Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Τα φουτερακια Londsale δηλαδη που πηρες φιλε προτείνεις να τα πάρουμε ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο που πιστευουμε οτι φοραμε κανονικα? Δηλαδη εγω ελεγα να το παρω σε medium μιας κ ειμαι 1.80 και 75 κιλά' date=' λες να παω σε small??!

Εσυ τι υψος εχεις και ποσα κιλα εισαι που σου παει μεγαλο??[/quote']

 

λοιπον το φουτερακι του φιλου μολις τ αγορασα.ειμαι 1.80 87 κιλα με λιγο ανοιχτες πλατες.μου εκατσε κουτι τ φουτερακι

 

Αποστολή από galaxy s3 turbo με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να καταλαβω και εγω πριν παραγγειλω. το medium της lonsdale, λεει οτι ειναι για περιφερεια στηθους 38/40 ιντσες δλδ απο 96 εως 101 εκατοστα. δηλαδη καποιος που η περιφερεια του ειναι τοσο, να μην παρει το medium?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα τ στηθος ειναι 106 εκ.το medium londsale που πηρα καθεται κουτι

 

Αποστολή από galaxy s3 turbo με τη χρήση Insomnia App

 

εμενα ειναι 106cm τ στηθος.το medium μου καθεται κουτι στ londsale που πηρα

 

Αποστολή από galaxy s3 turbo με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω παιδια εκανα το εξης, googlαρα lonsdale size chart/everlast size chart και billabong size chart καθως και nike ωστε να συγκρινω τα νουμερα μεταξυ τους,το αποτελσμα ηταν οτι υπαρχει διαφορα μιας ιντσας μεταξυ everlast και lonsdale ενω με τις υπολοιπες μαρκες δεν υπαρχει καποια διαφορα αφου λοιπον τα περισοτερα φουτερ που εχω(billabong,nike) ειναι ολα large και μου ειναι μια χαρα οποτε large θα τα παραγγειλω και οτι γινει :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποσα κιλα εισαι?τα φορας κολλητα?εχεις κοιλιτσα?στ υψος ιδια ειμαστε

 

Αποστολή από galaxy s3 turbo με τη χρήση Insomnia App

78 κιλά, αδύνατος είμαι χωρίς κοιλίτσες κλπ και τα φοράω κανονικά, ούτε κολλητά ούτε να κολυμπάω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα τελικά παραγγελία αξίας 300€ μαζί με πράγματα για φίλους. Πήρα everlast,londsale φουτερ, φόρμες και ζακετες, παπούτσια londsale και everlast και καποια γαντακια adidas, ζώνες κλπ μικροπράγματα και πλήρωσα με Paypal. Ποτε λετε να ερθουν αφου εγινε σημερα η παραγγελια? Παιρνω καπου tracking number?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα ήρθε κ άλλη παραγγελία που είχα βάλει με φίλους.Αυτό που έχω να πω είναι πω είναι πως ακόμα κ στην ίδια εταιρία το ένα M να μου κάνει κουτί και το άλλο σχέδιο,πάλι σε Μ να μου είναι σαν L.

Mε τη lonsdale συγκεκριμένα το ξανά έπαθα.Επίσης πήρα πάλι το ίδιο παπούτσι lonsdale που είχα πάρει πριν 1 μήνα κ μου ήτανε μικρό,το πήρα δύο νούμερα μεγαλύτερο αυτή τη φορά και τώρα μου είναι μεγάλο (!).

 

Δηλαδή δε μπορώ να βρω τη χρυσή τομή με τίποτα.Έχω ξενερώσει ταμάλα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε σεις μηπως ειναι ετσι το styl των ρουχων?

τα φορατε στενα-σχεδον κολλητα γενικα τα ρουχα και σας φαινονται μεγαλα ενω αυτα ειναι ποιο street κατασταση(φαρδια-ραπαδικα :P )?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άμα ήτανε φαρδιά,ραπάδικα δε θα τα ψώνιζα B)

 

Γενικά η lonsdale προωθούσε αυτό το underground,ψιλο χουλιγκάνικο στυλ ντυσίματος.Αυτό είναι που την έκανε κ αγαπημένη στο νεαρό κοινό και βεβαίως σε πολύ μεγάλη μερίδα κόσμου που ασχολείται με δυναμικές τέχνες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...