Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια χαρά σε όλους και όλες..

 

Το απόγευμα ήρθε η παραγγελία μου.. Τα παπούτσια που πήραμε όλα κομπλέ, το νούμερο που φοράμε πήραμε και ήταν κομπλέ, σε διάφορες μάρκες (nike, addidas, everlast, lee cooper, donnay, airwalk). Μπλουζάκια lee cooper όλα κομπλέ στο μέγεθος Large=Large κλπ κλπ.. Μπλουζάκια donnay σίγουρα ένα νούμερο μικρότερο.. αλλά για κάποιον που τα θέλει τα ρούχα του στενά ίσως και 2 νούμερα  μικρότερα... Βερμούδες kangool κανονικό το μέγεθος δύο σε large πήραμε και μας έκαναν υπέροχα..Κάτι άλλο δεν θυμάμαι.. Αλλά σε γενικές γραμμές μόνο τα μπλουζάκια θέλουν προσοχή και καλό θα ήταν να διαβάζετε και τις κριτικές αν υπάρχουν βοηθάν πολύ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά κατάφερα να παραγγείλω και είμαι πολύ ευχαριστημενος απο το σιτε. Όλα ήρθαν στην ώρα τους και όπως τα παρήγγειλα. Πήρα 2 κοντομανικα lee Cooper ενα medium και ενα small αλλά δεν έχουν καμία διαφορά μεγάλη, είμαι 182 και 70 κιλά και μου κάνουν και τα δύο μια χαρά ίσως λίγο καλύτερα το medium. Είχα και μια κούπα δώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβαλα στο ματι αυτες εδω http://www.sportsdirect.com/dunlop-6-piece-wheeled-suitcase-set-709025 μιας και χρειαζομαι νεες βαλιτσες. Θα ερθουν κανονικα εδω περα; Επειδη ειναι μεγαλες για αυτο το λεω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν δεν στέλνουν κάτι (π.χ. όργανα γυμναστικής) το γράφει κατά την διαδικασία πληρωμής (πριν πληρώσεις φυσικά).

Τις βαλίτσες που λες τις στέλνουν κανονικά.Το πιθανότερο να μπαίνει η μία μέσα στην άλλη

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σίγουρα αυθεντικά ρε παιδιά πήρα κάτι παπούτσια NIKE για basket αλλά μου φαίνονται πολύ σκληρά και άκαμπτα το έχετε τσεκάρει;   

Ετσι ειναι τα περισσοτερα nike,για να στρωσουν θελουν περπατημα.Εγω πρωτες μερρες σε nike airmax ποναγε το ποδι μου,μετα απο καποιες μερες ολα οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα και απο εμενα.

 

Εκανα την πρωτη μου παραγγελια το περασμενο Σαββατο και Πεμπτη ειχαν ερθει ολα ακριβως οπως τα ειχα ζητησει.Το θεμα μου ειναι οτι σε νεα παραγγελια που προσπαθω να βαλω μου βγαζει υπερδιπλασια μεταφορικα.Στην τελευταια μου παραγγελια πληρωσα 10€ (για 4 κιλα περιπου δεμα) ενω τωρα ανεξαρτητως του τι επιλεγω ξεκιναει απο 18€ και παει εως και 27€.Τι να εχει αλλαξει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10e ξανά τα μεταφορικά.Χτες ήταν 18e...ούτε αυτοί δεν ξέρουν τι κάνουν στο κόστος των μεταφορικών.Μια 18,μια 15,μια 10,μια 13e ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια πριν 2 εβδομαδες δευτερα εκανα την παραγγελια και τεταρτη ηρθαν με courier της dhl.2 μπλουζες everlast και nike στο small πολυ κομπλε και αρκετα φθηνοτερες σε σχεση με καταστηματα στην ελλαδα.τωρα θελω να παραγγειλω ενα ζευγαρι παπουτσια αλλα δεν ξερω αν τα νουμερα π.χ (7) της ελλαδας ειναι ιδιο με το (7) της αγγλιας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πέντε μεγάλες παραγγελίες έχω κάνει και ούτε ένα δώρο δεν έχουν κάνει

σοβαρά? εγώ έκανα παραγγελία 100 ευρώ(η πρώτη μου) και που έδωσε μια μεγάλη κούπα δώρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...