Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα Lee Cooper είναι πιο φαρδιά από τα All Star. Στα all star, UK=US, δηλαδή το UK είναι μικρότερο από τα UK άλλων εταιριών αφενός, αφετέρου είναι πιο στενά από τα Lee.  Δυστυχώς, κάθε εταιρία έχει άλλα νούμερα και καλούπια. Αν έχεις φαρδύ πόδι, με 7.5 λογικά θα είσαι ok, αν όχι, πας και για 7. Πάντως, καλύτερα λίγο μεγαλύτερα, παρά λίγο μικρότερα...

 

Ωραία, τότε πάω για το 7.5 που θα μου είναι είτε ακριβώς είτε λίγο μεγαλύτερο.

Σ'ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια φίλε μου!!  :)

 

Υ.Γ. Κάτι μάρκες Prospector και Slazenger (αν τις θυμάμαι σωστά) είναι καλές ή μίας χρήσης??

 

παιδια καλησπερα... ανακαλυψα προσφατα αυτο το σιτε και μιας και καλοκαιριασε ειπα να παρω κανα t-shirt!! τι ειναι καλυτερα να πληρωσω paypal η πιστωτικη απο τραπεζα?? βεβαια εγω ειμαι κατω των 18 η μανα μ θα τα κανονισει!!

 

αλλη μια ερωτηση βρε παιδια γιατι θα παθω καμια νειλα και θα τρεχω! στο νουμερο small που ενδιαφερομαι εγω γιατι ειμαι αρκετα λεπτος λεει chest: 36 και waist:30/32

 

εξηγηστε μου σας παρακαλω τι ακριβως ειναι αυτο?? δλδ η περιμετρος του στηθους μου και της μεσης μου?? για περιμετρος παντως αρκετα μικρο μου φαινεται αν ειναι σε εκατοστα!!

 

ευχαριστω εκ των προτερων!!!

 

Καλημέρα, τα 36 και 30/32 είναι σε ίντσες άρα πολλαπλασιάσέ τα με το 2.5 και θα σου βγει σε εκατοστά  ;) Το site απ'ότι λένε όσοι έχουν αγοράσει είναι αξιόπιστο αλλά από τη στιγμή που έχεις την επιλογή του PayPal θα σου έλεγα να κάνεις από εκεί την πληρωμή για μια επιπλέον ασφάλεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

σε πιάνω αδιάβαστο...1 ιντσα = 2.54 εκατοστά :P

 

Χαχα σκέφτηκα να το γράψω ακριβώς αλλά λέω μετά θα με δουλέψουν, τελικά δεν τη γλίτωσα  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμένω παραγγελία από μερα σε μέρα. Πήρα κάτι μπλουζάκια Lonsdale polo σε large. Πλησιάζω 90 κιλά όμως εγώ.

Θα πω εντυπώσεις. Πιστεύω παιζει και αναλόγως με την μπλούζα όμως. Κάτι everlast που είναι αντιστοιχα που πήρα σε large κολυμπαω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα θελω να παρω εγω:

Οταν παραλαβεις φιλε ή αν εχεις καποιος παρει καποιο παρομοιο ή ιδιο με αυτα ας βοηθησει αν μπορει :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψάξε για παρόμοια προιοντα που να έχουν σχόλια.

Εγώ 2 everlast που πήρα σε large μου ερχόταν μεγάλα.

 

Οταν έρθουν τα Lonsdale θα σου πως μου έρχονται, αν και είναι διαφορετικό στυλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Τι ακριβώς έχει γίνει με τα μεταφορικά; Βλέπω 10€ πλέον ενώ παλιά το ελάχιστο ήταν 18€. Απ' ότι κατάλαβα άλλαξε ο τρόπος αποστολής και πλέον αντί να τα στέλνουν με κούριερ σε 1-2 εργάσιμες τα στέλνουν με απλή αποστολή σε 1 εβδομάδα;

 

EDIT Διαβάζω σε προηγούμενες σελίδες ότι η μείωση έχει να κάνει με την ισοτιμία. Πως γίνεται να μειωθεί σχεδόν 50% το κόστος των μεταφορικών λόγω ισοτιμίας;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Βέροια 19 κομμάτια στα 110€ περίπου που αγόρασα τα μεταφορικά ήταν 10€ και ήρθαν με dhl κανονικά , έφυγαν Δευτέρα και Τετάρτη ήταν εδώ .



Και την διευθυνση,πολυκατοικια κλπ οπως γραφονται αλλα με λατινικους χαρακτηρες?

Όλα με λατινικούς χαρακτήρες βάλτα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ηρθε η παραγγελια.

Επειδη ενας φιλος ηθελε πληροφοριες για τα μπλουζακια lonsdale αναφερω τα εξης.

 

Πηρα αυτο

http://www.sportsdirect.com/lonsdale-small-lion-polo-shirt-mens-545010?colcode=54501003

 

σε large. Ειμαι 1,83 και περιπου 90 κιλα.

 

Το μπλουζακι μου ερχεται οπως το ηθελα. Ουτε μεγαλο ουτε κολλητο αλλα ανετο. Αν επαιρνα medium θα μου ηταν κολλητο αν επαιρνα Χ large θα κολυμπουσα. Ειναι επομενως το σωστο νουμερο για μενα.

 

Τωρα απο εκει και περα  jsmallen3 κανε αυτο που σου ειπα σε προηγουμενο post. Αν τα προιοντα που θες δεν εχουν σχολια ψαξε με παρομοια που μοιαζουν με τα δικα σου και κοιτα τα σχολια. Το γεγονος οτι εμενα το large μου εκατσε κουτι δεν σημαινει πως ολες οι lonsdale σε large θα μου ερχονται το ιδιο. Εξαρταται και απο το στυλ...

 

 

Απο εκει και περα πηρα επισης μπλουζακι πολο lee cooper σε large, πουκαμισο lee cooper σε large και ενα μπλουζακι μακρυμανικο firetrap σε XL και μου ερχονται ολα ok.

Ειχα απολυτη επιτυχια δηλαδη στα νουμερα! Βεβαια η επιτυχια προερχεται και απο λαθη του παρελθοντος μιας και την προηγουμενη φορα ειχα παραγγειλει πουκαμισο lee cooper σε Χ large και μου ερχοταν μεγαλο.

 

Θα το βγαλω αγγελια αυτο καποια στιγμη αν ενδιαφερεται καποιος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα. Τι ακριβώς έχει γίνει με τα μεταφορικά; Βλέπω 10€ πλέον ενώ παλιά το ελάχιστο ήταν 18€. Απ' ότι κατάλαβα άλλαξε ο τρόπος αποστολής και πλέον αντί να τα στέλνουν με κούριερ σε 1-2 εργάσιμες τα στέλνουν με απλή αποστολή σε 1 εβδομάδα;

 

EDIT Διαβάζω σε προηγούμενες σελίδες ότι η μείωση έχει να κάνει με την ισοτιμία. Πως γίνεται να μειωθεί σχεδόν 50% το κόστος των μεταφορικών λόγω ισοτιμίας;

Εγω καθε φορα παραγγελνω δευτερα και  σχεδον παντα πεμπτη ειναι σπιτι μου και να φανταστεις μενω  και σε νησι,οποτε μια χαρα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...