Προς το περιεχόμενο

ΜΝΗΜΗ KINGSTON DDR3 HYPER X BLU 8GB 1600MHZ-RED EDITION απο you.gr 26.99euro


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και όντως σήμερα προχώρησε η παραγγελία:

 

Παραγγελία #00059xxx 03/12/2012 15:58:44

Συλλογή προϊόντων 12/12/2012 11:24:46

Τιμολόγηση και φόρτωση παραγγελίας 12/12/2012 11:26:49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα λοιπόν με πήραν τηλέφωνο το πρωί, να μου πουν ότι είχαν κάνει λάθος, και ότι αύριο θα βγουν οι μνήμες σε κανονική τιμή στο site, και αφού τις αγοράσω με την κανονική τιμή τους, να τους πάρω τηλέφωνο να μου βάλουν την τιμή προσφοράς στην παραγγελία.

 

Μου ζήτησαν συγγνώμη, και είπαν επίσης ότι η αντιμετώπιση δεν ήταν λόγω του email που έστειλα, αλλά έτσι κάνουν γενικώς.

 

Τέλος καλό όλα καλά λοιπόν, και εύσημα στο you.gr για τη συμπεριφορά τους.

 

Να τα βλέπουν άλλες αλυσσίδες αυτά (ονόματα δε λέμε -> MULTIRAMA <- ) για να μαθαίνουν πως χειρίζεσαι τις προσφορές.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εμένα λοιπόν με πήραν τηλέφωνο το πρωί, να μου πουν ότι είχαν κάνει λάθος, και ότι αύριο θα βγουν οι μνήμες σε κανονική τιμή στο site, και αφού τις αγοράσω με την κανονική τιμή τους, να τους πάρω τηλέφωνο να μου βάλουν την τιμή προσφοράς στην παραγγελία.
Λαθος;;; Τι λαθος, συγνωμη δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες αλλα ειχα δει την τιμη πριν μπει εδω το θεμα και νομιζω οτι παρεμεινε στα 27 ευρω για πολλες μερες!!! Μαλιστα ειχε ερθει ενημερωτικο newsletter με mail αν θυμαμαι καλα με τεραααστιο θεμα αυτη την τιμη (ισως μοναδικο θεμα)! Λαθος ειναι αυτο;
Να τα βλέπουν άλλες αλυσσίδες αυτά (ονόματα δε λέμε -> MULTIRAMA <- ) για να μαθαίνουν πως χειρίζεσαι τις προσφορές.
Τελικα προσφορα ηταν ή λαθος; :-D :-D :-D

Παντως απο τα πιο πριν ποστ σου μου εκανε εντυπωση η εξελιξη καθως σε οσα δειγματα ειχα μεχρι τωρα το you δεσμευει τα τεμαχια που παραγγελνεις κατα την ολοκληρωση της παραγγελιας σου... πολυ δυσκολο να τους ξεφυγει κατι εκτος αν ειχαν πχ χτυπησει λαθος αποθεμα ή ξερω γω τσακωσε κανα τεμαχιο κανας υπαλληλος χωρις να ενημερωσει το στοκ. Και παλι ατυχες μου φαινεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Λαθος;;; Τι λαθος, συγνωμη δεν εχω διαβασει ολες τις σελιδες αλλα ειχα δει την τιμη πριν μπει εδω το θεμα και νομιζω οτι παρεμεινε στα 27 ευρω για πολλες μερες!!! Μαλιστα ειχε ερθει ενημερωτικο newsletter με mail αν θυμαμαι καλα με τεραααστιο θεμα αυτη την τιμη (ισως μοναδικο θεμα)! Λαθος ειναι αυτο;

 

Το λαθος δεν ηταν η τιμη. Εκανε λαθος ο υπαλληλος που του ειπε οτι εχει εξαντληθει η προσφορα και οτι δεν θα παραλαβουν! Διαβασε αλλη μια φορα το μηνυμα του φιλου και θα καταλαβεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μάλλον μούφα οι μνήμες ... Max bandwidth στο CPUZ 667 άρα 1333 και ανεβάζοντάς τες από bios στα 1600 οι χρονισμοί έπεσαν στα 9-11-11-29 από 9-9-9-24 στα 1333... ενώ XMP δεν είδα πουθενά στο BIOS ενώ με τις Corsair της υπογραφής έιχε τέτοια επιλογή ... Ας μιλήσουν και οι παλιαότεροι...

Nα τις ξαναγυρίσω στα 1333 ή και έτσι θα παίζουν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...