Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπερα σας ....παρελαβα λοιπον και εγω με τη σειρα μου τη παραγγελια ...επαρχια με speedex ...Να αναφερω πρωτα για το πακετο οτι ηταν μια χαρα συσκευασμενο ....τα ρουχα μεσα ολα σε ζελατινες και με τα ταμπελακια τους οπως και τα παπουτσια στο κουτι τους !!!

Ας παμε ομως πρωτα στο ζουμι της υποθεσης μεγεθη ποιοτητα κ.τ.λ

Οσο αφορα τη ποιοτητα ολα τελεια και οχι μαιμουδιες για κανενα απολυτως λογο !!!

Στα μεγεθη τωρα και αφου αναφερω οτι ειμαι 1,87 και καπου 110 κιλα (το ξερω πρεπει να χασω μερικα ακομα ) B) φοραω συνηθως XXL σε φουτερ φορμες μπουφαν εσωρουχα κ.τ.λ

Φυσικα η παραγγελια μου περιειχε μεγεθη XXL απο διαφορες μαρκες και ειδη !!!

Παμε στα Everlast ειχα δυο hoodies τα οποια θα μπορουσα ανετα να τα εχω παρει XL μιας και ψιλοσακουλιαζουν λιγο ...

ενα μπουφανακι το οποιο μου εκατσε μπαμ το XXL ...και δυο ζακετουλες οι οποιες και αυτες στο XL θα εδειχναν ακομα πιο ωραια επανω μου ... επισης απο σκουφακια και γαντακια πηρα κανα 4 τεμαχια ολα μια χαρα !!! (Πολυ ζεστα ρουχα αυτα τα Everlast ).... απο παπουτσακια δυο ζευγαρακια αθλητικα για τη δουλεια τα οποια ηταν ακριβως στο νουμερο μου και πολυ ανετα ....

 

Απο Lonsdale ειχα κατι φορμες παντελονια μια χαρα στο XXL αν και δεν μου πολυγεμισαν το ματι ...αλλα σε αυτες τιμες ειναι σουπερ ... επισης κατι μποξερακια εφαρμοστα που πηρα σε XXL καλυτερα θα ηταν σε XL και πραγματικα τα σπανε... και το εργαλειο εκει κατω τα καμαρωνε :P

 

Απο sandico πηρα ισοθερμικα και αδιαβροχα ολα τελεια στο μεγεθος και πανω απο ολα οικονομικα !!!

 

Απο donnay κατι σκουφακια οικονομικα και τα 12 ζευγαρακια αθλητικες καλτσες πολυ καλα ....εδω θα εδινα τουλαχιστον τα τριπλα για να τα αγορασω ...

 

Μια φορμα της slazenger σωστη στο μεγεθος οχι κατι ιδιαιτερο ....περισσοτερο για γυμναστηριο ειναι ....λεπτη αρκετα ... αλλα για 5 ευρω ολα καλα !!!

 

Μια ζακετουλα Lee μια χαρα στο μεγεθος μου και αυτη πολυ ζεστη οπως και εμφανισιμη ...

 

Κατι παντοφλιτσες No fear που χωνετε ολο το ποδι μου αψογες στο νουμερο ....

 

Η παραγγελια δεν ειχε μονο πραγματα δικα μου αλλα και φιλων οι οποιοι ειχαν τις ιδιες αποψεις με τις δικες μου...

 

Το μοναδικο ρουχο που ηταν αρκετα περιεργο το μεγεθος του ηταν ενα Polo της Dunlop που απο XL που φοραει ο φιλος θα μπορουσε καλλιστα να εχει αγορασει το Medium ....αρκετα μεγαλη η γραμμη του οποτε προσοχη λιγο εκει ....

 

Τα συμερασματα δικα σας .... οτι χρειαστειτε και μπορω να βοηθησω εδω θα ειμαι !!!

Επεξ/σία από tigersgate6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ισοθερμικα τι λενε? καλη μαρκα ειναι?

χρειαζομαι και εγω επιγοντος αλλα δεν ξερω με τα νουμερα τι παιζει.1.85-1,86 ειμαι και 65 κιλα το L θα ειναι οκ για το ισοθερμικο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ισοθερμικα τι λενε? καλη μαρκα ειναι?

χρειαζομαι και εγω επιγοντος αλλα δεν ξερω με τα νουμερα τι παιζει.1.85-1,86 ειμαι και 65 κιλα το L θα ειναι οκ για το ισοθερμικο?

 

Ναι μια χαρα ειναι η μαρκα ...αλλα θα πρεπει να τα δοκιμασω και στα κρυα για να εχω μια πληρη αποψη ... οσο αφορα το μεγεθος καλυτερα αυτο που φορας συνηθως μιας και η γραμμη τους ειναι στενη .... ποτε μεγαλυτερο γιατι σιγουρα θα εισαι ξενος μεσα εκει ... ναι νομιζω το large θα σου ειναι καλο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα νουμερα που εχει και λεει διπλα διαστασεις ειναι σε ιντσες?

βλεπω για το large κατι 41-44 ιn στο στηθος,πως προκυπτει αυτο?

πως πρεπει να μετρηθω? ολα τα υπολοιπα ρουχα μου ειναι large αλλα οι μετρησεις που δινει για καθε νουμερο μου φαινονται τεραστιες..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ισοθερμικά πάτε σε under armour!Είναι ότι καλλύτερο υπάρχει με διαφορά!Για χιόνια,πάνω στη μηχανή ή ότι άλλη χρήση έχετε υπόψην,αν δεν σας καλύπτει η under armour δε θα σας καλύπτει τίποτα.Έτσι την είχα ανακαλύψει κ εγώ την εταιρία από forum παλιά όταν έψαχνα ... ε κ κόλλησα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζω μια παραγγελία και μου βγάζει επιλογές αποστολής μόνο Euro Road 6 (International Delivery By Road). Δεν θα έπρεπε να έχει by air or something? :ph34r:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετοιμάζω μια παραγγελία και μου βγάζει επιλογές αποστολής μόνο Euro Road 6 (International Delivery By Road). Δεν θα έπρεπε να έχει by air or something? :ph34r:

 

Ετσι μου εβγαζε και εμενα φιλτατε αλλα ηρθαν με dhl express ....κατι αλλο σημαινει αυτο ...φανταζομαι ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοον. Πρώτη παραγγελία από sportsdirect και σήμερα κατέφθασε. Μέσα στα πολλά που πήρα μου ήρθαν και κάποια μεγάλα (κλαψψ):

 

1) Lonsdale 2 Stripe Large Logo Zipped Hoody Mens (Black/White) - Medium

 

2) Slazenger V Neck Polar Fleece Mens (Black) - Large

 

3) Slazenger V Neck Polar Fleece Mens (Navy) - Large

 

Σε γενικές γραμμές το Lonsdale είναι large σε άλλες εταιρείες. Οπότε όποιος φοράει medium όπως εγώ θα έχει θέμα με τα medium φούτερ της εταιρίας. Έτσι λοιπόν μιας και δεν μου κάνουν και είναι πάνω - κάτω όλα για τον ίδιο σωματότυπο, μπαίνουν προς πώληση πριν τα επιστρέψω.

 

Όποιος ενδιαφέρεται για ένα από αυτά ή όλα (εννοείται πως αν τα πάρει κάποιος όλα θα γίνει κάτι καλύτερο) ας ρίξει ένα pm.

 

Εννοείται πως έχω και το original invoice από το sportsdirect. :)

 

Αθήνα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχει καταφερει κανεις να επικοινωνιση μαζι τους? γιατι τους εστειλα αλλα με γραφουν. + οτι τωρα δεν μπορω να στειλο μηνυμα.

εχω ενα θεμα με την παραγγελια. ακομα να την στειλουν και ανα μερες μου ακυρωνουν και κατι που εχουν ελειψη. :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιποοοον. Πρώτη παραγγελία από sportsdirect και σήμερα κατέφθασε. Μέσα στα πολλά που πήρα μου ήρθαν και κάποια μεγάλα (κλαψψ):

 

1) Lonsdale 2 Stripe Large Logo Zipped Hoody Mens (Black/White) - Medium

 

2) Slazenger V Neck Polar Fleece Mens (Black) - Large

 

3) Slazenger V Neck Polar Fleece Mens (Navy) - Large

 

Σε γενικές γραμμές το Lonsdale είναι large σε άλλες εταιρείες. Οπότε όποιος φοράει medium όπως εγώ θα έχει θέμα με τα medium φούτερ της εταιρίας. Έτσι λοιπόν μιας και δεν μου κάνουν και είναι πάνω - κάτω όλα για τον ίδιο σωματότυπο, μπαίνουν προς πώληση πριν τα επιστρέψω.

 

Όποιος ενδιαφέρεται για ένα από αυτά ή όλα (εννοείται πως αν τα πάρει κάποιος όλα θα γίνει κάτι καλύτερο) ας ρίξει ένα pm.

 

Εννοείται πως έχω και το original invoice από το sportsdirect. :)

 

Αθήνα

 

Τα φουτερακια Londsale δηλαδη που πηρες φιλε προτείνεις να τα πάρουμε ενα νουμερο μικροτερο απο αυτο που πιστευουμε οτι φοραμε κανονικα? Δηλαδη εγω ελεγα να το παρω σε medium μιας κ ειμαι 1.80 και 75 κιλά, λες να παω σε small??!

Εσυ τι υψος εχεις και ποσα κιλα εισαι που σου παει μεγαλο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μήπως γνωριζει καποιος αν εχεις πληρωσει με paypal και σου ακυρονουν παραγγελειες αν σου επιστρεφοντε τα χρηματα πισω?

εχω το ιδιο ερωτημα. θα δειξει το αποτελεσμα στην παραγγελια φιλε μου

στον λογαριασμο μου στο paypal παντως το status ειναι pendind. λογικα οταν θα εχουν την παραγγελεια ετοιμη τοτε θα κανουν και την αναλογη χρεωση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...