσεξε κανείς? Είναι μόνο για UK ή κάνει και για μας? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχεις δίκιο κάνω edit :)

 

είδα σήμερα ότι έχουν μονοήμερη προσφορά για μεταφορικά ενός €, το πρόσεξε κανείς? Είναι μόνο για UK ή κάνει και για μας? 

εμενα δεν μου μπαινει καν στην σελιδα. Τι προσοφορα εχουν; Μειωμενα μεταφορικα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μου ήρθε mail σήμερα λέγοντας ότι έχουν Delivery now only 1€, αλλά στον τίτλο του mail λέει μόνο για σήμερα. Ούτε εμένα μπαίνει τώρα στην σελίδα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα! Θυμηστε μου λιγο ποσο ειναι τα μεταφορικα.

 

Επισης αν μαζι με τη παραγγελια βαλω και 2 βαλιτσες δε θα υπαρχει προβλημα ετσι;

 

κάπου 20€ είναι τα μεταφορικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...