Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια ξερει κανεις τι παiζει με τα νουμερα για Lee cooper tshirts;

Κάτι μπλούζες που πήρα εγώ ήταν οκ στα νούμερα. Αλλά να κοιτάζεις αυτά που πέρνεις το σχέδιο .Έχουν κάποια που έχουν στενή γραμμή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα παιδια. Επειδη εχω ενα προβλημα με το paypal γιατι η καρτα Visa Electron που εχω καταργηθηκε πλεον απο την Alpha bank, θελω να ρωτησω αν θα μπορουσα να πληρωσω με μια χρεωστικη Maestro της Εθνικης τραπεζας ,ειναι ασφαλες; (στο sportsdirect λεει οτι μπορω να πληρωσω με Maestro). Eχει πληρωσει καποιος χωρις paypal;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος σε μερικές "χαζέα" ερώτησεις αλλά θα του ήμουνα ευγνώμων μια και θέλω να κάνω ακριβή παραγγελεία...

Τα νούμερα στα παπούτσια ειναι ακριβως ιδια με αν τα δοκιμασω εδω και κοιτώντας το UK ;

Το ίδιο και στις μπλούζες ;

Εσώρουχα lonsdale εχει πάρει κανενας ειχα παρει απο το καταστημα στο Λονδινο πριν καποια χρονια και εμεινα ευχαρηστημενος

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 1.75cm / 68-70kg(πλην της Κυριακής του Πάσχα :P)

Γενικά στα T-shirt φοράω medium,δεν θέλω ούτε να επιπλέω όμως,ούτε και να προκαλώ ζάλη στις κοπελίτσες με τα εφαρμοστά μου!

Ξέρω ότι τα Londsdale είναι φαρδούτσικα,οπότε λέω να πάρω σε small αυτό:

 

Link.png Site: http://www.sportsdirect.com/lonsdale-script-t-shirt-mens-632629?colcode=63262908">Londsdale

 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι το μόνο σχόλιο για το μέγεθος,λέει ότι είναι ακριβώς το νούμερο.

Το έχει κανένας να μου πει αν ακολουθεί την γενική φαρδιά γραμμή της εταιρείας?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι 1.75cm / 68-70kg(πλην της Κυριακής του Πάσχα :P)

Γενικά στα T-shirt φοράω medium,δεν θέλω ούτε να επιπλέω όμως,ούτε και να προκαλώ ζάλη στις κοπελίτσες με τα εφαρμοστά μου!

Ξέρω ότι τα Londsdale είναι φαρδούτσικα,οπότε λέω να πάρω σε small αυτό:

 

Link.png Site: http://www.sportsdirect.com/lonsdale-script-t-shirt-mens-632629?colcode=63262908">Londsdale

 

Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι το μόνο σχόλιο για το μέγεθος,λέει ότι είναι ακριβώς το νούμερο.

Το έχει κανένας να μου πει αν ακολουθεί την γενική φαρδιά γραμμή της εταιρείας?

 

Εγώ κάπου στα 3-4 εκατοστά ψηλότερος και κάπου στα 7-8 κιλά βαρύτερος (έχω καιρό να ανέβω σε ζυγαριά) έχω 3 t-shirts extra small και 2 small. Δεν θέλω να σε πάρω στο λαιμό μου αλλά μάλλον το small θα σου είναι καλό προς μεγάλο εκτός κι αν τα φοράς τελείως αέρινα. Σίγουρα στη θέση σου δεν θα κοιτούσα medium σε lonsdale και lee cooper οποιαδήποτε κ να είναι η φόρμα του εκάστοτε tee.

Ειχες δικιο τελικα...εφτασαν και ειναι ολα comple !

 

Καλοφόρετα!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ μια μικρή παραγγελία πιο πολύ για να δω τα νούμερα.

Πήρα από μια μπλούζα σε

Lonsdale

Karrimor

Dunlop

Donnay

Slazenger

όλα σε XXL

Έφτασαν και τα δικά μου.

Οι πρώτες παρατηρήσεις μου:

Η ποιότητα σε Lonsdale,Karrimor,Dunlop είναι πολύ καλή.

Στο Slazenger η ποιότητα είναι αποδεκτή για την τιμή του ενώ το Donnay είναι χάλια.

 

Όσο αφορά τα μεγέθη φοράω συνήθως XXL (και κάποιες φορές πρέπει να πάω σε XXXL).

Tο Lonsdale ήταν άνετο πάνω μου ενώ όλα τα υπόλοιπα ήταν στα μέτρα μου. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karrimor μήπως πήρες τπτ running ...? Θελω να παραγγειλω μπλουζάκια για τρεξιμο που συνηθως φοράω L για να ειναι και ανετες και φοβαμαι μηπως ειναι πολυ μεγαλες

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 2 Karrimor που πήρα είναι για τρέξιμο (άλλο αν εγώ τα θέλω για ποδήλατο)

http://www.sportsdirect.com/karrimor-quarter-zip-short-sleeved-shirt-mens-451921

http://www.sportsdirect.com/karrimor-x-lite-quarter-zip-running-top-mens-451881?colcode=45188126

 

Και τα 2 είναι εφαρμοστά πάνω μου, οπότε υποθέτω ότι τα νούμερα της karrimor είναι όπως τα δικά μας

αλλά δε μπορώ να είμαι και σίγουρος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...