Προς το περιεχόμενο

Δείξτε το κουτί σας.


veteranos123

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ερωτηση. 

Ποιος θεωρει οτι ειναι καλυτερα να το γυρισω σε αρνητικη πιεση τωρα που καλοκαιριαζει; 

Εχω;

1χ200mm μπροστα (μαμισιο) , intake. 

1X120mm στο Cage του δισκου. 

1Χ120 κατω σαν intake.

1Χ140 πισω exhaust (μαμισιο)

1Χ120 πανω exhaust.

 

ΝΑ βαζω τον κατω 120ρη στο επανω μερος σιγα σιγα;

 

Να προσθεσω πως η λογικη λεει πως μεσα καλοκαιριου θα μεταβω απο την GTX 770 σε καποια υλοποιηση απο τις νεες nvidia (πχ GTX 1070) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 14,2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ερωτηση. 

Ποιος θεωρει οτι ειναι καλυτερα να το γυρισω σε αρνητικη πιεση τωρα που καλοκαιριαζει; 

Εχω;

1χ200mm μπροστα (μαμισιο) , intake. 

1X120mm στο Cage του δισκου. 

1Χ120 κατω σαν intake.

1Χ140 πισω exhaust (μαμισιο)

1Χ120 πανω exhaust.

 

ΝΑ βαζω τον κατω 120ρη στο επανω μερος σιγα σιγα;

 

Να προσθεσω πως η λογικη λεει πως μεσα καλοκαιριου θα μεταβω απο την GTX 770 σε καποια υλοποιηση απο τις νεες nvidia (πχ GTX 1070) 

με την 1070 και με τον επεξεργαστη σου σε αυτη τη συχνοτητα και χωρις ανεμιστηρες να μεινεις μια χαρα εισαι  :P

τωρα στην ερωτηση σου θα σε γελασω αν κανει διαφορα η οχι...εγω μαλλον απλα θα εβαζα αλλον ενα η δυο πανω...αλλα τεσπα..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω εναν spare για να βαλω πανω , απλα δεν εχω κοντρολερ, και θα γινει ελικοπτερο το pc :P χαχαχα. Δεν ειναι και ο πιο ησυχος :)

μπορεις να τον βαλεις με καλοδιακι που κοβει τα βολτ στο μισο ας πουμε...για να μη δουλευει στο μαξ...

αλλιως ε ναι βαλτον πανω τοτε αφου εχεις 2 μπροστα να εχει και 2 ενα πισω ενα πανω να βγαζουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γράφει αριστερά στη σελίδα προς τα κάτω,όλα τα parts που χρησιμοποιήθηκαν.

 

Λιγότερα έξοδα, άντε μεγειές..

Ευχαριστω δεν το ειδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Παιδιά κάνα φτηνό και XXL game pad να αγοράσω.? Παρόλο που είμαι απο Κρήτη και θα χρειαστούν και μεταφορικά 5-6 ευρώ για σκρουτζ ευπρόσδεκτες προτάσεις απο παντού.

 

eshop έχει αυτό εδώ http://www.e-shop.gr/genesis-npg-0660-m12-maxi-gaming-mousepad-p-PER.572404

αλλά το σκέφτομαι να δώσω ένα 20ρι για αυτό.

Επεξ/σία από Albilosha
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Ακυρον

Παιδιά κάνα φτηνό και XXL game pad να αγοράσω.? Παρόλο που είμαι απο Κρήτη και θα χρειαστούν και μεταφορικά 5-6 ευρώ για σκρουτζ ευπρόσδεκτες προτάσεις απο παντού.

 

eshop έχει αυτό εδώ http://www.e-shop.gr/genesis-npg-0660-m12-maxi-gaming-mousepad-p-PER.572404

αλλά το σκέφτομαι να δώσω ένα 20ρι για αυτό.

Αυτό σου έβαλα mouse όχι game pad :P

Παρ'το μην το σκέφτεσαι, είναι τραπεζομαντηλο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ακυρον

Αυτό σου έβαλα mouse όχι game pad :P

Παρ'το μην το σκέφτεσαι, είναι τραπεζομαντηλο!

χαχα ρε αυτο ειναι ενα μετρο... το βαζεις και για χαλακι στη πορτα ελεος χαχα....

 

τεσπα περα απο την πλακα το ποιο φτηνο που βρηκα ειναι αυτο

http://www.visionstudio.gr/prodinfo.asp?id=51704&cat=109

δε ξερω αν σου κανει ... ειναι 45χ37

Επεξ/σία από Ghost007
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά κάνα φτηνό και XXL game pad να αγοράσω.? Παρόλο που είμαι απο Κρήτη και θα χρειαστούν και μεταφορικά 5-6 ευρώ για σκρουτζ ευπρόσδεκτες προτάσεις απο παντού.

 

eshop έχει αυτό εδώ http://www.e-shop.gr/genesis-npg-0660-m12-maxi-gaming-mousepad-p-PER.572404

αλλά το σκέφτομαι να δώσω ένα 20ρι για αυτό.

Συμφωνώ.. Το έχω και εγώ.. Κυριολεκτικά καλύπτει το μισό γραφείο μου... Το κακό είναι, ότι μαζεύει σκόνη... και φαίνεται.. αλλά αν το καθαρίζεις τακτικά.. είσαι μια χαρά! Και εγώ σε crazy το πήρα στα 13 ευρώ αν θυμάμαι καλά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά θα περιμένω αν το δω σε κάνα Sunday και βλέπω.Αλλιώς θα δω για κάνα custom.Κάτι φίλοι που παίζουν yugioh...ναι καλά ακούσατε :) έχουν game mats που είναι ακριβώς σαν επιφάνεια ποντικιού και θυμάμαι απο κάπου έφτιαχναν δικά τους πέραν αυτόν που κέρδιζαν στα τουρνουά.Eίναι τούμπανα μεγαλύτερα σε ύψος απο τα game pad και άψογη ποιότητα.

Άκυρο τώρα που βλέπω τις τιμές καλό είναι και αυτό στο 20ρι :S

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ψαχνετε κάποιος για κουτί midi ας ρίξει μία ματιά και στο aerocool 800 φοβερό κουτί και σε καλή τιμή 54 ευρω από ότι είδα στο skroutz και βγενει και σε διάφορα χρώματα :) spank

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...