Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ψώνιζες πολύ και σε μπάναρε η γυναίκα στο router😂😀

19 λεπτά πριν, billsnake21 είπε

Τι στο καλό? Για κάποιον λόγο όταν προσπαθώ να συνδεθώ από το wifi μου είτε από pc είτε από κινητό δεν με αφήνει να μπω.. :(

Δοκίμασε με το κινητό με δεδομένα. Αν ανοίγει τότε είναι θέμα του wifi σου. Ελέγχεις ρυθμίσεις ρούτερ για μπλοκαρισμένες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σας στις 19/9 έκανα παραγγελία 100 ευρώ με 16 ευρώ μεταφορικά μόλις πριν μια ώρα μου έστειλε mail η dhl ότι θα λάβω το πακέτα στις 30/9 με Επιφύλαξη εκτελωνισμου.ισχυει κάτι τέτοιο ότι θα περάσει τελωνείο? Η είναι μπαρουφες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, AlexZar είπε

Καλησπέρα σας στις 19/9 έκανα παραγγελία 100 ευρώ με 16 ευρώ μεταφορικά μόλις πριν μια ώρα μου έστειλε mail η dhl ότι θα λάβω το πακέτα στις 30/9 με Επιφύλαξη εκτελωνισμου.ισχυει κάτι τέτοιο ότι θα περάσει τελωνείο? Η είναι μπαρουφες?

Πριν από λίγο καιρό ήθελα να πάρω 4 ζακέτα γυμναστηρίου αξία 40€ και ηθελε τα ίδια μεταφορικά ......

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, mobile_32 είπε

Πριν από λίγο καιρό ήθελα να πάρω 4 ζακέτα γυμναστηρίου αξία 40€ και ηθελε τα ίδια μεταφορικά ......

Από ότι έχω καταλάβει τα μεταφορικά στα ρούχα πάνε με την ποσότητα .στην προηγούμενη παραγγελία που εκανα είχα πάρει 6 πράγματα (2 φόρμες,3 φούτερ,1 ζακέτα )και μου είχε βγάλει 12

Τώρα που έκανα πήρα 10 πράγματα και βγήκαν 16 (ρούχα πάλι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

 για να μην ανοίγω άλλο θέμα  παιδιά ξέρει κανείς στο Sports Direct που μπορώ να βρω φανέλες για ύπνο Δεν ξέρω πως γράφονται στα αγγλικά έγραψα t-shirt αλλά μου βγάζει μπλουζάκια Όποιος μπορεί Ας βοηθήσει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, gtr4460 είπε

 για να μην ανοίγω άλλο θέμα  παιδιά ξέρει κανείς στο Sports Direct που μπορώ να βρω φανέλες για ύπνο Δεν ξέρω πως γράφονται στα αγγλικά έγραψα t-shirt αλλά μου βγάζει μπλουζάκια Όποιος μπορεί Ας βοηθήσει

Δεν έχει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

10 ώρες πριν, gtr4460 είπε

 για να μην ανοίγω άλλο θέμα  παιδιά ξέρει κανείς στο Sports Direct που μπορώ να βρω φανέλες για ύπνο Δεν ξέρω πως γράφονται στα αγγλικά έγραψα t-shirt αλλά μου βγάζει μπλουζάκια Όποιος μπορεί Ας βοηθήσει

 

https://www.sportsdirect.com/mens/mens-pyjamas#dcp=1&dppp=100&OrderBy=price_asc

 

https://www.sportsdirect.com/mens/mens-underwear#dcp=1&dppp=100&OrderBy=price_asc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, coyote2 είπε

vest λεγονται συνηθως

Εγώ φιλαράκι ψάχνω κάτι σαν της Μινέρβα με μανίκι αλά δεν βρίσκω κ δεν ξέρω πως λέγονται με μανίκι 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

14/10 παραγγελία 75 ευρώ με 16 ευρώ μεταφορικά.

Σήμερα παρέλαβα 1 αντικείνεμο αξία; 10 ευρώ + 16 έξοδα μεταφοράς.

Τα υπόλοιπα θα τα στείλουν κι αυτά ένα ένα? θα έχουν έξοδα μεταφοράς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...