Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Για lonsdale t-shirts ειμαι 1:80 κ 83 κιλα και ειμαι αναμεσα medium η large.

Οποιος μπορει ας βοηθησει...

Να μην σε πάρω και στον λαιμό μου αλλά θα πρότεινα medium.

Εγώ είμαι 90 παρα κάτι κιλά πήρα Lonsdale polo large και μου έρχεται καλή. Ίσως θα μπορούσε να είναι και λίγο μικρότερη.

Αν έπαιρνα medium βέβαια πιστεύω θα μου ερχόταν μικρή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ενώ στο site του sportsdirect μου έχει "Order Status: Awaiting Courier Pickup" όταν πατάω στα δεξιά το "track your order" με βάζει στην ιστοσελίδα της DHL όπου βλέπω ότι το δέμα έχει φτάσει Ελλάδα :confused:

 

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξερει κανεις αν αυτες οι τιμες στο sportsdirect ισχυουν και για παραλαβη απο το καταστημα στην αγγλια? ή ειναι μονο μεσω ιντερνετ? να υποθεσω μεταφορικα για κεντρο (πχ λονδινο) δεν θα υπαρχουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, ενώ στο site του sportsdirect μου έχει "Order Status: Awaiting Courier Pickup" όταν πατάω στα δεξιά το "track your order" με βάζει στην ιστοσελίδα της DHL όπου βλέπω ότι το δέμα έχει φτάσει Ελλάδα :confused:

 

Έχει συμβεί σε κανέναν άλλο αυτό??

Και σε μένα αυτή τη φορά το ίδιο έχει κάνει. Και εμένα Ελλάδα είναι ενώ λέει πως περιμένουν. Μάλλον κάποιος έχει ξεχάσει να το αλλάξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτασαν τα δικά μου κατά τις 2 το μεσημέρι τελικά (2 εργάσιμες!!).

 

Όλα άψογα και πέτυχα σχεδόν σε όλα το νούμερο πολύ κοντά σε αυτό που ήθελα (ένα κλικ μεγαλύτερο-μικρότερο πάντα μπορεί να παίζει από τη στιγμή που δεν τα έχουμε δοκιμάσει πριν παραγγείλουμε αλλά βοηθάνε τα σχόλια).

 

Γενικά, είμαι περισσότερο από ευχαριστημένος και ήδη τσεκάρω πράγματα για την επόμενη παραγγελία που θα κάνω με χειμερινά στις αρχές Σεπτέμβρη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και σε μένα αυτή τη φορά το ίδιο έχει κάνει. Και εμένα Ελλάδα είναι ενώ λέει πως περιμένουν. Μάλλον κάποιος έχει ξεχάσει να το αλλάξει

ναι γινεται μερικες φορες...δεν ανανεωνεται το συστημα ενω η παραγγελια ''τρεχει'' κανονικα. το tracking number γενικα ειναι ακριβεστατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα και εγώ μια μικρή παραγγελία πιο πολύ για να δω τα νούμερα.

Πήρα από μια μπλούζα σε

Lonsdale

Karrimor

Dunlop

Donnay

Slazenger

όλα σε XXL που είναι το νούμερο μου.

Ανάλογα την ποιότητα και το πως μου κάθονται τα ρούχα το φθινόπωρο θα πέσουν μεγαλύτερες παραγγελίες.

 

Το μεγάλο μου πρόβλημα είναι τα παπούτσια.

Ανάλογα το καλαπόδι μπορεί να φοράω 45,46 ή 47 και πραγματικά δεν ξέρω πως να διαλέξω από εκεί χωρίς δοκιμή.

Ξέρει κανείς μαγαζί με Lee Cooper ή Everlast παπούτσια μπας και πεταχτώ να δοκιμάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας

θα ήθελα να μάθω έκανα την Δευτερα μια παραγγελιά θα ήθελα να μάθω ποτε θα μου έρθει ... μου έχουν έρχει 2 email για αυτό το θέμα ..μένω αθηνα στο σαιτ λεει 


1

Shipment information received

LEEDS - UK

00:00



 




Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

γεια σας
θα ήθελα να μάθω έκανα την Δευτερα μια παραγγελιά θα ήθελα να μάθω ποτε θα μου έρθει ... μου έχουν έρχει 2 email για αυτό το θέμα ..μένω αθηνα στο σαιτ λεει 
1 Shipment information received LEEDS - UK 00:00
 

 

 

Ακόμα είναι Αγγλία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...