Προς το περιεχόμενο

To topic του sportsdirect.com


nfeel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, tornado είπε

ψαχνω να βρω μπουφαν Karrimor σε προσφορα,

εχει βγαλει κατι τετοιο ποτε?

Αν έχεις χρόνο και ψάχνεις συχνά κάτι θα πετύχεις. Για μένα δεν αξίζει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, calico είπε

Αν έχεις χρόνο και ψάχνεις συχνά κάτι θα πετύχεις. Για μένα δεν αξίζει .

ειχα διαβασει για προσφορα, 40-50 ευρω, νομιζω οτι αν βγαλει σε τετοια τιμη θα το χτυπησω χωρις δευτερη κουβεντα.

Αν δεν αξιζει, τι αλλο θα προτεινες εναλλακτικα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλησπέρα,

Έχει παραγγείλει κανείς πρόσφατα από sportsdirect; Εγώ παρήγγειλα στις 15 Απρίλη, μου ήθρε tracking number σήμερα 22 Απρίλη και βλέποντας στην DHL έχει estimated time παράδοσης 2 Μαΐου. Έχουν αλλάξει τον χρόνο παράδοσης; Όσο θυμάμαι ήτανε 3-5 εργάσιμες. Καταλαβαίνω ότι μεσολαβούν 2 Πάσχα (καθολικών + ορθόδοξων) αλλά και πάλι μου φαίνεται μεγάλο το διάστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι έχουν αλλάξει, εγώ που κάνω μεγάλες παραγγελίες κάνουν processing 4-5 μέρες και μόλις την δώσουν στην μεταφορική σε 5-6 εργάσιμες έρχεται..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Επισκέπτης

γεια σας

προσπαθω να παραγγειλω απο το sp με χρεωστικη καρτα της εθνικης και μου λεει η συναλλαγη σας δεν πραγματοποιηθηκε και card verification failed μολις πατησω το submit για να μου στειλει τον κωδικο μιας χρησης 

μπορειτε να μου πειτε αν κανω κατι λαθος???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελαφρως εκτος θεματος, ψαχνω καλοκαιρινα αντρικα σορτς τυπου cargo/combat/capri αλλα εδω και μηνες το Sportsdirect δεν εχει εμπλουτισει τα προιοντα του. Ξερετε αλλες αντιστοιχες σελιδες με ευρωπαικη αποθηκη που να αποστελουν Ελλαδα; Ξερω το asos.com οπου εχει και αυτο πολυ λιγες επιλογες σε αυτα που ψαχνω, ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηρα κατι παπουτσια απο lovell soccer, από οτι φαίνεται όμως ειναι παράρτημα του sports direct αυτο αφου η DHL μου έστειλε μηνυμα για "το πακετο μου απο sports direct".
Στο tracking τώρα απο Leeds πήγε Βρυξέλλες το πακέτο. Ξέρει κανείς αν κάνει και άλλη ενδιάμεση στάση τώρα η αν θα έρθει απευθείας Αθήνα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 3/5/2019 στις 6:08 ΜΜ, Getta Robo είπε

Ελαφρως εκτος θεματος, ψαχνω καλοκαιρινα αντρικα σορτς τυπου cargo/combat/capri αλλα εδω και μηνες το Sportsdirect δεν εχει εμπλουτισει τα προιοντα του. Ξερετε αλλες αντιστοιχες σελιδες με ευρωπαικη αποθηκη που να αποστελουν Ελλαδα; Ξερω το asos.com οπου εχει και αυτο πολυ λιγες επιλογες σε αυτα που ψαχνω, ευχαριστω!

Debenhams Στελνει Ελλαδα

  • Thanks 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

παραγγελία την Δευτέρα το βράδυ 400+ ευρω

30 ευρώ τα μεταφορικα

το SD τα παρέδωσε στην DHL χτες

εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης 7 Ιουνιου

απλά τραγικοί πλέον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, john_shadow είπε

παραγγελία την Δευτέρα το βράδυ 400+ ευρω

30 ευρώ τα μεταφορικα

το SD τα παρέδωσε στην DHL χτες

εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης 7 Ιουνιου

απλά τραγικοί πλέον...

Καλημέρα φίλε μου, αυτό το μήνα έκανα δύο παραγγελίες. Και στις 2 έλεγε εκτιμώμενο χρόνο παράδοσης 20+ μέρες. Και τις 2 φορές το δέμα ήρθε πολύ νωρίτερα. Οπότε μην κοιτάς τι γράφει ως εκτιμώμενο χρόνο, δεν ισχύει. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημερα.Θα ηθελα να κανω μια παραγγελια απο SportDirect  κοντομανικα μπλουζακια αλλα φοβαμαι λιγο για τα νουμερα και τις γραμμες.Φοραω Large κανανικα.Θα σας βαλω ενδικτικα καποια που θελω να παρω για να μου πειτε αν καποια μαρκα εχει φαρδια γραμμη.Η μονη μαρκα που ξερω οτι φοραω Large ειναι η Lee Cooper γιατι ειχα παρει δυο μπλουζακια μακριμακινικα.

https://gr.sportsdirect.com/lonsdale-arch-t-shirt-mens-599729?colcode=59972901
https://gr.sportsdirect.com/pierre-cardin-eiffel-tee-mens-598139?colcode=59813925
https://gr.sportsdirect.com/karrimor-organic-tshirt-mens-444880?colcode=44488080
https://gr.sportsdirect.com/crosshatch-shamen-t-shirt-mens-591873?colcode=59187318
ο οποιος μπορει να βοηθησει.Ευχαριστω εκ των προταιρων.

Επεξ/σία από giorgoskost88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Karrimor ειναι απο τους ορισμους του χαους στα νουμερα, σε σορτς ιδιας χρονολογιας και τυπου (combat) το ενα μου εκανε σε M και το αλλο σε L.

Ειχε προσφορες χθες και πηρα καποια παντελονια τελικα που βρηκα, ελπιζω να ερθουν μεχρι τελος της βδομαδας που ερχεται... Παρελαβε κανεις προσφατα να πει με ποια εταιρεια συνεργαζονται τωρα για την αποστολη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...