Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

pierre garden συνήθως παίρνεις ένα νούμερο μικρότερο από αυτό που φοράς. Πχ. αμάνικο μπουφάν και μακρυμάνικη μπλούζα μου είναι μια χαρά σε small ενώ κανονικά φοράω medium. Mια μπλούζα που είχα πάρει σε medium μου ήταν μεγάλη.

τελεια ευχαριστω πολυ!! τωρα για την βερμουδα που με καιει και περισσοτερο?συνηθως φοραω 34-36 αλλα δεν ξερω τι παιζει με αγγλια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορεί το tracking της speedex να είναι για τα μπάζα αλλά στο χρόνο αποστολής τα πήγανε καλύτερα από την DHL. Σε μια εβδομάδα από την ημέρα της παραγγελίας παρέλαβα στην Θεσσαλονίκη. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια παραγγελία από sd πριν λίγες μέρες και έλαβα ένα προϊόν το οποίο δεν είχα παραγγείλει. Πως γίνεται να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω ή έστω να το αλλάξω με ένα άλλο προϊόν. Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για 1.74 ύψος και 71-73 κιλά τι μέγεθος παίρνουμε σε σορτσάκια LeeCooper και κοντομάνικη polo firetrap;

 

Γνωρίζει κάποιος για να κάνω την παραγγελία; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κάποιος για να κάνω την παραγγελία; :P

Medium... Και αν δεν σου κάνει.

. 1)το κάνεις σφουγγαρόπανο 2)μαθαίνεις τι σου κάνει για την επόμενη παραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Γνωρίζει κάποιος για να κάνω την παραγγελία; :P[/quote

 

Οτι νουμερο φορας συνηθως. Εγω παντως cargo shorts που ειχα παρει και απο τις δυο εταιρειες lee cooper, firetrap κανονικα σε xl τις πηρα. Ποιοτικα η firetrap ειναι κσλυτερη !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω να παραγγείλω πάνω από χρόνο. Ισχύουν ακόμα τα προβλήματα πληρωμής με paypal ή χρεωστική λόγω Capital Controls; Πρέπει να κάνω το κολπάκι με το balance όπως τότε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την έννοια ότι δεν έχουν καλή ποιότητα;

Μαλλον με την εννοια οτι ειναι τοσο φτηνα που ισως και να μην συμφαιρει τον κοπο να τα στειλεις πισω, προσωπικα εχω κρατησει ρουχα που δεν μου κανουν επειδη απλα βαρεθηκα, μιλαμε για μπλουζα με κοστος λιγοτερο απο 5€

 

Έχω να παραγγείλω πάνω από χρόνο. Ισχύουν ακόμα τα προβλήματα πληρωμής με paypal ή χρεωστική λόγω Capital Controls; Πρέπει να κάνω το κολπάκι με το balance όπως τότε;

Οχι πληρωνεις κανονικα οπως πριν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Επεστρεψα ένα ζευγάρι παπούτσια κ μία ζακέτα που χρειάζονταν αλλαγή και επειδή το βάρος ήταν 2180 πλήρωσα σαν δέμα 31 ευρω.εκανα αίτηση στην Telus για επιστροφή μεταφορικών 18/5 και ακόμα δεν μου έχει επιστραφεί κάτι.τους έστειλα και μήνυμα και δεν μου απαντάνε.μπορει να βοηθήσει κάποιος?Κανονικά δεν πρέπει να μου επιστρέψουν τα 30?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια παραγγελία από sd πριν λίγες μέρες και έλαβα ένα προϊόν το οποίο δεν είχα παραγγείλει. Πως γίνεται να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω ή έστω να το αλλάξω με ένα άλλο προϊόν. Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μια ερώτηση σας παρακαλώ.

Μια εκκλησία θέλει να κάνει μια αγορά κάποια πράγματα για ένα ορφανοτροφείο. Και έχει την δυνατότητα να τα πάρει με αφορολόγητο. Ξέρει κανένας πως θα το κάνω? Να τους βοηθήσω, το συγκεκριμένο μαγαζί το κάνει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια παραγγελία από sd πριν λίγες μέρες και έλαβα ένα προϊόν το οποίο δεν είχα παραγγείλει. Πως γίνεται να το επιστρέψω και να πάρω τα λεφτά μου πίσω ή έστω να το αλλάξω με ένα άλλο προϊόν. Ποια διαδικασία πρέπει να ακολουθήσω?

 

Αν δεν το είχες παραγγείλει, είτε δεν το έχεις πληρώσει, οπότε ή το κρατάς ή επικοινωνείς μαζί τους να στείλουν κούριερ (αν θέλουν) να το παραλάβει, ή σου το έστειλαν λάθος αντί αυτού που πραγματικά είχες παραγγείλει οπότε πάλι πρέπει να σου στείλουν κούριερ να το παραλάβει για αλλαγή. Σε κάθε περίπτωση επικοινωνείς με το support τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν το είχες παραγγείλει, είτε δεν το έχεις πληρώσει, οπότε ή το κρατάς ή επικοινωνείς μαζί τους να στείλουν κούριερ (αν θέλουν) να το παραλάβει, ή σου το έστειλαν λάθος αντί αυτού που πραγματικά είχες παραγγείλει οπότε πάλι πρέπει να σου στείλουν κούριερ να το παραλάβει για αλλαγή. Σε κάθε περίπτωση επικοινωνείς με το support τους.

Είχα κάνει μια παραγγελία και αντί να μου στείλουν το σωστό προϊόν μου έστειλαν ένα που δεν είχα παραγγείλει. Μπήκα την επόμενη μέρα στο site τους και δεν έβρισκα το προϊόν που ήθελα και είχα παραγγείλει. Πως θα επιστρέψω το προϊόν που δεν θέλω και με τι κόστος μεταφορικών?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...