Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οπότε παιδιά στα Karrimor εαν υπάρχει να πάρω το 9.5

 

Έχω ακούσει και για τα Everlast ότι είναι πιο μικρά και ότι πρέπει να τα πάρεις 1 Νούμερο μεγαλύτερα

Ισχυει?

 

Γιατί δεν θέλω να την Πατήσω και να πληρώσω Ελτά για να τα στείλω επιστροφή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει επιστρέψει κανείς πράγματα στο sportsdirect; ώστε να μου πει πόσο κοστίζουν τα μεταφορικά  περίπου γιατί από ελτά και courier μου βγάζει κάτι τιμές 25-30 ευρώ και δεν συμφέρει καθόλου.. Μιλάμε για 2 κιλά πράγματα το πολύ που θέλω να γυρίσω επειδή δεν μου κάνουν..

 

Ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω στείλει επιστροφή αλλά από ότι έχω ακούσει η ACS Δεν συμφέρει

οπότε θα πρέπει να πας στα Ελτά. Τώρα ακριβώς για την τιμή δεν γνωρίζω να σου πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποια εταιρεία φίλε μου;

Για αποστολή συστημένου μέσω ΕΛ-ΤΑ. Σε κάθε περίπτωση φρόντισε να μην ξεπεράσεις το βάρος των δυο κιλών. Ψάξε στις σελίδες αυτού του θέματος έχουν γραφτεί όλες οι παράμετροι στο παρελθόν και υπάρχουν οι απαντήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει δεν ισχυει,η φθηνοτερη μεθοδος ηταν,ειναι και θα ειναι τα ελτα.Οτιδηποτε αλλο ειναι κορο'ι'δία.

Σκεψου οτι για ενα κινητο απο αθηνα-θεσαλλονικη,θες 10/12 ευρω(μιλαω για απλη αποστολη,οχι αντικαταβολη)..Ποσο μαλλον να στειλεις εξωτερικο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε παιδιά στα Karrimor εαν υπάρχει να πάρω το 9.5

 

Έχω ακούσει και για τα Everlast ότι είναι πιο μικρά και ότι πρέπει να τα πάρεις 1 Νούμερο μεγαλύτερα

Ισχυει?

 

Γιατί δεν θέλω να την Πατήσω και να πληρώσω Ελτά για να τα στείλω επιστροφή...

http://www.sportsdirect.com/karrimor-duma-2-mens-running-shoes-211004?colcode=21100495

 

Αν δεις τα nike, εχουν αλλα νούμερα στα ευρωπαϊκά http://www.sportsdirect.com/nike-air-max-invigor-mens-121452?colcode=12145221

 

Αυτο σου λέμε. Το 9.5 αγγλικό είναι διαφορετικό, πιο μικρό στο καριμορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ισχυει δεν ισχυει,η φθηνοτερη μεθοδος ηταν,ειναι και θα ειναι τα ελτα.Οτιδηποτε αλλο ειναι κορο'ι'δία.

Σκεψου οτι για ενα κινητο απο αθηνα-θεσαλλονικη,θες 10/12 ευρω(μιλαω για απλη αποστολη,οχι αντικαταβολη)..Ποσο μαλλον να στειλεις εξωτερικο!

Το PayPalδεν είναι δωρεάν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έψαχνα να αγοράσω 1-2 Pierre Cardin Chino παντελόνια κι έχω μπερδευτεί με τα νούμερα λίγο.

 

Για

- ύψος 1,85εκ,

- Μέση 89-90εκ

(βάρος 85κ περίπου)

 

Μου προτείνετε να πάρω 36 Long ή Regular Ή πχ 34 Long;

 

Δεν θα ήθελα να είναι στενό, σίγουρα, ειδικά για το καλοκαίρι, ούτε να "πλέει" και να ζαρώνει πολύ.

 

Για ανοιξιάτικο/καλοκαιρινό μπουφάν τί θα προτείνατε; Κάνει αυτό;

http://www.sportsdirect.com/pierre-cardin-harrington-jacket-mens-609325?colcode=60932522

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες έψαχνα να αγοράσω 1-2 Pierre Cardin Chino παντελόνια κι έχω μπερδευτεί με τα νούμερα λίγο.

 

Για

- ύψος 1,85εκ,

- Μέση 89-90εκ

(βάρος 85κ περίπου)

 

Μου προτείνετε να πάρω 36 Long ή Regular Ή πχ 34 Long;

 

Δεν θα ήθελα να είναι στενό, σίγουρα, ειδικά για το καλοκαίρι, ούτε να "πλέει" και να ζαρώνει πολύ.

 

Το 34 που πήρα, μου είναι καλό στη μέση και είμαι πιο φαρδύς  :-D  από εσένα (95εκ. μέση).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...