Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δεν μπορω να καταλαβω πως ομως πριν ειχαν 47 με ενα αστερι και μετα τα τοσα μαζεμενα ειναι στα 48 !!!

 

Ξερω σιγουρα οτι καποιος που εχει κανει αρνητικη αξιολογηση αλλα για οποιοδηποτε λογο θελει να την αφαιρεσει μπορει να στειλει mail στο skroutz ωστε να αφαιρεθει και να μην περιμενει την απαντηση του καταστηματος ωστε να αλλαξει σε 4-5 αστερια...

Ελπιζω να εχει συμβει αυτο και οχι τιποτα 'περιεργο' απο το skroutz...Παντως αυτο το θεμα με τον αριθμο των αξιολογησεων το παρατηρησα και εγω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ναι το ειχα επειτηδες ανοιχτο .

εφτασαν 52 θετικες ενω ειχαν 46 αρνητικες και ξαφνικα πηγαν 47 με τοσες αρνητικες!

μηπως επειδη μπηκαν πολλες την ιδια μερα μετρανε για μια?

τι να πω.. ξεφτιλα!

 

αυτο δεν το κρατησα screenshot αν το ειχα κανει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ψιλοσασχετο αλλα το 5αρι εχει σε μια σουκο την ενδειξη plc ready.Ti ακριβως σημαινει ?

σημαινει οτι ειναι παρα πολυ ασφαλες το πολυμπριζο που κουμπωνεις και Plc πανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη στη συγκεκριμενη θεση σουκο μπορω να κουμπωσω ανταπτορα για ιντερνετ μεσω των καλωδιων του ηλεκτρικου ρευματος σωστα;

 

Ακριβώς... Στην πράξη δεν ξέρω όμως πόσο αποδοτικό θα είναι το δίκτυο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα παντως το skroutz ΔΕΝ ενέκρινε την θετική μου αξιολόγηση γιατί λέει στην αρχή έβαλα λάθος αριθμό παραστατικού το οποίο μπορεί να είναι κι έτσι.Μου έστειλαν μήνυμα να το διορθώσω. Μετά τους έστειλα ακριβώς το email επιβεβαίωσης της παραγγελίας. Τίποτα...πάλι μου έλεγαν να τους στείλω το "σωστό αριθμό". Μου έδωσαν από το public τον κωδικό παραγγελίας, τους το έστειλα και τελικά μου απάντησαν ότι η αξιολόγησή μου δεν εγκρίνεται! Λες και είχα όφελος εγώ να πω καλά λόγια το public πέραν από μια πολύ καλή συναλλαγή που είχα μαζί του. Δεν ξανασχολούμαι φυσικά με skroutz κλπ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον καλύτερα που δεν τα πήρατε το ένα απο τα δυο πέθανε σήμερα το πρωί.,ούτε μήνα δεν κράτησε....δεν ανάβει με τίποτα,ξέρει κανείς ποιο ειναι το service?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μάλλον καλύτερα που δεν τα πήρατε το ένα απο τα δυο πέθανε σήμερα το πρωί.,ούτε μήνα δεν κράτησε....δεν ανάβει με τίποτα,ξέρει κανείς ποιο ειναι το service?

το κατάστημα δεν καλύπτει την έγγυηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...