Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λογικα αυριο θα σου εχουν απαντησει. προφανως αν εστειλες απογευμα το mail το support center να ειχε κλισει. οποτε αυριο πρωι θα εχεις καθαρισει.

Καμία απάντηση και σήμερα!

Από όσα έχω διαβάσει στο σαιτ δεν γίνεται αλλαγή στην παραγγελία . . οπότε σκέφτομαι να κάνω καινούργια παραγγελία εφόσον μου λες πως δεν θα γίνει χρέωση.. αλλά θέλω να το επιβεβαιώσω πρώτα .. πως θα μάθω πότε θα μου χρεώσουν την κάρτα? Δλδ πότε θα τσεκάρουν τα στοιχεία για να μου πουν ότι δεν διασταυρώνονται?? (λογικά αυτο περιμένω πως θα γινει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια..θα ηθελα να ρωτησω για αλλη μια φορα αν εμπιστευεστε το συγκεκριμενο σιτε γιατι απο εσας βλεπω θετικα σχολια..ενω απο ξενες αξιωλογησεις βλεπω το 90% ειναι αρνητικα..θα ηθελα να κανω καποια παραγγελια με κατι φιλους αλλα φοβαμαι να μην μου φανε τα χρηματα και μετα δεν θα μπορω να τα παρω πισω γιατι εχω διαβασει οτι εχουν ενα απο τα χειροτερα σερβις..αν ειναι ευκολο ας μ αποαντησει καποιο..ευχαριστω προκαταβολικα! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ρε παιδιά εγώ είμαι μπερδεμένος με κάτι

 

στα νούμερα των παπουτσιων έχουν διαφορετικές αντιστοιχίσεις με το eastbay.

πχ εγω σε Nike έχω πάρει από eastbay σύμφωνα με την αντιστοιχία 11,5 (US), 10,5 (UK), 45,5 (EU), 29,5cm

αυτό είναι το μέγεθος που που ταιριάζει.

 

στο sportdirect βλέπω ότι η αντιστοιχία στα Nike είναι 11,5 (US), 11 (UK), 46 (EU), δυστυχώς δεν έχει cm που θα το ξεκαθάριζαν.

Πως πρέπει να διαλέξω; βάση του EU (που δεν έχει όμως 45,5 σε Nike), του US που το 11,5 μου ήταν OK σε ότι Nike δοκιμασα;

 

έχει πάρει κάποιος Nike για να μας πει;

Επεξ/σία από myst77
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια..θα ηθελα να ρωτησω για αλλη μια φορα αν εμπιστευεστε το συγκεκριμενο σιτε γιατι απο εσας βλεπω θετικα σχολια..ενω απο ξενες αξιωλογησεις βλεπω το 90% ειναι αρνητικα..θα ηθελα να κανω καποια παραγγελια με κατι φιλους αλλα φοβαμαι να μην μου φανε τα χρηματα και μετα δεν θα μπορω να τα παρω πισω γιατι εχω διαβασει οτι εχουν ενα απο τα χειροτερα σερβις..αν ειναι ευκολο ας μ αποαντησει καποιο..ευχαριστω προκαταβολικα! :)

 

 

Τα χρήματα δεν στα τρώνε.Το customer support δεν είναι από τα καλλύτερα όμως πράγματι.Αυτό σημαίνει ότι μπορεί να αργήσουνε να απαντήσουνε ΑΛΛΑ απαντάνε,γενικά μιλώντας.Ρίξε παραγγελία άφοβα,είναι επαγγελματίες πολλά χρόνια οι άνθρωποι δεν είναι χτεσινοί!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κι εμένα ήρθε η παραγγελία σήμερα από την κυριακή που παράγγειλα!!

τα νούμερα είναι κανονικά!!

έκανα βέβαια την γκάφα να πάρω ενα μπουφανάκι σε XXL και μου είναι σαν τσουβάλι οπότε θα το δώσω σε ενα φίλο με περισσότερα κυβικά..

τα φούτερ είναι ΠΟΛΥ ποιοτικά και χοντρά, το ίδιο και τα πουλόβερ

όλα ήρθαν με τις ετικέτες τους σε ξεχωριστές συσκευασίες και μάλιστα μερικά είχαν και κρεμάστρες...

αξιομνημόνευτο ότι στο μπουφάν το πιάσιμο του φερμουάρ ήταν τυλιγμένο και με χαρτάκι..

είμαι ΠΟΛΥ ικανοποιημένος και οι τιμές σούπερρρρρρρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχει πάρει κάποιος Nike για να μας πει;

 

κάθε εταιρεία έχει τε δικά της νούμερα' date=' στα site μπορεί να έχουν λάθη

 

nike skyline, τα παρέλαβα χθες , τα νούμερα είναι ακριβώς ίδια με τα skyline που δοκίμασα εδώ

 

 

post-53295-0-05475300-1354805718_thumb.jpg

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά παρέλαβα και εγώ, τα παπούτσια τέλεια και τα νούμερα ίδια με εδώ(nike/reebok/everlast).

Πρόβλημα έχω με τα φουτερ με κουκούλα, είναι απίστευτα όμορφα και ποιοτικά δεν τίθεται θέμα.

Αλλά τα πήρα large και μου είναι μεγάλα θέλω medium. (1.80 και 80 κιλά είμαι)

Θα ανεβάσω links/photo για όποιο ενδιαφέρεται. (2x tapout, 2x everlast)

Επεξ/σία από GREGKERKYRA
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά παρέλαβα και εγώ, τα παπούτσια τέλεια και τα νούμερα ίδια με εδώ(nike/reebok/everlast).

Πρόβλημα έχω με τα φουτερ με κουκούλα, είναι απίστευτα όμορφα και ποιοτικά δεν τίθεται θέμα.

Αλλά τα πήρα large και μου είναι μεγάλα θέλω medium. (1.80 και 80 κιλά είμαι)

Θα ανεβάσω links/photo για όποιο ενδιαφέρεται. (2x tapout, 2x everlast)

αδερφε και εγω εχω ιδια χαρακτηριστικα με εσενα(στο υψος) αλλα ειμαι 62 κιλα και φοραω large.εχω βρει και εγω 2 tapout και εβερλαστ να μην τα παραγγειλω σε large λες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αδερφε και εγω εχω ιδια χαρακτηριστικα με εσενα(στο υψος) αλλα ειμαι 62 κιλα και φοραω large.εχω βρει και εγω 2 tapout και εβερλαστ να μην τα παραγγειλω σε large λες?

 

ΜΗΝ πάρεις large σε everlast/tapout, δεν υπάρχει περίπτωση να σου κάνουν που είσαι και πιο αδύνατος!

Να φανταστείς το everlast το μπουφαν μου είναι σαν 2 νούμερα μεγαλύτερο(large) ενώ το φούτερ(large) σαν 1 νούμερο μεγαλύτερο. Θα πάρω το small στο μπουφάν και στα φούτερ θα πάρω τα medium tapout/everlast.

Είμαι και 1.83 για την ακρίβεια, και πάλι δεν μου πάνε καθόλου. To ίδιο και στον κολλητό μου που είναι και πιο γεροδεμένος από μένα στο ίδιο ύψος.

Είναι βασανιστήριο που τα έχω και δεν μπορώ να τα βάλω, ειλικρινά πολύ καλή ποιότητα και γαμ$% τα φούτερ..!

 

http://www.sportsdirect.com/tapout-underdogs-hoody-mens-538543?colcode=53854308

http://www.sportsdirect.com/everlast-sport-checked-jacket-mens-606015?colcode=60601552

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΗΝ πάρεις large σε everlast/tapout, δεν υπάρχει περίπτωση να σου κάνουν που είσαι και πιο αδύνατος!

Να φανταστείς το everlast το μπουφαν μου είναι σαν 2 νούμερα μεγαλύτερο(large) ενώ το φούτερ(large) σαν 1 νούμερο μεγαλύτερο. Θα πάρω το small στο μπουφάν και στα φούτερ θα πάρω τα medium tapout/everlast.

Είμαι και 1.83 για την ακρίβεια, και πάλι δεν μου πάνε καθόλου. To ίδιο και στον κολλητό μου που είναι και πιο γεροδεμένος από μένα στο ίδιο ύψος.

Είναι βασανιστήριο που τα έχω και δεν μπορώ να τα βάλω, ειλικρινά πολύ καλή ποιότητα και γαμ$% τα φούτερ..!

 

http://www.sportsdir...olcode=53854308

http://www.sportsdir...olcode=60601552

εγω ειμαι γυρω στο 1.85/1.86 αμα τα παρω σε medium και δεν μου κανουν ποια ειναι η διαδικασια της επιστροφης? χρεωνομαι τα μεταφορικα? τελος υπαρχει καποιο site να δω τις διαστασεις στα νουμερα των everlast και tapout,πχ το large εχει τοσο υψος τοσο φαρδος κλπ

ενα ισοθερμικο nike που θελω να το παρω large η medium(ξερω οτι πρεπει να ειναι κολλητο και οχι φαρδυ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να κανω registration αλλα δεν ολοκληρωνεται και δε μου λεει αν σε καποιο πεδιο εχω κανει λαθος. στα τηλεφωνα βαζουμε τιποτα ή ειναι μονο αγγλιας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προσπαθω να κανω registration αλλα δεν ολοκληρωνεται και δε μου λεει αν σε καποιο πεδιο εχω κανει λαθος. στα τηλεφωνα βαζουμε τιποτα ή ειναι μονο αγγλιας?

Περνει λιγη ωρα. νομιζο εχει και note σχετικα με αυτο πανω πανω. οσο για το τηλ εγω προσπαθησα το δικο μου αλλα δεν επιανε και το αφησα κενο.

μονο σταθερο εβαλα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οταν λεω οτι δεν ολοκληρωνεται ενοοω οτι με αφηνει στην ιδια οθονη που περναω τα στοιχεια. ειναι σωστο αυτο? δεν θα επρεπε να μου βγαλει καποιο μηνυμα οτι η εγγραφη ολοκληρωθηκε?

 

edit. τωρα ειδα το note.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...