Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Άμα ήτανε φαρδιά,ραπάδικα δε θα τα ψώνιζα B)

 

Γενικά η lonsdale προωθούσε αυτό το underground,ψιλο χουλιγκάνικο στυλ ντυσίματος.Αυτό είναι που την έκανε κ αγαπημένη στο νεαρό κοινό και βεβαίως σε πολύ μεγάλη μερίδα κόσμου που ασχολείται με δυναμικές τέχνες.

στο λεω αυτο γιατι αποσο γνωριζω η lonsdale και everlast ειναι καθαρα οπαδικες μαρκες ;) και underground φαση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου ήρθαν και αυτά τα Adidas Vanquish 4m σε νούμερο UK 8.5 (42 EU) από παρόμοιο αγγλικό μαγαζί τα οποία είχα πάρει για φίλο ο οποίος τελικά μετακόμισε εξωτερικό και δεν τα πήρε. Ειναι αφόρετα στο κουτί τους, μόνο εγώ τα δοκίμασα να δω αν μου κάνουν για 1-2 λεπτά μέσα στο σπίτι. αν ενδιαφέρεται κάποιος ας μου στείλει pm :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εγω αγορασει καποια πραγματα 2 μερες τωρα αλλα δεν μου εχουν στειλει ακομα μηνυμα οτι στειλανε τα πραγματα μαζι με το tracking number.

Εσεις που παραλαβατε ποσες μερες περιμενατε για το tracking number?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εγω αγορασει καποια πραγματα 2 μερες τωρα αλλα δεν μου εχουν στειλει ακομα μηνυμα οτι στειλανε τα πραγματα μαζι με το tracking number.

Εσεις που παραλαβατε ποσες μερες περιμενατε για το tracking number?

Δε νομιζω να σου απαντησουν και ποτε. πολυ χαλια customer service
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εγω αγορασει καποια πραγματα 2 μερες τωρα αλλα δεν μου εχουν στειλει ακομα μηνυμα οτι στειλανε τα πραγματα μαζι με το tracking number.

Εσεις που παραλαβατε ποσες μερες περιμενατε για το tracking number?

 

εγώ είχα παραγγείλει κάπου 20 πράγματα και τα στείλανε μετά από 3-4 μέρες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και εγώ από χθες που έκανα τη παραγγελία περιμένω. είναι στο στάδιο received από οτι μου λεει.

Εγω εγω αγορασει καποια πραγματα 2 μερες τωρα αλλα δεν μου εχουν στειλει ακομα μηνυμα οτι στειλανε τα πραγματα μαζι με το tracking number.

Εσεις που παραλαβατε ποσες μερες περιμενατε για το tracking number?

 

Μην φοβάστε θα σας το στείλουν, received το βάζουν απ όταν πληρώσεις δεν έχει σχέση. Μετά απο 3 μέρες μου έστειλαν το tracking number.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις χτες έκανα και εγώ μια αγορά με κάτι φίλους.

 

Επειδή βλέπω ενδιαφέρον θα σας παραθέσω και εγώ διάφορες λεπτομέρειες για μεγέθη κλπ. όταν τα παραλάβω! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 5 ημέρες από όταν εκανα τη παραγγελια μου με ειδοποιησαν σημερα οτι εφυγε. Αλλα απο οσα ειχα παραγγειλει ενα αντικειμενο με ειδοποιησαν οτι ακυρωθηκε γιατι δεν υπηρχε, αλλα το εχω ηδη πληρωσει μαζι με τα υπολοιπα της παραγγελιας μεσω paypal. Ξερει κανεις αν πρεπει να κανω κατι και πως/ποτε θα επιστραφουν τα χρηματα για αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από 5 ημέρες από όταν εκανα τη παραγγελια μου με ειδοποιησαν σημερα οτι εφυγε. Αλλα απο οσα ειχα παραγγειλει ενα αντικειμενο με ειδοποιησαν οτι ακυρωθηκε γιατι δεν υπηρχε, αλλα το εχω ηδη πληρωσει μαζι με τα υπολοιπα της παραγγελιας μεσω paypal. Ξερει κανεις αν πρεπει να κανω κατι και πως/ποτε θα επιστραφουν τα χρηματα για αυτο?

εγω που ειχα το ιδιο θεμα με 2 ακυρωσεις, μολις μου ειπαν οτι εφυγε και μου εδωσαν tracking number αμεσως τσεκαρα το acc στο paypal.η τελικη χρεωση ηταν με την τελικη παραγγελεια μετα τις ακυρωσεις. τσεκαρε το και πες μου.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω αυτό στο paypal (

) οποτε νομιζω οτι οντως χρεωσε το κανονικο ποσο, αλλα στη προπληρωμενη που πληρωσα εχει αφαιρεθει ολοκληρο το αρχικο ποσο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω αυτό στο paypal (

) οποτε νομιζω οτι οντως χρεωσε το κανονικο ποσο, αλλα στη προπληρωμενη που πληρωσα εχει αφαιρεθει ολοκληρο το αρχικο ποσο...

και εμενα ετσι ακριβως ειναι.περιμενω την εκδωση τις καρτας για να δω τι ακριβως εχει χρεωθει.αλλα πιστευω πως ειναι μονο η τελικη χρεωση.αλλιως θα μου ειχε υπολοιπο σαν ρεστα στο paypal να τα χρησιμοποιησω
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...