Προς το περιεχόμενο

Προστασία από υπέρταση 6,90-8,91euro Public


skoulas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 293
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πολυ καλο το βιντεο φιλε!

 

Να συμφωνησω και εγω οτι πραγματι (οπως τα βλεπω στο βιντεο, δεν εχω μπει σε διαδικασια να παραγγειλω αφου ειχα παρει τα philips περισι πολυ φτηνοτερα και καθονται ακομα 1-2) ειναι χοντροκομμενες μπουρουχες οπως εγραψε ο dimigar!

 

Να πω επισης γιατι δεν ξερω ποσοι το ειδαν στο βιντεο, οτι ειναι στα 10A μολις! Αποφυγετε λοιπον να βαλετε κατι πολυ "βαρυ" πανω τους, μην τα υπερφορτωσετε δηλαδη.

Τα ιδια κι εγω την προηγουμενη φορα ειχα τα philips (δυστυχως μονο 2τμχ) και δεν μπηκα στον κοπο να ασχοληθω με αυτα, τωρα πιο πολυ απο τον "ντορο" που γινεται ειπα να "καλυψω" και τα υπολοιπα επιμαχα σημεια με σοβαρα (τουλαχιστον σε σχεση με τα κινεζικα της λαϊκης) πολυπριζα αλλα μπροστα στα philips (που πηραμε σχεδον στη μιση τιμη απο αυτα) μου ξινιζουν καπως, δεν ειχα ιδεα οτι τετοιο "πραμα" θα ηταν μονο 10Α! Νταξει και παλι αντικειμενικα για τα λεφτα τους καλα ειναι (θυμαμαι πριν κατι χρονια ειχα παρει ενα APC 6αρι απο eshop στα 9 ευρω), αλλα ...απλως "καλα".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

 

 

σαν καλος μαλακας και εγω,εκανα χτες παραγγελια το πρωι,2 8αρια με παραλαβη απο την Πατρα και μου στειλαν  ένα 3αρι(κοινως ακυρο).περα απο την πλακα μου λενε να μου δωσουν 1 τετοιο http://www.public.gr/product/perifereiaka/power-protection/surge-protectors/crypto-powerstrip-sp-06tv/prod1391413pp/ στην ιδια τιμη.αξιζει?

Εσυ ειχες πει οτι εφαγες ακυρο!

εφαγα άκυρο στα 8αρια,αλλα δεν το έβαλα κάτω... lol παρήγγειλα 2 5αρια

Αποστολή από το Ascend G300 με τη χρήση Insomnia App

Επεξ/σία από skatopaido
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω το εχω ξαναγραψει στο thread οτι για τα λεφτα που πωλουνται κανονικα δεν αξιζουν καθολου. Ειχα παρει απο την προηγουμενη προσφορα ενα 5αρι με προστασια για tv που αν το χρησιμοποιησεις θα χασεις μια θεση μπριζας και αρα θα εχεις 4 αντι για 5. Σε συγκριση με τα philips που ειχαμε παρει φαινονται υποδιεστερα σε ποιοτητα. Αλλα για τα λεφτα της προσφορας, 7€ το 5αρι ή 9€ το 8αρι, οκ το παιρνεις.

 

Τωρα το οτι ειναι 10αρι σε Α ok ισως να μην μπορεις να δουλευεις ταυτοχρονα σιδερο και aircodiion μαζι αλλα με αλλες συσκευες δεν θα εχεις προβλημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Τωρα το οτι ειναι 10αρι σε Α ok ισως να μην μπορεις να δουλευεις ταυτοχρονα σιδερο και aircodiion μαζι αλλα με αλλες συσκευες δεν θα εχεις προβλημα.

 

Οριακα  δουλευεις (ή δεν, διαλεγεις και παιρνεις :P ) ενα απλο αεροθερμο ή convector θερμαντικο σωμα 2000W και μια plasma tv 2-3ετιας.

Τετοιο για παραδειγμα ουτε μονο του. Θα μου πεις μηπως σε αφηνουν η κατασταση και οι νεες τιμες της ΔΕΗ να το αναψεις; Κρυο uber alles!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριακα  δουλευεις (ή δεν, διαλεγεις και παιρνεις :P ) ενα απλο αεροθερμο ή convector θερμαντικο σωμα 2000W και μια plasma tv 2-3ετιας.

Τετοιο για παραδειγμα ουτε μονο του. Θα μου πεις μηπως σε αφηνουν η κατασταση και οι νεες τιμες της ΔΕΗ να το αναψεις; Κρυο uber alles!!

 

Εχεις δικιο.  ;) Προσωπικα, λογω των τιμων της ΔΕΗ, δεν παιρνω θερμαντικα με τετοια καταναλωση και για αυτο δεν τα συμπεριελαβα. Τυλιγεσαι με κουβερτα. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοασχετο (αν θελει ας το ψαξει καποιος)...

attachicon.gifpoluprizo.JPG

 

Αυτό φαίνεται ομορφότερο από τις μπουρούχες που φάγαμε άκυρο. Κι αν δεν σου αρέσουν, τα γυρίζεις πίσω στο Lidl χωρίς γιατί και πως!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ψιλοασχετο (αν θελει ας το ψαξει καποιος)...

attachicon.gifpoluprizo.JPG

εχω ενα παλιοτερο 12αρι απο lidl αρκετα χρονια και δεν ειχα κανενα προβλημα στα 16Α....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετα το 8αρη ειχα παρει και 2 5αρια.

το ενα το παρελαβα σημερα και το αλλο μου ηρθε και αυτο τωρα για παραλαβη!

περιεργο..

το 8αρη βεβαια...

 

Που λένε και οι Θεσσαλονικείς :  ότι νάναι !! :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και με πηραν και τηλεφωνο να μου ανακοινωσουν οτι ειναι στο καταστημα και το 2ο !!

χαχαχαα...

 

οσο για την ποιοτητα μια χαρουλα ειναι το 5αρη για τα λεφτα του.

και το σημα της τηλεορασης κομπλε (το ιδιο)

 

το μονο μειον ειναι οτι συνδεσα απο το splitter στο in του eaton και απο το out πηγα μια γραμμη στο μοντεμ (ολα καλα με την ταχυττητα)

οταν ομως στο αλλο out εβαλα το τηλεφωνο η γραμμη ειχε παρεμβολες , οχι λιγες..

πηρα τηλεφωνο και δεν ακουγα τιποτα απο τα παρασιτα.

ετσι εβγαλα το out απο το eaton και το εβαλα παλι κανονικα στο splitter γιατι αλλιως δεν ακουγεται ..

 

ε ενταξει ας προστατεψω μονο το μοντεμ.. :blink: :blink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για Αιγάλεω υπάρχει κάποιος που να έχει παραλάβει...έκανα παραγγελία από τους πρώτους /πρώτη μέρα 8.30 το πρωί και το μαγαζί παίζει μαζί μου ( όποιος είπε για καταγγελία ας μου στείλει να συνεννοηθούμε)  

 

 

Είπα να μην ξεκινήσω να τους κράζω από τις πρώτες μέρες μιας και ήταν σίγουρο ότι θα χάνανε την μπάλα αλλά να μου έχει έρθει μύνημα να πάω να παραλάβω και να μην έχουν την παραγγελία πάει πολύ ( και αντιπρόταση μηδέν ) μόνο εκείνο το άθλιο cripto ( και το προσωπικό του καταστήματος μια μου λέει έρχονται σήμερα το απόγευμα και μετά μου λεέι δεν σας είπαμε τίποτα τέτοιο ,ένα κάρο βλακείες δηλαδή ( άκουσε κιόλας από μέσα 1 να λέει δεν μπορώ να συν εννοηθώ πάρτο εσύ )εκεί έσβησα πραγματικά  όχι μόνο έχουν κάνει μλκ και δεν έχουν σειρά προτεραιότητας , όχι μόνο χάσενε την παραγγελία μου ή την δώσανε αλλά με κράζουν κιόλας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπήκα στο Skroutz να δω τι γίνεται με τα σχόλια δυσαρεστημένων πελατών.

Δεν ξέρω πόσοι κάνατε παράπονα, αλλά δεν εχουν αναρτήσει τίποτα.

Υπάρχει ένας χαμός από παρατηρήσεις και οι υπεύθυνοι από το κατάστημα απαντάνε σε απειροελάχιστα παράπονα!

Μην νομίζετε... τα ίδια χάαααααλια είναι και για το Πλαίσιο αλλά και για πάρα πολλούς άλλους!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...