Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα που είναι άλλη η διεύθυνση στο paypal (Ελλάδα) και άλλη θα δώσω για παράδοση (Αγγλία)?

 

Τώρα αναλογίες ύψος 1,73 και 60 κιλά, αλλά δεν ξέρω αν βοηθάει αυτό, νομίζω ότι όταν υπάρχει πίνακας μεγεθών που μετριέσαι και ανάλογα με τα εκατοστά σου δίνει μέγεθος είναι καλύτερα. Για φόρμες έλεγα:

 

http://www.sportsdirect.com/la-gear-interlock-pants-ladies-672049?colcode=67204926

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-open-hem-jog-pants-ladies-671107?colcode=67110725

 

δεν θέλω να μου είναι κολλητές-στενές ούτε όμως και πολύ φαρδιές, νορμάλ πράγματα. Χρώματα θα αποφασίσω αφού βρω το νούμερο. 

 

 

P_under ωραία πραγματάκια, εγώ σου προτείνω να τα πάρεις , εκτός από την nike την μονόχρωμη, δεν μου άρεσε πολύ η γραμμή της, βέβαια περί ορέξεως.... Και το τελευταίο, άσχετα αν είναι πιο για χειμώνα, θα την βάλεις του χρόνου.

για την LA Gear Interlock Pants δεν θα το έπερνα,  γτ τα σχόλεια για την ποιότητα αλλά και τα μεγέθη είναι πολύ κακά, κοίτα κάποια άλλη καλύτερα. Επίσης έχεις δίκιο για 2 φόρμες που κοστίζουν περίπου 15ευρώ δεν αξίζει να δώσεις άλλα τόσα μεταφορικά. Εσείς οι γυναίκες βέβαια έχετε και τα καταστήματα που υπάρχουν Ελλάδα - Berska - Zara κτλπ.

 

Καλα για νουμερα κλπ. δεν μπορω να σου πω p_under γιατι δεν εχω παραγγειλει ακομα.

Οσον αφορα αυτα που θελεις να παρααγγειλεις ωραια ειναι αλλα εχω ενσταση για τα 2 μπλουζακια nike.

Γιατι να σκασεις ρε φιλε 20 λιρες περιπου για το καθενα ενω μπορεις να βρεις ιδιο στυλ πολυ πιο φθηνα? Ή να βγουν αργοτερα σε καμια καλυτερη προσφορα αυτα? Εξαλλου τα nike σε polo δεν μπορεις να πεις πως ειναι και καμια ιδιαιτερη μαρκα που θα πει ο αλλος ω κοιτα φοραει nike!!! Εγω παντως δεν θα επαιρνα polo nike σε αυτη την τιμη. Π.χ. το 1ο μπλουζακι ειναι puma και εχει 10 λιρες. Γιατι να δωσεις αλλα τοσα για να παρεις nike? Σε πολο κιολας που οπως ειπα δεν...

Γουστα ειναι αυτα βεβαια...

Δεν μπορώ να πω πως έχεις άδικο, απλά από τα υπόλοιπα της κατηγορίας δεν βρήκα κάτι που να μου αρέσει ιδιαίτερα. Επίσης επέλεξα polo ώστε να μπορούν να φορεθούν και πρωί απόγευμα και για μια χαλαρή βραδυά. Δεν νομίζω ότι είναι επίσημα αλλά ούτε υπερβολικά κυριλέ. Όσο για την μάρκα δεν στάθηκα ιδιαίτερα στην Nike απλά αυτά μου άρεσαν πιο πολύ γενικά. Τέλος συμφωνώ ότι η Nike δεν είναι κάτι ιδιαίτερο στα polo απλά σε αυτά τα χρήματα δεν νομίζω ότι βρίσκω άλλο επώνυμο μπλουζάκι polo που να μου αρέσει. Και εδώ είναι το σημείο που διαφωνώ καθώς Nike polo στην Ελληνική αγορά δεν βρίσκεις κάτω από 25€ πουθενά. Αν έχετε να προτείνετε εσείς κάτι άλλο καλοδεχούμενο. Ευχαριστώ για τα σχόλια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά είναι ok το site αγοράζουμε άφοβα;;; Ειδικά που έχει τώρα εκπτώσεις εκεί...
Υπάρχει κάποια λεπτομέρεια που πρέπει να προσέξω;;
 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι το site και το μαγαζί είναι μια χαρά!

αυτό που θα πρέπει να προσέξεις είναι λίγο τα νούμερα και να μην χρειαστείς customer support γιατί έχουν ένα θέμα εκεί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την LA Gear Interlock Pants δεν θα το έπερνα,  γτ τα σχόλεια για την ποιότητα αλλά και τα μεγέθη είναι πολύ κακά, κοίτα κάποια άλλη καλύτερα. Επίσης έχεις δίκιο για 2 φόρμες που κοστίζουν περίπου 15ευρώ δεν αξίζει να δώσεις άλλα τόσα μεταφορικά. Εσείς οι γυναίκες βέβαια έχετε και τα καταστήματα που υπάρχουν Ελλάδα - Berska - Zara κτλπ.

 

Έχεις δίκιο, δεν είχα δει τις αξιολογήσεις από κάτω. Τί λες για αυτά:

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-open-hem-jog-pants-ladies-671107?colcode=67110718

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-closed-hem-jog-pants-ladies-671098?colcode=67109850

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-2-stripe-interlock-pants-ladies-672044?colcode=67204425

 

Πραγματικά με τα νούμερα μπερδεύομαι όλο και περισσότερο  :blink:  :wacko:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φαίνονται αρκετά καλύτερες. Την εμφάνιση την διαλέγεις εσύ, το νούμερο δεν ξέρω πως πάνε στα γυναικεία. Έχουν καλές αξιολογήσεις πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προβλημα!!1 SOSOSOS!!

 

    Παιδια θελω την βοηθεια σας. Εκανα χθες μια παραγγελια  και ενω πηγαινανε ολα κομπλε, οταν εβαλα τους κωδικους μου στην paypal  για να ολοκληρωθει η παραγγελια μου εβγαλε οτι η παραγγελια ακυρωθηκε και να προσπαθησω ξανα.. Εν τελει εκανα αλλες 3 προσπαθειες και παρατηρησα οτι στο history μου εχει 3 παραγγελιες(ιδιες) και οι 3εις λενε cancelled στο status.  Επισης ελαβα κ ενα μαιλ οτι περιμενω τον merchant  να δεχθει την παραγγελια μου. Παρακαλω βοηθηστε με αμεσα.

 

ευχαριστω.

 

 

Υ.Γ. Εχω βαλει σωστα τους κωδικους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια εχει κανει κανενας παραγγελια παπουτσια slazenger....Το νουμερο 10 ειναι το 44???ή ειναι οπως τα nike που ειναι το 9

 

έχω πάρει 2 ζευγάρια slazenger

 

το 8 είναι 42 και το 9 είναι 43, οπότε το 10 είναι 44

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερώτηση: Παρήγγειλα Τρίτη μεσημέρι και στο tracking της dhl μου λέει πως χθες πρωί Παρασκευής έφτασε Ελ Βενιζελ και βράδυ Παρασκευής 22:32 ''προωθήθηκε προς τον σταθμό παράδοσης''. Μένω επαρχία 1μιση ώρα απόσταση από Αθήνα και την προηγούμενη φορά με εξυπηρέτησε η speedex, η οποία σήμερα το πρωί Σαββάτου δεν είχε κανένα δέμα. Έφυγε ή δεν έφυγε το δέμα; Να υποθέσω πως πάω για Δευτέρα έτσι; Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία γιατί ως συνήθως είμαι αγχωτικός;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Ερώτηση: Παρήγγειλα Τρίτη μεσημέρι και στο tracking της dhl μου λέει πως χθες πρωί Παρασκευής έφτασε Ελ Βενιζελ και βράδυ Παρασκευής 22:32 ''προωθήθηκε προς τον σταθμό παράδοσης''. Μένω επαρχία 1μιση ώρα απόσταση από Αθήνα και την προηγούμενη φορά με εξυπηρέτησε η speedex, η οποία σήμερα το πρωί Σαββάτου δεν είχε κανένα δέμα. Έφυγε ή δεν έφυγε το δέμα; Να υποθέσω πως πάω για Δευτέρα έτσι; Έχει κανείς ανάλογη εμπειρία γιατί ως συνήθως είμαι αγχωτικός;</p>

 

πάρε τηλ στη dhl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...