Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 8,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν την έφαγες (γιατί όλοι μαζί να την τρώγαμε δύσκολα)😁

Το μήνυμα είναι ίδιο πάντα από όπου κι αν έρχεται το δέμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα γράψει και παλιά διάφορα γι αυτό το θέμα

Για ένα τόσο σοβαρό θέμα που αφορά όλη την ευρώπη παρατηρώ ότι ο κόσμος δεν έχει ενημερωθεί. Γενικά νομίζω ότι οι ειδήσεις που διαβάζουμε εξαντλούνται στους τίτλους πλέον

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο μήνυμα πήρα κι εγώ . Είναι το Στάνταρ μήνυμα που έρχεται . Και από brandmax και από sportsdirect τα πράγματα παραδόθηκαν κανονικότατα κι ας γράφει τελωνείο . Καλυμμένοι 100% . Μην αγχώνεσαι αδερφέ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το brandmax δεν το ήξερα αλλά από μια μάτια που έριξα στο site να υποθέσω ότι ανήκει στο sportsdirect? Παρόμοιο στήσιμο και πανομοιότυπα προϊόντα ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

καλησπερα στην παρεα.αποφασισα κι'εγω να αγορασψ απο το καταστημα αυτο.και οταν εφτασα στην πληρωμη και εβαλα την καρτα μου.δεν προχωρησε η αγορα.εχω καρτα χρεωστικη συνδεμενη σε λογαριασμο με χρηματα.μηπως ξερει κανεις γιατι εγινε αυτο.εθνικης καρτας εχω.μηπως θελει αλλη τραπεζα..η μηπως θελει και εγγραφη σε paypal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, ktikti είπε

καλησπερα στην παρεα.αποφασισα κι'εγω να αγορασψ απο το καταστημα αυτο.και οταν εφτασα στην πληρωμη και εβαλα την καρτα μου.δεν προχωρησε η αγορα.εχω καρτα χρεωστικη συνδεμενη σε λογαριασμο με χρηματα.μηπως ξερει κανεις γιατι εγινε αυτο.εθνικης καρτας εχω.μηπως θελει αλλη τραπεζα..η μηπως θελει και εγγραφη σε paypal.

Περίεργο, επικοινώνησες με την τράπεζα μήπως μπλοκάρει αυτή για κάποιο λόγο την συναλλαγή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, john_shadow είπε

Περίεργο, επικοινώνησες με την τράπεζα μήπως μπλοκάρει αυτή για κάποιο λόγο την συναλλαγή;

δεν επικοινωνησα.γενικα απο sportsdirect παιρνανε ολες οι καρτες των τραπεζων?? δεν μιλαω για χρεωστικες..που προφορτωνεις?? επισης πρεπει να κανεις και paypal για να ολοκληρωσεις μια αγορα απο το καταστημα αυτο??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, ktikti είπε

δεν επικοινωνησα.γενικα απο sportsdirect παιρνανε ολες οι καρτες των τραπεζων?? δεν μιλαω για χρεωστικες..που προφορτωνεις?? επισης πρεπει να κανεις και paypal για να ολοκληρωσεις μια αγορα απο το καταστημα αυτο??

αυτές εδώ παίρνει: Mastercard, VISA, VISA Debit, VISA Electron, Maestro, Apple Pay, PayPal and Gift Cards. δηλαδη σχεδόν όλες.

το paypal δεν είναι υποχρεωτικό ωστόσο συνιστάτε για να μπορείς να κάνεις επιστροφή κάτι που δεν σου έκανε/άρεσε και να σου επιστραφούν τα έξοδα αποστολής που θα δώσεις(μέχρι 30€)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
7 ώρες πριν, ALXIOA είπε

παιζει κανα κουπονακι για μεταφορικα.? μου τα βγαζει 16 ευρω/

Αν καταφερεις και βρεις ενημερωσε μας γτ και εγω θελω να κανω μια παραγγελία αλλα μου βγαινουν 12€ τα μεταφορικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12€ είναι το σύνηθες και ανεβαίνει ανάλογα την ποσότητα των προϊόντων. Εκτός από 2-3 συγκεκριμένες μέρες του χρόνου που δίνουν κωδικό έκπτωσης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, pantelikas είπε

12€ είναι το σύνηθες και ανεβαίνει ανάλογα την ποσότητα των προϊόντων. Εκτός από 2-3 συγκεκριμένες μέρες του χρόνου που δίνουν κωδικό έκπτωσης.

Γνωριζεις τι παιζει με το Collect from Uk warehouse? αυτες τις 20 λιρες που χρεωνει ειναι αν δεν τα παραλαβει καποιος σε 28 μερες? Πχ αν εχω καποιον δικο μου αγγλια και τα παραλαβει αυτός για εμενα γινεται? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...