Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια μια ερωτηση. θελω να παραγγειλω ενα αμανικο adidas, εκει διπλα απο την επιλογη για να διαλεξεις νουμερο εχει ενα ερωτηματικο που το πατας και σου βγαζει τις ακριβεις διαστασεις του καθε μεγεθους καθε εταιριας. Στην αντιντας που εχει το large "chest 40/42   waist 34"   ειναι πχ  40-42 εκατοστα που εχει φαρδος το μπροστινο μερος της μπλουζας ? :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εια σας σκεφτομαι και εγω να ψωνισω απο sportsdirect αλλα εχω καποια ερωτηματα
α)τα nike,adidas ειναι αυθεντικα?γιατι τα δινουν πολυ φθηνα 
β)σε περιπτωση λαθους μεγεθους τι γινεται?
γ)τα εξοδα αποστολης ειναι στανταρ?ποσο?
δ)τα lonsdale τι διαστασεις για νουμερα εχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση. θελω να παραγγειλω ενα αμανικο adidas, εκει διπλα απο την επιλογη για να διαλεξεις νουμερο εχει ενα ερωτηματικο που το πατας και σου βγαζει τις ακριβεις διαστασεις του καθε μεγεθους καθε εταιριας. Στην αντιντας που εχει το large "chest 40/42   waist 34"   ειναι πχ  40-42 εκατοστα που εχει φαρδος το μπροστινο μερος της μπλουζας ? :mellow:

τα νουμερα αυτα φιλε ειναι ιντσες και αφορουν περιφερεια στηθους και μεσης.μετριεσαι κ βρισκεις τ νουμερο σου.

 

εια σας σκεφτομαι και εγω να ψωνισω απο sportsdirect αλλα εχω καποια ερωτηματα

α)τα nike,adidas ειναι αυθεντικα?γιατι τα δινουν πολυ φθηνα 

β)σε περιπτωση λαθους μεγεθους τι γινεται?

γ)τα εξοδα αποστολης ειναι στανταρ?ποσο?

δ)τα lonsdale τι διαστασεις για νουμερα εχουν?

α)αν κατσεις κ διαβασεις θα δεις οτι εχει ειιπωθει αρκετες φορες οτι ολα ειναι αυθεντικα

β)μπορεις ν τ στειλεις πισω γ αλλαγη πληρωνοντας εξοδα αποστολης για ν τ στειλεις 

γ)ξεκινανε απο 15 ευρω περιπου κ αυξανονται αναλογα μ τ βαρος της παραγγελιας

δ)στ ρουχα υπολογισε ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο π φορας σ νικε στ παπουτσια μοιαζουν μ τ αντιντας 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αγορασει κανεις slazenger t-shirts? τα μεγεθη ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα? γιατι διαβασα διαφορα σε σχολια αγοραστων (οχι ελληνων)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εκανα μια παραγγελια εχθεσ και σημερα μου λεει ''ready to ship''. πως μπορω τωρα να βλεπω την διαδρομη τςν προιοντων??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια σκεφτομαι να ψωνισω κατι ρουχα τωρα που ειναι καλοκαιρακι,απλως θελω βοηθεια πως να κανω παραγελλια,πως κανω τον κωδικο και απο που παιρνουν τα λεφτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα εκανα μια παραγγελια εχθεσ και σημερα μου λεει ''ready to ship''. πως μπορω τωρα να βλεπω την διαδρομη τςν προιοντων??

περιμενε φιλε να σ ερθει μηνυμα με tracking number απο DHL και μετα θα τ  παρακολουθεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει αγορασει κανεις slazenger t-shirts? τα μεγεθη ανταποκρινονται στην πραγματικοτητα? γιατι διαβασα διαφορα σε σχολια αγοραστων (οχι ελληνων)

 

 

Ανάλογα το σχέδιο κ τη γραμμή απ'όσο έχω προσέξει.Πάντως αν λένε τα σχόλια να πάρεις πχ ένα μεγαλύτερο κλπ συνήθως πέφτουν μέσα.Το έχω πάθει με lonsdale,να παίρνω ίδιο νούμερο (Μ) το ένα να μου κάνει ακρινώς και το άλλο να είναι ΣΑΝ L..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα σχολια ειναι καλος οδηγος αλλα οχι και παντα. Εγω επεσα σε περιπτωση που καποιος ελεγε πως ενα πουκαμισο βγαινει μικρο και προετρεπε να παραγγειλουμε ενα νουμερο μεγαλυτερο. Ε πηρα και εγω XL και κολυμπαω...

 

 

Το κορυφαιο παντως το ειχα δει σε ενα αλλο μπλουζακι ή πουκαμισο.

Τρια σχολια υπηρχαν.

Ο ενας ελεγε πως το νουμερο ειναι φυσιολογικο.

Ο δευτερος πως πηρε L και ειναι σαν XL.

Και ο τριτος πως το XL ειναι σαν Μ.

 

Αντε βγαλε ακρη... Δεν μπορω να βρω και ποιο ειναι τωρα να σας βαλω link να το δειτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια καλησπερα,νεος στο σαιτ...

διαβασα πολα μυνηματα και εχω πεισθει για αγορα απο sportdirect...

αγοραζα χρονια απο eastbay-footlocker αλλα τα σκηνικα με τελωνειο θεσσαλονικης αποτρεπουν οποιαδηποτε αγορα..

λοιπον η παραγγελια μου ειναι γυρω στα 230 συν τα 15 μεταφορικα που χρεωνει το καταστημα..

η παραγγελια θα ερθει στο τοπικο ταχυδρομειο και θα ειδοποιηθω να την παραλαβω;η θα εχω φεσια απο τελωνειο θεσσαλονικης;μενω βεροια...



εχω καρτα visa prepaid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Zodiacfree το δεμα θα σου έρθει με courier.

Με τελωνείο δεν εχεις κανένα θέμα γιατί είναι εντός Ευρωπαϊκής ένωσης.

Θα σου πρότεινα να παραγγείλεις με PayPal. Όχι πως υπαρχει κάποιο θέμα αλλά όσο να ναι με PayPal υπαρχει μεγαλύτερη σιγουριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσον αφορα το βαρος ρολο μπορει να παιξει στα μεταφορικα. Μπορει να σε χρεωσουν π.χ. 20 ευρω αντι για 15. Νομιζω το 20 ειναι το μεγιστο χωρις να ειμαι και απολυτα σιγουρος για αυτο βεβαια.

Παντως αν προχωρησες ως το checkout και σου εβγαλε 15 μεταφορικα οπως αναφερεις πριν τοσα θα ειναι.

 

Επισης να βαλεις τις τιμες σε ευρω και οχι σε λιρες μιας και δεν κανει την μετατροπη και θα σου βγει πιο φθηνα.

 

Και εγω παντως μονο μια φορα εχω παραγγειλει. Δεν εχω και πολλη ''εμπειρια'' επομενως. Παντως στην παραγγελια που εκανα πηγαν ολα ΤΕΛΕΙΑ. Ετοιμαζομαι και για 2η σε λιγο καιρο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδες. Εδω και 2 χρονια εχω κανει αρκετες παραγγελιες απο το sportsdirect αλλα πρωτη φορα εχω πεσει σε φοβερο διλημα. Συνηθως αγοραζα χειμωνιατικα ρουχα lonsdale η everlast σε νουμερο xxl. Τα καλοκαιρινα μετρημενα αλλα κα αυτα xxl. 3 πολο lonsdale xxl (65%cotton 35% polyester)με καλα εφαρμογη πανω μου και 2 tshirt everlast αρκετα ανετα προς μεγαλα πανω μου. Ειμαι 1,84 110 κιλα αλλα με μεγαλες πλατες. Τωρα θελω pollo everlast 100% cotton αλλα δεν ξερω τι νουμερο να παρω. Στα tshirt θα παρω xl. Μηπωε υπαρχει κανεις στα ιδια νουμερα να δωσει καμια βοηθεια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδιά...

σήμερα όταν βλέπω ένα προϊόν και επιλέγω ευρώ μου κάνει τη μετατροπή και ανεβάζει τη τιμή :-(
Το κάνει και σε εσάς αυτό;
Επίσης όταν το βάζω στο καλάθι μου βγάζει σαν τρόπο αποστολής European Road Service (8-10 days). Θα είναι πάλι με DHL ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...